Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 178
Сьогодні, 10 серпня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над приєднанням водопровідних мереж на вул. Геологів, 6. Тимчасово призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Геологів.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Прибузькій, 36, проспекті Миру, 71/2 та на вул. Красовського, 3.
Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням

Сьогодні, 07 серпня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Мерес'єва, 16, ремонтом запірної арматури на перехресті вул. Панаса Мирного — проспекту Миру та заміною водопроводу на вул. Вокзальній, 171.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Вайсера, 19.
Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням

Сьогодні, 06 серпня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Я. Мудрого, 2, вул. Мерес'єва, 16, пров. Рибачому, вул. Волочиській, 11 та на вул. Транспортній, 27.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 3/1 та на вул. Зарічанській, 52/2.Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Красовського, 2 та на проспекті Миру, 61/1.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню водопровідних мереж на вул. Курчатова, 06.08.2020 р. з 09:00 до 14:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Курчатова (від вул. Чкалова до вул. Кооперативної), вул. Північної, вул. П'яскорського, вул. Міцкевича, вул. Деповської, пров. Городнього, вул. Торф'яної.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 05 серпня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ремонтом водопровідної мережі на вул. Верейського, 38.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 3/1 та на вул. Зарічанській, 52/2.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт по ремонту водопроводу на вул. Шестакова, 53, 05.08.2020 р. з 09:00 до 14:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Шестакова, вул. Парковій, вул. Староміській, пров. Шестакова та пров. Рибачому.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 04 серпня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Хотовицького, 8. За вказаною адресою водопостачання тимчасово призупинено.


Також проводяться роботи по усуненню поривів водопроводу на перехресті вул. Молодіжної — вул. Інститутської та вул. Шестакова, 52; по заміні запірної арматури на вул. Володимирській, 40; по заміні пожежного гідранту на вул. Заводській, 63; по ліквідації пориву в колодязі на вул. Пересипкіна, 24/2.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Франка, 4/1, вул. Прибузькій, 20/1 та на вул. Інститутській, 20.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням

Сьогодні, 03 серпня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Зарічанській, 6/6, проспекті Миру, 51/2, вул. Вокзальній, 171 та на вул. Свободи, 2а. За вказаними адресами водопостачання може бути призупинено.


Проводяться ремонтні роботи на водопроводі на вул. Яворницького, 34/1 та на вул. Винниченка, 90.Проводяться ремонтні роботи на водопроводі на вул. Яворницького, 34/1 та на вул. Винниченка, 90.


Виконуються роботи по заміні запірної арматури на вул. Чорновола (ЖБК). Водопостачання тимчасово призупинено на вул. Чорновола (від вул. Трудової до вул. Чорновола, 110.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на проспекті Миру, 88.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Заборгованість водокористувачів міста Хмельницького перед МКП «Хмельницькводоканал» за отримані послуги з водопостачання і водовідведення збільшується. Якщо до введення карантину загальна сума заборгованості складала біля 30 млн. грн, то станом на 01.08.2020 р. вона зросла до 48 млн. гривень.

Зростання заборгованості можна пояснити зниженням рівня платоспроможності населення під час карантину.

Також, громадяни неправильно зрозуміли відміну нарахування штрафних санкцій, пені, відключення боржників, і тлумачать це як дозвіл не платити за комунальні послуги. Певна частина боржників принципово і безвідповідально не проводять розрахунки за вже отримані і спожиті послуги. Як результат, підприємство немає можливості проводити планову роботу щодо ремонту та заміни трубопроводів, запірної арматури та обладнання.

Зношеність водопровідно-каналізаційних мереж міста становить 60 %, в аварійному стані знаходяться трубопроводи та запірна арматура в місцях підключення будинків до магістральних водопровідних мереж. Через несплату мешканців (подекуди це 80% від загальної кількості квартир в будинку) неможливо провести їх заміну чи капітальний ремонт, що може спричинити аварійну ситуацію.

Відповідно до будівельних норм (ДБН В.2.5-74:2013) термін безаварійної експлуатації водопроводів і запірної арматури складає 20 років, після чого необхідно проводити їх ремонт або заміну. Якщо ці роботи не провести, то виникає загроза аварійних ситуацій через пориви на трубопроводах, гідравлічні удари тощо. Як наслідок, можливе затоплення помешкань, підвальних та інших приміщень будівель, що спричинить ще більші матеріальні та фінансові витрати на їх ліквідацію аніж борг.

Ситуація, що склалася, спричинить загрозу погодинного відключення від водопостачання мешканців багатоповерхових будинків. Витрачати кошти добросовісних та дисциплінованих абонентів-платників на вирішення проблем боржників не справедливо і недоцільно. Адже їхні комунікації також потребують планового обслуговування.

Виходячи із вищевказаного, МКП «Хмельницькводоканал» в черговий раз звертається до водокористувачів не допускати заборгованості за отримані комунальні послуги по водопостачанню і водовідведенню, а в кого утворився борг – погасити його. У разі великої суми боргу необхідно звернутись у Водоканал щодо реструктуризації суми боргу протягом певного періоду.


Сьогодні, 31 липня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Зарічанській, 12/1 та на вул. Молодіжній, 2/3. За вказаними адресами водопостачання тимчасово призупинено.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Гальчевського, 27/1 та на вул. Чехова, 23.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 178

Останні новини