Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 110
Після тривалих вихідних робочий тиждень для МКП “Хмельницькводоканал” розпочався з громадських обговорень з питань встановлення нових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у 2019-му році, а також їх коригування на 2018 рік, які відбулися у актовому залі МКП “Хмельницькводоканал” у понеділок, 02 липня. В обговоренні брали участь представники громадськості міста, адміністрація підприємства, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук.


На обговоренні заступник директора з економічних питань підприємства Олексій Лункін розглянув причини, які вплинули на чергове зростання тарифів, серед яких — зростання заробітньої плати, податків та зборів, збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів, обладнання, виробничих ресурсів та електроенергії для промисловості. Крім цього, необхідність нових розрахунків тарифів на 2019-й та їх коригування на 2018-й роки пов'язані з відтермінуванням дії окремих положень ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” до травня 2019-го року.


Заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук вкотре висловив свою підтримку та підтримку усього апарату виконавчого комітету у фінансуванні важливих робіт, запланованих підприємством, зазначивши про перспективність розвитку “Хмельницькводоканалу”.


Нагадаємо, на розгляд НКРЕКП запропоновано коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) та централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018-й рік:

вартість послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 8,08 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 9,69 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 7,76 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 9,31 грн/куб.м.

Окрім цього, на розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) та централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019-й рік:

вартість послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 8,24 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 9,89 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 8,55 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 10,26 грн/куб.м.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Проскурівського підпілля, 203, 03.07.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках частини приватного сектору на вул. Вишневій, у житлових будинках №№ 1г, 1д, 1з, 1к на вул. Курчатова та у житлових будинках №№ 203, 205, 207, 209 на вул. Проскурівського підпілля.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.МКП “Хмельницькводоканал” щодня проводить роботи із відключення боржників від систем водовідведення. Це стосується насамперед тих споживачів, які користувалися цими послугами, однак не сплачували за них упродовж півроку або більше.

Сьогодні, 27 червня, в рамках чергового виїзду, такі роботи працівники КСЦ виконали у будинку № 4а, що на вулиці Свободи. Через великий борг та ігнорування вимог підприємства сплатити вартість спожитих послуг частково обмежено водовідведення (в туалеті) мешканців квартири № 223, про що було складено відповідний акт.

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” вкотре закликає громадян не зволікати зі своєчасною оплатою за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, що дозволить мешканцям уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних із неможливістю користуватися послугами з водовідведення.

 Організація безпечних умов праці — один із ключових факторів. Час не стоїть на місці, відтак із новими викликами постає необхідність у створення безпеки виробництва, яка починається із засобів індивідуального захисту.


Саме із метою ознайомити із сучасними технологіями та інноваційними засобами захисту до МКП “Хмельницькводоканал” завітав менеджер із продажу ТОВ “Восток-Сервіс” Іван Боярчук, який провів для представників комунальних підприємств міста змістовну презентацію про сучасні технології виробництва засобів безпеки, а також ознайомив із їх можливостями у практичному застосуванні.


На завершення кожен учасник отримав можливість поспілкуватися із менеджером та ретельно оглянути кожен із презентованих засобів.


26 червня 2018
ЦІКАВИЙ ФАКТ

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 110

Останні новини

21
вересня 2018
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ?

25 вересня 2018 року відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд міста. ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ?

докладніше