Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 7820 листопада 2017
Аварійні роботи

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Північній, 2.


Можливе призупинення водопостачання у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу на вул. Європейській, 2. Також можливе перекриття у зв'язку з ремонтом запірної арматури на вул. Свободи, 46/1 та заміною ділянки водопроводу на перехресті вул. Трудової — вул. Заводської.

Чернелівський водогін — головна “водна артерія” міста Хмельницького, якою вода із водозабору із с. Чернелівка надходить до осель хмельничан. Старий водогін, збудований ще у 80-х, свої сили поступово вичерпує. Раніше часті аварійні ситуації, які на ньому виникали, не давали спокою ані містянам, ані міському комунальному підприємству “Хмельницькводоканал”. Однак, за останні роки завдяки будівництву другої черги цього водогону, яке розпочали ще у 2004 році, їх кількість зменшилася майже у 10 разів.


Попри чималі здобутки у реалізації цього складного проекту, роботи ще залишається чимало, адже поки вдалося побудувати 15,1 км водогону, тобто майже половину від запланованого. Цьогоріч будівництво відновилося, і до кінця поточного року заплановано покласти 2,19 км трубопроводу. Тендер на проведення цих робіт виграла підрядна організація ТОВ “Будівельний Альянс Груп”. Підрядники працюють, не покладаючи рук — уже виконали значний обсяг земляних та підготовчих робіт, і уже нещодавно отримали перші партії нових труб, привезених із Румунії.


Усього на виконання будівельних робіт, що наразі проводяться на ділянці між с. Черепівка та с. Іванківці, цьогоріч виділили 25,1 млн. грн., з яких 20,1 млн — кошти з державного фонду регіонального розвитку, 5 млн. грн. виділили з міського бюджету.


Попереду ще чимало роботи, проте уже зараз можна зробити певні висновки: новому водогону — бути, незважаючи ні на що. Це далеко не остання “серія” цього тривалого водопровідного “серіалу”, тож очікуємо, що його продовження буде ще кращим.


Далі буде...

17 листопада 2017
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги мешканців міста Хмельницького!


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” запрошує на роботу


електрогазозварників (з / п — 5000-6000 грн.),

слюсарів аварійно-відновлювальних робіт (з / п — 4000-4500 грн.),

електромонтерів (з / п — 5200-6000 грн.),

інженерів-електриків (з / п — 5500 грн.),

електромонтерів контрольно-вимірювальних приладів і автоматики

(з / п — 5200-6000 грн.),

інженерів контрольно-вимірювальних приладів і автоматики

(з / п — 5500 грн.),

слюсарів-ремонтників по роботі з відключення боржників (з / п — 4000-4500 грн.).


Графік роботи: ПН-ЧТ 08:00 — 17:15, ПТ 08:00-16:00.


За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів

МКП “Хмельницькводоканал” за телефоном: 78-75-26.
17 листопада 2017
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Сьогодні, 17 листопада, на вул. Козацькій, 56/3 сталася аварія на водопровідній мережі.

Внаслідок цього, у житлових будинках №№ 54, 54/1, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 56/3 на вул. Козацькій та житлових будинках №№ 6, 6/1, 10/3 з 13:00 год буде призупинено водопостачання.

Очікується, що аварійно-відновлювальні роботи завершаться до кінця сьогоднішнього дня.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
17 листопада 2017
Аварійні роботи

Проводиться приєднання водопровідних мереж на вул. Північній, 117.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Свободи, 46/1.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Пилипчука, 16.11.2017 р. з 09:00 до 15:00 год. буде відсутнє водопостачання житлових будинків на вул. Пилипчука (від вул. Свободи до вул. Володимирської) та на вул. Володимирській (від вул. Подільської до вул. Проскурівської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 У вівторок, 14 листопада, у актовому залі МКП “Хмельницькводоканал” відбулися громадські обговорення з питань встановлення нових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. В обговоренні брали участь адміністрація підприємства, заступник міського голови Анатолій Нестерук, а також представник сектору НКРЕП у Хмельницькій області Андрій Монастирський.


На обговоренні розглянули причини, які вплинули на чергове зростання тарифів, серед яких — зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, обладнання, виробничих ресурсів та електроенергії для промисловості. Крім цього, за словами директора підприємства Віталія Кавуна, нові тарифи дадуть можливість підвищити заробітню плату працівникам, що зможе дати поштовх до покращення кадрової ситуації, а також дозволять уникнути негативного фінансового становища.


Виступаючий перед присутніми заступник міського голови Анатолій Нестерук підтримав необхідність підвищення тарифів, зазначивши, що “покращення фінансового стану підприємства необхідне для підтримки ефективності роботи підприємства, яке працює постійно, без перерви та вихідних”.


Відповідно до результатів проведеного обговорення, протокол засідання передадуть до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що засвідчить про дотримання процедури ухвалення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які, як очікується, будуть введені в дію з наступного року.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на перехресті вул. Вишневої — вул. Декабристів, 15.11.2017 р. з 09:00 до 14:00 год. буде відсутнє водопостачання житлових будинків на вул. Вокзальній, вул. Вишневій, вул. Декабристів, вул. Я. Стецька та на прв. Шкільному.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
14 листопада 2017
Аварійні роботи

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із усуненням пошкодження водопроводу на вул. Кам'янецькій, 153 та заміною запірної арматури на перехресті вул. Сковороди — вул. Лікарняної.
13 листопада 2017
Аварійні роботи

Можливе призупиненння водопостачання у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу на вул. Кам'янецькій, 153; заміною водопроводу на вул. Перемоги, 9; ремонтом запірної арматури на вул. Північній, 2 та на вул. Панаса Мирного, 26/2.


Виконується встановлення загальнобудинкових лічильників на вул. Курчатова, 1л та на вул. Свободи, 97/1.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 78

Останні новини

20
листопада 2017
Аварійні роботи

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Північній, 2...

докладніше