Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 67 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням робіт із заміни аварійної ділянки водопроводу на вул. Бандери, 19.04.2017 р. з 10:00 до 22:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках на прв. Бандери, у ТРЦ “Оазис”, будівельному гіпермаркеті “Епіцентр” та супермаркеті “Таврія В”.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

18 квітня у зв'язку з виконанням робіт з ліквідації поривів водопроводу на прв. Козацькому, 24 та на вул. Північній, 113/1 буде тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках, що знаходяться за вказаними адресами.

У середу, 12 квітня, відбулася конференція з питання ухвалення проекту колективного договору на 2017 рік. В обговоренні брали участь адміністрація та профспілковий комітет підприємства, а також голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Микола Шафінський.


Згідно порядку денного, було розглянуто акт перевірки виконання колективного договору в 2017 році. Директор МКП “Хмельницькводоканал” Віталій Кавун відзвітував про підсумки роботи підприємства за минулий рік та окреслив перспективи його діяльності у 2017 році. В ході обговорення заслухали пропозиції до проекту нового колективного договору від членів профкому підприємства.


Наприкінці конференції було одноголосно ухвалено рішення про затвердження проекту колективного договору на 2017 рік.

14 квітня 2017
Аварійні роботи

На вул. Північній, 113 виконуються аварійно-ремонтні роботи з ліквідації пориву водопроводу.

Починаючи з 11 квітня 2017 року, у підприємстві запрацював власний Call-центр. Відтепер абонентам, які бажають передати показники лічильників води і отримати відомості про стан розрахунків за спожиті послуги або отримати консультацію з інших питань діяльності міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” — достатньо зателефонувати за номером безкоштовного багатоканального телефону 0-800-508-067 і отримати усю необхідну інформацію. Зазначена система дозволяє автоматично з'єднувати з оператором сall-центру або перенаправляти цей дзвінок на іншого вільного оператора.


Для створення нового підрозділу закуплено сучасне обладнання, на якому працюють чотири оператора, що дозволить передавати необхідні дані про споживання води абонентами підприємства значно швидше, ніж було раніше.


Крім цього, за цим номером телефону можна з'ясувати питання щодо діяльності інших структурних підрозділів МКП “Хмельницькводоканал” або про порядок замовлення виконання сторонніх робіт і послуг, які виконують фахівці підприємства.


Запрошуємо усіх хмельничан скористуватися новою послугою МКП “Хмельницькводоканал”, яка доступна для усіх бажаючих зателефонувати як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону.


Cьогодні, 13 квітня виконується ліквідація поривів водопроводу за наступними адресами: прв. Козацький, 24; прв. Київський, 54/5, вул. Північна, 113/1 — за вказаними адресами водопостачання буде тимчасово призупинено. Також буде відсутнє водопостачання у зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на вул. Щедріна, 18/2.

Працівники МКП “Хмельницькводоканал” виконують ремонтні роботи із заміни аварійної ділянки водопроводу, що на вул. Бандери (навпроти ТРЦ “Оазис”).


Наразі тривають підготовчі роботи до прокладання нових високоякісних полімерних труб, діаметр яких становить 315 мм.

12 квітня проводиться ліквідація пориву водопроводу на перехресті вул. Красовського — вул. Чорновола; тимчасово буде відсутнє водопостачання на відрізку від вул. Пілотської до вул. Толстого та понижений тиск холодного водопостачання у центральній частині міста.

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку з усуненням пошкоджень на водопроводі за адресами: вул. Тернопільська, 34; 2-а Нова, 65; вул. Курчатова, 4/1.

На вул. Бандери тривають роботи із заміни аварійної ділянки водопроводу.
10 квітня 2017
Аварійні роботи

10 квітня можливе призупинення водопостачання на вул. Річній, 80 та на прв. Гагаріна, 37/2 (ліквідація поривів водопроводу). Також можливе перекриття у зв'язку з приєднанням водопроводу на вул. Інститутській, 6/4. Тривають роботи з усунення пошкодження на водопроводі на вул. Свободи, 15/1.

У зв'язку з виконанням робіт з приєднання водопроводу на проїзді Панаса Мирного, 07.04.2017 р. з 10:00 до 18:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках №№ 1, 2, 3, 5, 5/1, 7, 8 на проїзді Панаса Мирного. Можливе призупинення водопостачання у зв'язку з ліквідацією поривів водопроводу за адресами: вул. Черняховського, 53; вул. Купріна, 66/2; вул. Перемоги, 4/1; прв. Шестакова, 4.Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 67

Останні новини