Аварійні роботи
УВАГА!!!
Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв’язку з виконанням аварійних робіт на Чернелівському водогоні 19.08.2022 р. буде призупинено водопостачання міста Хмельницького.Орієнтовний термін закінчення робіт буде повідомлено пізніше.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
![](https://water.km.ua/wp-content/uploads/2022/08/potochni-roboty-1-1.png)