Боржники “Хмельницькводоканалу” можуть зірвати грандіозні плани комунальників, якщо не ліквідують 8 млн. грн боргів

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” закликає споживачів ліквідувати заборгованість на суму понад 8 млн. грн, щоб не створювати напружної ситуації для комунального підприємства.

Про це НГП повідомили у “Хмельницькводоканалі”.

“Плани у підприємтсва грандіозні. Ми хочемо замінити колектора на вулиці Парковій на каналізаційній насосній станції №2. Вартість робіт – 580 тис. грн. В планах встановити два нових насосних агрегати на ГКНС, вартість робіт по одному насосу близько двох з половиною мільйонів гривень, по другому – понад чотири. Окрім того, плануємо заміну напірного колектора по вулиці Трудовій, плануємо виконати заміну зношеної мережі водовідведення по Львівському шосе, 18/2, заплановано придбання нової техніки, хочемо закупити три одиниці аварійних автомобілів, екскаватор, плануємо закупити станції вироблення гіпохлориту, який водоканал використовує для знезараження води, (гіпохлорит зараз возимо з Дніпродзержинська)” – наголосив директор підприємства Віталій Кавун.

Однак ці роботи можуть не відбутися через значну заборгованість населення за надані послуги, кажуть у водоканалі.

Довідка НГП.  З 22 міст обласного значення діючі тарифи МКП “Хмельницькводоканал” займають 18 місце, а серед міст Хмельницької області взагалі найнижчі (до прикладу, у Шепетівці за 1 куб води потрібно заплатити 8,77 грн (з ПДВ), за стоки -8,71 грн (з ПДВ), у Хмельницькому – 4,25 грн/м3 (з ПДВ), та 4,13 грн/м3 (з ПДВ).

Останні новини

23
вересня 2020
Планові роботи, Буде відсутнє водопостачання, Заміна запірної арматури, Приєднання водопровідних мереж

У зв'язку з проведенням планових робіт по заміні запірної арматури вул. Подільській, 38, 24.09.2020 р. з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання...

докладніше