Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 178
Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт по заміні ділянки водопроводу по вул. Кам'янецькій, 52/1-52/2, 18.06.2020 р. з 09:00 до 19:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Проскурівського підпілля (на відрізку від вул. Кам'янецької до вул. Шестакова) та на вул. Кам'янецькій (на відрізку від вул. Героїв Майдану до вул. Подільської), вул. Завадського та пров. Проскурівського підпілля..

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 17 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" виконують ремонтні роботи по усуненню пориву водопроводу на вул. Подільській, 93. За вказаною адресою водопостачання тимчасово призупинено.


Також виконуються роботи по ліквідації пориву в колодязі на вул. Проскурівській, 56. Водопостачання за вказаною адресою може бути призупинено.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Сьогодні, 16 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" виконують роботи по усуненню поривів водопроводу на вул. Подільській, 93 та на вул. Гальчевського, 2.


Виконуються роботи по заміні ділянки водопроводу на вул. Заводській, 29 та на вул. Зарічанській, 9.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Хотовицького, 7/1 та на Львівському шосе, 47/1.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал», код ЄДРПОУ 03356128

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта)

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля


1. Інформація про суб’єкта господарювання.

Місцезнаходження: 30511, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75, тел.: +38(0382)78-75-06

(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи

директор – Кавун Віталій Борисович, Електронна адреса: kmwater@ukr.net

(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

2. Планованадіяльність, її характеристика, технічні альтернативи.

Об’єктом планованої діяльності є будівництво водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький

Планованою діяльністю передбачено будівництво водогону діам. 1 000 мм з використанням склопластикових труб від с.Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький від ПК200+00 до ПК329+72 (пусковий комплекс) завдовжки 12 972,0 м. Траса водогону прокладається територіями орних земель підпорядкованих Олешинській сільській раді та Хмельницькій міській раді.

В пусковому комплексі виділено три черги будівництва (пускові комплекси):

- перша черга -водогін діам. 1 000 мм від ПК200+00 до ПК250+00 довжиною 5 000 м;

- друга черга -водогін діам. 1 000 мм від ПК250+00 до ПК300+00 довжиною 5 000 м;

- третя черга -водогін діам. 1 000 мм від ПК300+00 до ПК329+72 та територією ВНС-9 до РЧВ, довжиною 2 972 м.

Технічна альтернатива 1. Як варіант технічної альтернативи можна розглядати прокладання водогону зі сталевих або бетонних труб. Але, як показує практика, використання водогонів з бетону і сталі, вони потребують більших капіталовкладень при будівництві та є менш надійнішими в експлуатації. Тому планована діяльність є найбільш виправданою з економічної та з технологічної точок зору для забезпечення ефективної діяльності при найменшому негативному впливі на навколишнє природне середовище. До того ж, будівництво водогону зі склопластикових труб паралельно існуючому, що побудований з бетонних труб в 1980 р. суттєво підвищить надійність постачання м. Хмельницький водою.


3. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи.

Об’єктом планованої діяльності є нове будівництво водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький.

Планована діяльність. Місце прокладання водогону було визначено «Актом вибору траси для будівництва другої черги магістрального водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький» від 10.01.2013 р згідно з розпорядженням Хмельницької облдержадміністрації №428-2002 р від 29.12.2002 р. Траса проходить від ВНС-10 в с. Чернелівка вздовж доріг на Котюржинці, Миколаїв, Чернелівку, Іванківці з використанням тільки короткострокового відведення землі на період будівництва шириною смуги 39 м. Санітарно-зщахисна смуга водогону становить 20 м в обидві сторони


Територіальна альтернатива 1. Не розглядається оскільки потребує додаткових погоджень залучення земель.


4. Соціально-економічний вплив планової діяльності.

Визначається підвищенням надійності безперебійного забезпечення господарсько-питних та виробничих потреб населення. Сприяє забезпеченню необхідного рівня пожежної безпеки міста; забезпечення цілодобового водопостачання; покращення соціально-побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання; стовідсоткове забезпечення споживчих норм.


5. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо).

Планованою діяльністю передбачається:

- будівництво водогону загальною протяжністю 1 2972 м, в тому числі ділянка переходу через річку Бужок та став в с. Іванівці.

Водогін запроектовано із склопластикових труб діам. 1000 мм. З'єднання труб здійснюється за допомогою муфт. Установка трубопровідної арматури та з'єднання з металевими трубами передбачається на фланцях. З’єднання труб передбачено у камерах і колодязях.

Повороти по трасі водогону здійснюються за допомогою склопластикових колін. Кути менше 5° виконуються шляхом повороту склопластикової труби в муфтових з'єднаннях.

Перехід водогоном під автомобільною дорогою виконується відкритим способом.

Склопластикова труба прокладається в футлярі із сталевих труб діам. 1 620 х 16. Перехід під залізницею на ПК252+64 та об’їзною дорогою на ПК313+50 виконується закритим способом методом продавлювання.

Прохід водогоном в футлярі передбачено при допомозі спеціальних полозникових опор хомутового типу.

Перехід під залізницею виконується закритим способом методом продавлювання. Водогін в місці переходу запроектовано із сталевих труб діам. 1 020 х 10.

При проходженні водогону скрізь річку Бужок та став в с. Іванівці запроектовані дюкери з двома лініями із металевих труб діам. 1 020 х 12. В місцях з’єднання дюкерів з водогонами запроектовано камери розмірами в плані 3000 х 3000 мм з засувками для перемикання діам. 1 000 мм. а також випусками діам. 300 мм і діам. 350 мм, обладнаними чавунними засувками відповідних діаметрів для спорожнення водогону у випадках аварійних ситуацій.

З'єднання склопластикових труб запроектованого водогону зі сталевими виконуються за допомогою вільних фланців для труб. Для цього передбачено прямокутні колодязі розміром 2000 х 2000 мм.

З'єднання залізобетонних труб існуючоговодогону зі сталевими передбачено за межами павільйонів. Виконується за допомогою спеціальних стальних вставок ВВГ и ВРГ призначених для таких з'єднань.

На ділянках зі зниженням профілю запроектовані випуски з водогону. Випуски розміщуються в камерах розміром в плані 3 000 х 3 500 мм. Вода з випусків відводиться в мокрі колодязі. Загальна кількість випусків - 4 шт.

На підвищених місцях передбачено встановлення вантузів для впуску та випуску повітря. Вони розміщені в прямокутних колодязях розміром 3 000 х 3 000 мм. Загальна кількість - 9 шт.

Для можливості здійснення ремонту водогонів без зупинки подачі води споживачу, передбачено влаштування вузлів перемикання між існуючим та запроектованим водогонами.

Вузол перемикання являє собою залізобетонну прямокутну камеру розмірами в плані 8 500 х 5 000 мм.

На існуючому та запроектованому водогонах передбачено встановлення поворотних затворів.

Проектом передбачена рекультивація орних земель:

- знімання родючого шару ґрунту зі смуги, що підлягає рекультивації і переміщення його у тимчасовий відвал в межах смуги відведення;

- вивезення зайвого мінерального ґрунту;

- складування мінерального ґрунту,необхідного для зворотного засипання;

- збирання будівельного сміття;

- переміщення родючого шару з тимчасового відвалу і рівномірний розподіл в межах смуги рекультивації з утворенням рівної поверхні після природного ущільнення.

При зніманні, переміщенні і зберіганні родючого шару ґрунту не припускається змішування його з підстильними породами, забруднення рідиною чи матеріалами, розмивання і видування.

По закінченню рекультивації земельні ділянки, відведені для ремонтно-відновлювальних робіт, передаються землекористувачу в стані придатному для господарського використання.

По трасі трубопроводу, окрім технічної, робиться і біологічна рекультивація земель: відновлювання родючості ґрунту шляхом оранки, культивації і внесення мінеральних добрив.

