Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    171  172  173  174  16 липня 2015

16 липня проходять аварійні роботи по провулку Гуменюка, провулку Кудрянки 2, провулку Човневому 10, Проспекті Миру 103 та вул. Завадського 6.
15 липня 2015

Охорона праці робітників МКП "Хмельницькводоканал" завжди на першому місці14 липня 2015 року в МКП "Хмельницькводоканал" відбувся щомісячний День охорони праці за участі відповідальних працівників водоканалу та запрошених гостей: в.о.начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області - Корнійчука Леоніда Івановича, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради - Білоуса Дмитра Дмитровича, начальника відділу нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки - Щербанського Павла Сергійовича та головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки - Шелінговського Олега Леонідовича.

Директор підприємства Кавун Віталій Борисович та начальник відділу охорони праці Іванов Олексій Петрович розповіли про стан охорони праці на підприємстві. Станом на 16.07.2015 р. проведено навчання з прийняттям екзаменів у 506 працівників, що виконують роботи з підвищеною небезпекою, пройшли навчання 14 посадових осіб - членів комісії з перевірки знань. Забезпечено підвищення кваліфікації без відриву від виробництва 6 працівників. За 6 місяців поточного року здійснено 125 перевірок стану охорони праці.

Незважаючи на складність фінансового забезпечення за 1 півріччя 2015 року на заходи з охорони праці використано близько 500 тис. грн., в тому числі на придбання: спецодягу 117 тис.грн, на медичні огляди - 66 тис.грн, молоко - 24 тис. грн, перевірку вентсистем - 16 тис.грн, на навчання ІТП - та робітники - 8 тис.грн, на побутові приміщення, електроцех, ВНС10 - 200 тис. грн, експертне обстеження для отримання дозволу на в/п крани - 5 тис. грн., засоби індивідуального захисту - 27 тис грн, наглядова агітація - 8 тис.грн. Таким чином, при середній чисельності працюючих 823 особи, з яких 643 робітники, витрати на одного працівника становлять - 780 грн.

Також учасникам наради були доведені основні пріорітетні напрямки та завдання, які покладаються на Управління Держпраці у Хмельницькій області. Наголошено на необхідності безпеки та дотриманні вимог під час газонебезпечних робіт та стан охорони праці на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств області.

Учасники наради обговорили стан охорони праці на підприємстві та подякували МКП "Хмельницькводоканал" за співпрацю, і вказали на головний недолік -низьку виконавчу дисципліну працівників, що виконують роботи з підвищеною небезпекою -часте нехтування робітниками засобами індивідуального захисту (протигази, каски, мотузки, прогумові костюми).

За підсумками проведення Дня охорони праці голови комісій підприємства розглянуть питання з охорони праці, техніки безпеки, необхідність прийняття рішень щодо розроблення та введення в дію технологічних карт, надання пропозицій щодо придбання та введення в дію захисних засобів та покращення виробничої дисципліни.
15 липня 2015

15 липня проходять аварійні роботи на Проспекті Миру (навпроти Темпу), на перехресті вулиць Купріна-Гоголя, за адресами: вул. Подільська 78, вул. Вишнева 135 та вул. Проскурівська 52.
13 липня 2015

14 липня у зв'язку з проведенням ремонтних робіт за адресою: вул. Кам'янецька, 52 з 9 до 17 години буде відсутнє водопостачання по вулиці Кам'янецькій (від вулиці Проскурівського Підпілля до вулиці Подільської) та по вулиці Проскурівського Підпілля (від вулиці Кам'янецької до вулиці Шестакова).

14 липня від мереж водовідведення відключатимуться боржники, які проживають по вулиці Хотовицького.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
09 липня 2015

Мобільний телефон розрахункової групи для сіл Красилівського району: Чернелівка, Моньки, Сорокодуби, Чепелівка, Заслучне, Слобідка-Чернелівська, Котюржинці, Марківці - 0673823357.
09 липня 2015

Вітаємо нового голову Профкому МКП "Хмельницькводоканал" - Середюка Олександра Дем'яновича!!! (на фото - другий справа)
08 липня 2015

8 липня проходять аварійні роботи за адресами: Проспект Миру 94/2, вулиця Володимирська НВК №3
06 липня 2015

Шановні мешканці міста Хмельницького !


7 липня у зв'язку з ліквідацією пориву будуть проводитися ремонтні роботи за адресою Свободи 4А. З 10 до 16 години буде відсутня водопостачання в житлових будинках по вулицях Свободи 4 А, Ковпака 12, 20, М. Рибалко 16, приватному секторі по вулиці Ковпака, 7 липня від мереж водовідведення відключатимуться боржники, які проживають по вулиці Молодіжній та Хотовицького.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
06 липня 2015

6 липня проводяться аварійні робота за адресою вулиця Красовського 2
03 липня 2015

3 липня проводяться аварійні роботи за адресами вулиця Проскурівського Підпілля 212,вулиця Красовського 2 (можливе пониження тиску в мікрорайоні Лєзнєво та Центральній частині міста, в житлових будинках, що знаходяться ближче до Старокостянтинівського шосе).
Сторінка: 1 ...  <<    171  172  173  174