Призупинення водопостачання у зв’язку з ремонтом запірної арматури
Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв’язку з виконанням робіт по ремонту запірної арматури по вул. Прибузькій, 10.03.2021 р. з 09:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Вайсера (на відрізку від вул. Соборної до вул. Кам‘янецької) і вул. Соборній (на відрізку від вул. Проскурівської до вул. Прибузької).
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
![](https://water.km.ua/wp-content/uploads/2021/03/43060766_2224133427854249_3567644370020597760_n.jpg)