Публічні договори приєднання про надання послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

МКП “Хмельницькводоканал” повідомляє про те, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 р. № 1060 “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг” та керуючись вимогами частини 5 статті 13, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, статті 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України, підприємство публікує текст індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення і текст індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків. У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем послуги договір згідно з вимогами частини 1, Статті 14 цього Закону, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем послуги.

Публічні договори приєднання про надання послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті підприємства (виконавця послуги) такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Плата за абонентське обслуговування по договору/особовому рахунку на місяць (для будинків, у яких відсутній вузол комерційного обліку) — 28, 10 грн/міс (з ПДВ);

Плата за абонентське обслуговування по договору/особовому рахунку на місяць (для будинків, у яких встановлено вузол комерційного обліку) без дистанційної передачі інформації від вузлів комерційного обліку — 30, 56 грн/міс (з ПДВ);

Плата за абонентське обслуговування по договору/особовому рахунку на місяць (для будинків, у яких встановлено вузол комерційного обліку) з дистанційною передачею інформації від вузлів комерційного обліку — 31, 19 грн/міс (з ПДВ).

Склад і якість питної води

Підприємством щоденно здійснюється контроль якості холодної питної води за мікробіологічними, органолептичними, фізико-хімічними, санітарно-токсикологічними та радіологічними показниками до вимог санітарних норм та правил ДсанПін 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до питної води призначеної до споживання людиною”.

Регулярно отримуються паспорта радіаційної якості води джерел водопостачання, що також відповідає усім вимогам нормативних документів.

Норми тиску води в будинках зазначені в ДБН В.2.5-74:2013:

6.3.1 Для зовнішніх мереж систем централізованого питного водопостачання напір води на вводі в будівлю (над поверхнею землі) повинен бути:

– максимальний – не більше ніж 45 м;

– мінімальний:

а) при одноповерховій забудові – не менше ніж 10 м,

б) при багатоповерховій забудові – додатково по 4 м на кожний наступний поверх (але не більше ніж 45 м).

Вільний напір у мережі у водорозбірних колонок приймається не менше ніж 10 м. У години мінімального водоспоживання напір на кожний поверх, крім першого, допускається приймати 3 м та забезпечувати подачу води в ємності для її зберігання.