Довідка для абонента

Режим роботи МКП "Хмельницькводоканал"

Понеділок–четвер: 8:00–17:15
П'ятниця: 8:00–16.00
Субота: 9:00–13.00 (черговий оператор)
Неділя: вихідний день

Обідня перерва: 12:00–13:00
Черговий оператор: 12.00-13 .00(понеділок-п'ятниця)Стан особового рахунку

Звірка стану розрахунків за особовим рахунком здійснюється операторами відділу по розрахункам з населенням КСЦ за адресою вул. Водопровідна,75 м. Хмельницький у кабінеті №3. приватний сектор - кабінет №14.

Отримати інформацію про стан особового рахунку та повідомити поточні показники лічильників можна зателефонувавши до оператора довідкової служби відділу за тел. (0382)787530,(0382)787521

+380673826662Як укласти договір на реструктуризацію боргу?

За наявності великого боргу і неможливості оплатити його одночасно, абонент може укласти договір на його реструктуризацію.

Для укладання договору на реструктуризацію необхідно оплатити частину заборгованості (50% від суми боргу) та особисто звернутись до начальника відділу по розрахункам з населенням Ломако Галини Олексіївни (кабінет №11) або до начальника контрольно-сервісного центру Кушлака Степана Михайловича (кабінет 13) При собі необхідно мати:

- розрахункову книжку з квитанціями та квитанцію про сплату частини заборгованості;

- паспорт громадянина України;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- довідку про склад сім'ї.Як оформити пільгу?

  Для оформлення пільги споживач повинен надати:

  - персональну картку пільговика;

  - довідку про склад сім'ї;

  - копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім'ї на пільги (з пред'явленням оригіналів цих документів);

  - копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

  -паспорт громадянина України.

При наявності у пільговика приладів обліку води, їх показання розподіляються пропорційно кількості зареєстрованих осіб в помешканні. Пільги споживачам з оплати послуг надаються на частку, отриману після такого розподілу, за фактичними витратами, але не вище встановлених нормативів (норм) споживання, встановлених постановою КМУ від 06.08.2014 р. №408.

Після закінчення терміну дії посвідчення пільговика і у разі продовження його дії, необхідно повідомити про це в МКП "Хмельницькводоканал"Як заповнювати розрахункову книжку абонента?

Звертаємо Вашу увагу на те, що за наявності засобів обліку води оплата за послуги водопостачання проводиться так:

Оплата послуг:

1. За централізоване водопостачання МКП "Хмельницькводоканал" – по показниках лічильників холодної води;

2. За централізоване водовідведення – МКП "Хмельницькводоканал"– по показниках всіх лічильників (у тому числі, і лічильників гарячої води).

Тобто, абонентам МКП "Хмельницькводоканал" потрібно передавати показники лічильників як холодної, так і гарячої води.

Останні новини

03
липня 2020
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” на час карантину відновлює роботу відділів по розрахунках з населенням та юридичними особами, а також виробничо-технічного відділу та прийом заяв на повірку лічильника (-ів)...

докладніше