Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на перехресті вул. Горького — вул. М. Трембовецької, 07.05.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках №№ 34, 36, 36/1 на вул. Прибузькій та у ЦТП.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Екватор весни міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” зустріло у повній трудовій готовності. Саме на цей період випала реалізація одного з наймасштабніших проектів — будівництва напірного каналізаційного колектора діаметром 400 мм вздовж вул. Старокостянтинівське шосе від камери К1-1 до самопливного каналізаційного колектора діаметром 1200 мм через річку Південний Буг.


Старі сталеві труби уже давно потребували заміни. Враховуючи і те, що новий колектор проходитиме через річку, його будівництво допоможе уникнути екологічних негараздів. Роботи виконувалися бригадою працівників будівельно-монтажної служби підприємства із залученням підрядної організацією ТОВ “Техномонтаж-Юком” субпідрядників із ТОВ “Будсервіс-3”.


Будівництво відбувалося у декілька етапів. Спершу демонтували старі труби, згодом проклали першу ділянку колектора довжиною 1163 м. Лише тоді працівники “Будсервіс-3” розпочали монтаж ділянки трубопроводу протяжністю 120 м під р. Південний Буг методом горизонтального буріння із використанням сучасного обладнання та якісних .


Наразі будівництво на стадії завершення, виконавцям залишилося виконати необхідні роботи із приєднання нових мереж до вже існуючого трубопроводу та провести благоустрій ділянки. В рамках виконання інвестиційної програми на виконання робіт передбачили 3 млн. 360 тис. грн. власних коштів. Новий колектор незабаром буде введений в експлуатацію, а попереду на МКП “Хмельницькводоканал” чекають нові завдання та роботи на благо мешканців міста Хмельницького.


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Північній, 115, 04.05.2018 р. з 09:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Північній, вул. П'яскорського, прв. П'яскорського та на вул. Торф'яній.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Старим трубам настав час йти на відпочинок. Так вважають і працівники міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”, які зараз працюють на вул. Горького. На цій вулиці бригада слюсарів водопровідних мереж виконує роботи із заміни зношеної ділянки водопроводу зі старих сталевих труб на нові, високоякісні поліетиленові діаметром 315 мм.


Усього планується реконструювати 177 м нових мереж. Наразі працівники перейшли до початкової стадії прокладання нових труб із попередньо виконаними земляними роботами, а також демонтажем зношеної ділянки. На виконання цих робіт коштами підприємства передбачено 558 тис. 985 грн.


Завдяки реконструкції мешканці вулиці отримають можливість користуватися якісним та безперебійним водопостачанням, наданим МКП “Хмельницькводоканал”.
27 квітня 2018
Аварійні роботи
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

Останні новини

16
липня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації ушкодження водопроводу на вул. Тернопільській, 36, 17.07.2018 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання...

докладніше