Чому вода всьому голова?


Ми часто чуємо, що потрібно пити багато води. Норма для однієї людини від 1,5 до 3 літрів на день. А от чого її потрібно пити і що вона нам дає ніхто не знає. Багато хто з нас тішить себе ілюзіями. Ми вважаємо, що випиваючи декілька чашок води компенсуємо кількість потрібної норми води для організму. Але не забуваймо, що вода – це вода, а чай, кава, йогурт, компоти – це їжа. Так, звісно, вони поповнюють запаси води, але не так ефективно як робить це проста вода. Окрім того, вода, випита на натщесерце зранку збадьорить не гірше ніж гарячі напої. Вона збадьорить нервову систему, покращить самопочуття.
1. Вода позбавляє головного болю. Зневоднення – одна з причин появи головного болю.
2. Вода підтримує роботу нашого серця. Вчені довели, що вживання нормованої кількості чистої води знижує ймовірність серцевого нападу. При споживанні до 6 склянок води щодня, ви на 40% знижуєте ймовірність нападу, ніж у випадку з двома склянками кожен день.
3. Вода – це втрата ваги. Втрачаємо вагу ми тому, що замінюємо водою висококалорійні напої – сік, алкоголь, фанта і т.д. Окрім того вода втамовує голод.
4. Вода підтримує температурний баланс організму.
5. Вода забезпечує здоров’я вашій шкірі. Всього лиш за тиждень можна буде помітити зміни кольору вашої шкіри у кращу сторону.
Пийте воду і будьте щасливі

Анна Помаранська

Останні новини

03
липня 2020
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” на час карантину відновлює роботу відділів по розрахунках з населенням та юридичними особами, а також виробничо-технічного відділу та прийом заяв на повірку лічильника (-ів)...

докладніше