Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119Порядок обмеження (припинення) надання комунальних послуг


Закон України “Про житлово-комунальні послуги” регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг..

Згідно пункту 5 частини 1 статті 8 цього Закону виконавець комунальної послуги має право:

5) припинити / зупинити надання комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом та договором, крім випадків, коли якість та кількість таких послуг не відповідають умовам договору.

Частиною 4 ст. 26 Відповідальність за неналежне виконання договору цього ж Закону передбачається, що виконавець комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу) має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу незалежно від обраної моделі організації договірних відносин у разі непогашення у повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця. Таке попередження надсилається споживачу не раніше наступного робочого дня після спливу граничного строку оплати, визначеного законодавством та / або договором про надання відповідної комунальної послуги.

Обмеження (припинення) надання відповідної комунальної послуги здійснюється виконавцем у присутності представника особи, яка здійснює технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги, а також управителя або посадової особи чи працівника об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, якщо управління багатоквартирним будинком здійснюється відповідно управителем або об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. Неприбуття зазначених осіб, які заздалегідь були попереджені виконавцем про день та час здійснення обмеження (припинення) надання комунальної послуги не є перешкодою для здійснення виконавцем обмеження (припинення) надання комунальної послуги споживачу.

Співвласники, управитель чи об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, які здійснюють управління багатоквартирним будинком, а також особа, яка здійснює технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги, зобов'язані забезпечити доступ виконавця до таких систем для реалізації права на обмеження (припинення) надання відповідної комунальної послуги споживачу. Такий доступ надається виключно в межах, необхідних для здійснення обмеження (припинення) надання відповідної комунальної послуги конкретному споживачу.

Постачання комунальної послуги відновлюється в повному обсязі протягом наступного дня з дати повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги чи з дати укладання угоди про реструктуризацію заборгованості.

В Договорі про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення, який укладається МКП “Хмельницькводоканал” зі споживачем, граничний строк оплати послуг становить 10 (десяте) число місяця, наступного за звітним.

Просимо дотримуватись термінів оплати вартості спожитих послуг та недопускати обмеження (припинення) їх надання. Відновлення надання послуг відбувається за рахунок споживача.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал”


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу на вул. Курчатова, 6/2а, 05.10.2018 р. з 10:00 до 14:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№ 1-17 на вул. Курчатова, №№ 135, 137 на вул. Вишневій, №№ 2, 121, 111, 113, 113/1 на вул. Північній, №№ 6, 8, 8/1 на прв. П'яскорського, вул. Чкалова, 14 та житлових будинків приватного сектору на вул. Північній та на вул. Торф'яній.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із заміни запірної арматури на вул. Гагаріна, 28/1, 02.10.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на прв. Тургенєва (на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Володимирської), вул. Володимирській, 109, вул. Володимирській, 113 та у житлових будинках №№ 70, 72, 74 на вул. Кам'янецькій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119

Останні новини

18
січня 2019
Аварійні роботи

18 січня тимчасово призупинено водопостачання на вулицях

докладніше