Подання рапорту по e-mail

Порядок передачі рапорта і отримання рахунків за спожиті послуги з централізованого водопостачання і водовідведення по e-mail, для абонентів — юридичних осіб.


З метою покращення взаєморозрахунків між МКП “Хмельницькводоканал” і абонентами юридичними особами на підприємстві впроваджено систему отримання рахунків по e-mail.


Для того, щоб отримати по e-mail рахунки на сплату вартості послуг з водопостачання і водовідведення, абонент має заповнити “рапорт” наступного зразку за посиланням.


В рапорті має бути обовязково зазначено назву організації, яка звітує, номер договору (код абонента), дата здачі рапорту (дата зазначена в договорі про надання послуг), а також реальна дата подачі рапорту в МКП “Хмельницькводоканал”. Крім того, мають бути вказані точки обліку(кількість водолічильників), адреса місця встановлення водолічильників, номер лічильника, попередні та останні покази лічильника і їх різниця, загальна кількість спожитих кубічних метрів води.


Після коректного заповнення рапорту його необхідно надіслати на e-mail: kmwater2@ukr.net з поміткою “рапорт від абонента № договору”.


Після чого оператор сформує рахунки в електронному вигляді і надішле на e-mail абонента, який надає абонент при підписанні договору (якщо він бажає отримувати рахунки по e-mail). Якщо абонент не бажає отримувати рахунки по e-mail, то він як і раніше особисто подає рапорт в кабінет № 8 підприємства і рахунки отримує на руки.


УВАГА! Некоректно заповненні рапорти залишаються без розгляду!