Планованою діяльністю передбачено підключення до прокладених мереж трьох РЧВ трубопроводомами діам. 600 мм з влаштуванням на них камер ззасувками.

Трубопровід подачі гіпохлориту натрію для знезараження води запроектований з поліетиленових труб ПЕ 100 SDR 17 0 63 х 3,8 «питна» загальної довжини 473,0 м.

Введення гіпохлоритунатрію здійснюється через деталь вводу (ВРк-50). Кожна точка введення обладнана вентилем. Кількість точок введення – чотири.


6. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами.

Екологічні та інші обмеження планованої діяльності встановлюються відповідно до законодавства України, технічних умов; містобудівних умов і обмежень.

Щодо планованої діяльності.

Обмеження планованої діяльності в період проведення будівельних робіт:

- збереження рослинного шару ґрунту по трасі водогону в місцях його наявності;

- дотримання рівнів викидів забруднюючих речовин при роботі будівельної техніки в межах встановлених ГДК населених місць;

Дотримання вимог наступних нормативних документів:

- ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування»,

- Водний кодекс України;

Щодо технічної альтернативи 1. Співпадають з планованою діяльністю.

Щодо територіальної альтернативи 1. Не розглядається.


7. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами.

Щодо планованої діяльності. Топографо-геодезичні, інженерно-геологічні вишукування. Проектні рішення в період будівництва передбачатимуть заходи щодо раціонального використання земельних ресурсів.

Інженерна підготовка території включає планування траси прокладання водогону. При розробці проекту усі заходи з інженерної підготовки та захисту проектованої території від несприятливих природних процесів (зсуви, ерозія схилів, сейсмічність, підтоплення, тощо) будуть розроблятися з урахуванням результатів інженерно-геологічних вишукувань. Топографо-геодезичні, інженерно-геологічні, гідрологічні, екологічні, археологічні та інші вишукування виконуватимуться в необхідному обсязі відповідно до чинного законодавства. Проектні рішення в період будівництва та експлуатації будуть забезпечувати раціональне використання ґрунту, будуть передбачені заходи протидії ерозії, підтопленню, просіданню, активізації інших екзогенних процесів, а також охоронні, відновлювані, захисні та компенсаційні заходи.

Щодо технічної альтернативи 1.Співпадають з планованою діяльністю.

Інженерно-геологічні та геодезичні вишукування.

Щодо територіальної альтернативи 1. Не розглядається.


8. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля.

Можливі впливи планованої діяльності на довкілля під час будівництва та експлуатації водогону включають:

Щодо планованої діяльності.

- на геологічне середовище - вилучення ґрунту при будівництві водогону;

- на повітряне середовище - викиди забруднюючих речовин при роботі будівельної техніки;

- на водне середовище - вплив при будівництві (можливе відведення зливових вод з території будівельного майданчика, під час експлуатації – вплив відсутній;

- на рослинний та тваринний світ - вплив відсутній;

- на ґрунт – порушення рослинного шару ґрунту при будівництві в місцях його наявності, утворення будівельних відходів, які будуть передаватися на утилізацію, при експлуатації – вплив відсутній;

- на техногенне середовище – вплив відсутній;

- на соціальне середовище – підвищення соціальних стандартів життя за рахунок підвищення надійності постачання населення водою;

- на клімат і мікроклімат – вплив відсутній;

- на культурну спадщину - на трасі прокладання водогону об’єктів культурної спадщини немає, потенційний вплив на культурну спадщину відсутній.

Щодо технічної альтернативи 1. Співпадають з планованою діяльністю.

Щодо територіальної альтернативи 1. Не розглядається.


9. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об'єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

Об'єкт планової діяльності відноситься до другої категорії видів планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці вплив на довкілля, ст. 3. Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», п. 10. (будівництво акведуків та трубопроводів для транспортування води на далекі відстані).


10. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.


11. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Звіт з оцінки впливу на довкілля буде включати відомості, визначені у відповідності до ст. 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» №2059-VIII від 29.05.2017 р.


12. Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості

Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати значний вплив на довкілля і, отже, підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Оцінка впливу на довкілля - це процедура, що передбачає:

- підготовку суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля;

- проведення громадського обговорення планованої діяльності;

- аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь-якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, іншої інформації;

- надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого абзацем п’ятим цього пункту;

- врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планованої діяльності, зазначеного у пункті 14 цього повідомлення.

У висновку з оцінки впливу на довкілля уповноважений орган, виходячи з оцінки на довкілля планованої діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження.

Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планованої діяльності.

Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає право і можливості громадськості для участі у такій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля.

На стадії громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість надавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля та планованої діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля буде повідомлено в оголошенні про початок громадського обговорення.


13. Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.


14. Рішення про провадження планованої діяльності.

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде:

Дозвіл на виконання будівельних робітщо видається Департаментом Державної архітектурно-

(вид рішення відповідно до частини першої статті 11, Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

будівельної інспекції України в Хмельницькій області

(орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення)


15. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до:

Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса,

29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, Телефон:+38 (0382) 65-69-59, E-mail: eko.khm.adm@ukr.net

Контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна

(номер телефону та контактна особа)

МКП "Хмельницькводоканал" опублікували спільно з NEFCO та Хмельницькою міською радою відкритий тендер "Підвищення енергоефективності систем водопостачання та водоочищення: Реконструкція каналізаційних насосних станцій №2,7,12 у місті Хмельницькому".


Проект фінансується коштами Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), коштами співфінансування з місцевого бюджету та інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу Європейського Союзу (ЄС), яка є похідною можливостей фінансування, передбаченими Правилами Інструменту європейського сусідства і партнерства, відповідно до яких надано грантову підтримку Програмі модернізації водного сектору NIP Україна (NIP грант).


Інформація про тендер оприлюднена 30.04.2020 р. на сайтах NEFCO, Прозорро, МКП "Хмельницькводоканал" та Хмельницької міської ради.


Термін подачі тендерних пропозицій Учасниками подовжено до 16:00, 01.07.2020 р.


Запрошення до участі в тендері (УКР)

Станом на 11:45 ремонтні бригади працюють над ліквідацією пориву водопроводу на проспекті Миру, 61/1.


Водопостачання буде призупинено з 12:00 до 17:00 у житлових будинках на проспекті Миру (від прс. Миру, 61 до магазину "Вінницький" по Старкостянтинівському шосе, 6) та у житлових будинках №№ 1 - 31 на вул. Панаса Мирного.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Сьогодні, 15 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" виконують ремонтні роботи по усуненню поривів водопроводу на вул. Гастелло, 6 та на вул. Гальчевського, 2.


Виконуються роботи по заміні ділянки водопроводу на вул. Заводській, 29.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інстиутській, 20/2.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Сьогодні, 12 червня 2020 р., можливе призупинення водопостачання у зв'язку з усуненням поривів водопроводу на вул. Бандери, 5, вул. Соборній, 38/1 та на пров. П'яскорського, 9.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чорновола, 182.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

На засіданні були розглянуті питання щодо заходів, які планується виконати у сфері водопостачання та водовідведення, а також обґрунтування необхідності їх впровадження та обсягів фінансування робіт.


Загальний обсяг фінансування інвестпрограми - майже 11,5 мільйонів гривень. З них:


- понад 6,8 мільйонів гривень - заходи з водопостачання;


- понад 4,6 мільйонів гривень - заходи з водовідведення.Сьогодні, 11 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ремонтом водопровідної мережі на вул. Пилипчука, 36.


Виконуються роботи по приєднанню водопровідних мереж на вул. Щедріна — вул. Мічуріна.


Проводяться аварійно-відновлювальні роботи по усуненню пориву в колодязі на перехресті вул. Сіцінського — вул. Пересипкіна.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Заводській, 155.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 178

Останні новини