Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    81  82  83  84  85  86  87  88  89  90    >>  ... 117
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переключення новозбудованого водопроводу, 18.07.2016 р. з 10:00 до 16:00 год буде обмежено водопостачання по вул. Короленка (від вул. Грибоєдова до вул. Ланової). Без водопостачання буде приватний сектор за вказаними адресами, а також житлові будинки по вул. Лікарняній, 3/1, вул. Лановій, 10 та вул. Лановій, 12.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
15 липня 2016
Аварійні роботи

15 липня проводяться аварійні роботи за адресами:
- перехрестя вул. Некрасова - пров. Некрасова;
- вул. Старокостянтинівське шосе, 7б;
- проспект Миру, 84/1а;
- вул. Кармалюка, 8/1 (ліквідація пориву водопроводу).
14 липня 2016
Аварійні роботи

14 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- Проспект Миру, 60/5 (будівництво водопроводу);
- вул. Франка, 35 (ліквідація пориву водопроводу);
- вул. Купріна, 59/1 (врізка водопроводу);
- вул. Сковороди (інфекційна лікарня) (ліквідація пориву водопроводу);
- вул. Курчатова, 13/1 (ліквідація пориву водопроводу);
- вул. Водопровідна, 43 (заміна водопроводу).

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переврізки водопроводу на перехресті вул. Володимирської та вул. Староміської, 14.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 год буде обмежено водопостачання по вул. Володимирській (від вул. Вайсера до вул. Прибузької), вул. Прибузькій (від вул. Грушевського до вул. Свободи).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переврізки водопроводу по вул. Партизанській, 13.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 год буде обмежено водопостачання на відрізку дороги по вул. Партизанській (від трансформаторної підстанції до залізничної колії).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
12 липня 2016
Аварійні роботи

11 липня проводяться аварійні роботи за адресою: перехрестя вул. Короленка - вул. Лікарняна (переврізка водопроводу).

 Шановні мешканці міста Хмельницького !

У зв'язку з проведенням планових робіт з підключення ділянки водопроводу по вул. Грушевського, 11.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 буде обмежено водопостачання по вул. Грушевського (від вул. Подільської до вул. Прибузької), вул. Примакова (від вул. Соборної до вул. Володимирської), вул. Володимирська (від вул. Вайсера до вул. Прибузької).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
08 липня 2016
Аварійні роботи

8 липня проводяться аварійні роботи за адресою: вул. Трембовецької, 51/1 (ліквідація пориву водопроводу).
07 липня 2016

Срібна” п'ятниця


Сергій Буряківський,

інженер МКП “Хмельницькводоканал”


До чемпіонства не дійшли, проте і не розчарували. ФК “Хмельницькводоканал” завоював “срібло” на чемпіонаті області з міні-футболу серед команд комунальних підприємств.

Розпочиналось усе, втім, не так і веселково. Очікування гравців на вдалий старт в один момент і 40 хвилин ігрового часу звела нанівець збірна МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”, яка вже довгий час зберігає за собою реноме кращого футбольного клубу серед комунальних підприємств Хмельниччини. Сім пропущених м'ячів у стартовому матчі і один забитий у ворота “тепловиків” (до речі, “Хмельницькводоканал” став єдиною командою, яка вразила ворота “Хмельницьктеплокомуненерго” - прим. автора) — з'явився привід задуматися і перевести гру в інше русло.

Наступними, з ким рівнялися силами “водоканалівці”, стали футболісти ХКП “Електротранс”, які спробували зіграти у стилі , однак плани “тролейбусників” зламав важливий ментальний чинник Середюка та компанії. Команді необхідний був рестарт на психологічному рівні, адже після розгрому оговтатись виходить не завжди швидко і легко. Однак “Хмельницькводоканал” на диво небагаточисельних уболівальників впорався із завданням якщо не на “відмінно”, то на тверду “четвірку” з плюсом, як наслідок — бойова нічия і втрата шансів “Електротрансу” зачепитися бодай за третє місце. Натомість, у збірної нашого підприємства така можливість з'явилася.

Розслаблятися приводу не було. Доки згадані “тепловики” розгромно прокладали дорогу до золотих нагород, ФК “Хмельницькводоканал” зобов'язаний був перемагати у своїх кам'янецьких колег з КП “Міськтепловоденергія”. Матч, який нагадував радше гранд-фінал Чемпіонату Світу, аніж просто останню гру рівня Хмельницької області, став справжньою окрасою спекотного футбольного дня. Свою роль відіграла пані-Фортуна, яка у вирішальний момент обернулася лицем і простягла руки для обіймів. Вирішальний, золотий гол забив Сергій Дорошук, не залишивши жодного шансу голкіперу кам'янчан, якого, в підсумку, визнали кращим голкіпером турніру. Лунає фінальний свисток... 3:2 — надскладна, проте така необхідна перемога для “Водоканалу”

До церемонії вручення гравці “Хмельницькводоканалу” підійшли у чудовому настрої. Футболісти час від часу про щось перешіптувались, усміхались один одному і обговорювали моменти гри, словом, щастю не було меж. Один із лідерів збірної Олександр Дикий вийшов до вручення нагороди і не приховував позитиву від здобутого срібла на цьому турнірі.

Що стосується решти команд, то прогнозовано та безапеляційно чемпіонами стали футболісти з МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”, а “Міськтепловоденергія” завоювала почесну бронзу. За бортом п'єдесталу залишився лише “Електротранс”.

Вітаємо з чудовим виступом та бажаємо ФК “Хмельницькводоканал” нових футбольних тріумфів!


7 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

вул. Проскурівського підпілля, 75/3, вул. Купріна, 66/1; вул. Трембовецької, 51/1 (ліквідація поривів водопроводу).

Також нагадуємо, що у зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт із заміни засувки по вул. Проскурівського Підпілля (річка Плоска), 07.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 буде обмежено водопостачання по вул. Проскурівського підпілля (від вул. Соборної до р. Плоска та вул. Будівельників), вул. Кам'янецька (від вул. Театральної до вул. Подільської), від вул. Старобульварна (Гагаріна) (залізнична дорога) до вул. Паркова (поліклінка Управління МВС України в Хмельницькій області), вул. Шестакова, вул. Паркова, провулок Старобульварний (Гагаріна), а також понижений тиск у центральній частині міста.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка: 1 ...  <<    81  82  83  84  85  86  87  88  89  90    >>  ... 117

Останні новини

13
грудня 2018
Аварійні роботи, Встановлення загальнобудинкового лічильника

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше