ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ДЛЯ АБОНЕНТІВ-ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє, що з січня місяця 2021р. запроваджується новий вид дистанційного обміну інформацією про обсяги спожитих послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, а саме: особистий електронний кабінет (далі ОЕК) для абонентів-юридичних осіб. Зареєструвавшись в ОЕК можна буде надавати інформацію про обсяги спожитих послуг з централізованого водопостачання і водовідведення (куб.м.), отримати інформацію про нарахування і оплату послуг та заборгованість на певну дату, інформацію щодо термінів повірки лічильників в точках обліку, про діючі тарифи тощо.

УВАГА! ЦЕ ВАЖЛИВО!

Особистий електронний кабінет (ОЕК) для абонентів-юридичних осіб буде доступний лише певній категорії абонентів (в переважній більшості це абоненти фізичні-особи, фізичні-особи підприємці, приватні підприємці), в особистих рахунках яких відсутні складні розрахунки (комбінації), коли показники лічильника абонента віднімаються від показників вузла комерційного обліку (ВКО) основного споживача тощо.

Порядок реєстрації в особистому електронному кабінеті наступний:

 1. В зв’язку із значними змінами в законодавстві України з питань водокористування, абоненту-юридичній особі необхідно укласти новий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.
 2. При укладанні нового договору буде визначено і внесено в договір буквенно-цифрову комбінацію, яка використовуватиметься при реєстрації в особистому електронному кабінеті.
 3. У разі, якщо абонент має договір, укладений згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (після 01.05.2019 р.) і в абонента відсутні складні розрахунки, за його письмовим зверненням, буквенно-цифрова комбінація буде внесена в умови додаткової угоди до основного договору. Після укладення додаткової угоди абонент матиме можливість зареєструватись в особистому електронному кабінеті. З питань переукладення договору або додаткової угоди, необхідно звертатися в кабінет №6 підприємства за адресою: м.Хмельницький, вул. Водопровідна, 75.

Крім зазначеного вище повідомляємо, що для абонентів залишається доступною опція подання рапорту юридичними особами по e-mail. Детальніше читайте на сайті підприємства: www.water.km.ua, в розділі: Для споживача => Юридичні особи => Подання рапорту юридичними особами по e-mail.

Особистий кабінет для абонентів-юридичних осіб доступний за посиланням: prom.water.km.ua

Коментар до “ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ДЛЯ АБОНЕНТІВ-ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

 • 09.02.2021 о 16:36
  Постійне посилання

  Як зареєструватись в особистому кабінеті для оридичних осіб?
  Для реєстрації необхідно заповнити поле “Код доступу”.
  Де взяти цей код?
  Дякую!

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *