Тарифи

Ітак. Зупиніться.

Можливо ви того не знали.

Тарифи на водопостачання і водовідведення різні у всіх містах. Навіть по області і районах.

Різний рівень тарифів на підприємствах водопостачання та водовідведення значним чином залежить від місцевих особливостей виробництва та надання цих послуг, а саме: від джерела водопостачання, його віддаленості від споживачів, якості води в джерелі водопостачання, технології очищення, обсягу реалізації послуг водопостачання та/або водовідведення, кількість споживачів, яким надані послуги, стану основних фондів, розгалуженості комунікацій та багато інших факторів, які впливають на величину собівартості тарифів.

Найбільша частина тарифу (на прикладі Хмельницького)

йде на електроенергію 33, 73 % , зарплату працівникам 38,14 % , а також 8,39% – сплата ЄСВ , 5,43% – податки . Що залишається? Щоб виїхати на виклик, необхідне пальне. Для дезінфекції води потрібні реагенти. Усунення наслідків аварій — труби та матеріали. На забезпечення операційної діяльності залишаються мізерні кошти, а про відновлення основних засобів та модернізацію годі й мріяти.

Нагадуємо, що під час воєнного стану діє мораторій на підвищення тарифу, то ж допис не готує вас до підвищення цін, допис нагадує вам як важливо слатити за послуги.