Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    81  82  83  84  85  86  87  88  89  90    >>  ... 115
ОЛЕКСАНДР СТАНЧАК: «НОВИЙ НАСОСНИЙ АГРЕГАТ МАЄ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ»

Головний енергетик міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» Олександр Станчак розповів про заплановане встановлення насосного агрегату №4 на головній каналізаційно-насосній станції.

“Насосний агрегат FLYGHT C3351 не лише естетично покращить роботу ГКНС, оскільки працює безшумно, а й здатний працювати навіть за умов можливого підтоплення — насос є водонепроникним. Також агрегат працюватиме в автоматичному режимі, без втручання робочого персоналу. Стосовно характеристик, то він є менш потужним (520 кВт проти 800 кВт у діючого агрегату), проте саме автоматичний режим роботи дасть чимало переваг в процесі його експлуатації”.

Також Станчак додав, що монтаж нового насосного агрегату запланований на кінець вересня цього року.

МИКОЛА ЧВАРТАЦЬКИЙ: «НАРАЗІ ГОТУЮТЬСЯ ПРОЕКТИ БУДІВНИЦТВА МЕРЕЖ У МІКРОРАЙОНАХ «ДУБОВЕ» ТА «ЛЕЗНЕВЕ»

Начальник відділу капітального будівництва міського комунального підприємства "Хмельницькводоканал" Микола Чвартацький розповів про підготовку проектів будівництва систем водопостачання та водовідведення у мікрорайонах «Дубове» та «Лезневе».

«Що стосується мікрорайону «Дубове», то проектом передбачено будівництво заглибленої каналізаційно-насосної станції (КНС) по пров. Щедріна між вул. Глінки та вул. Глібова, напірних каналізаційних колекторів від запланованої КНС до уже існуючого каналізаційного колодязя на перехресті вул. Козацька та вул. Болбочана, а також мереж самопливної каналізації від місць приєднання абонентів до КНС.

У мікрорайоні «Лезневе» заплановані роботи по вул. Гончарова, вул. Кошкарського, вул. Коротченка, вул. Лезнівській, вул. Молдавській, вул. Пасічній, вул. Тамбовській, вул. Тухачевського, вул. Вінницькій».

За словами Миколи Чвартацького, «після виготовлення проектно-кошторисної документації обидва проекти мають пройти державну експертизу до 15 листопада поточного року. Питання фінансування робіт винесуть на розгляд чергової сесії Хмельницької міської ради у I кварталі 2017 року, попередньо у грудні 2016 року надавши пропозицію на виділення необхідної суми бюджетних коштів».

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переключення новозбудованого водопроводу, 18.07.2016 р. з 10:00 до 16:00 год буде обмежено водопостачання по вул. Короленка (від вул. Грибоєдова до вул. Ланової). Без водопостачання буде приватний сектор за вказаними адресами, а також житлові будинки по вул. Лікарняній, 3/1, вул. Лановій, 10 та вул. Лановій, 12.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
15 липня 2016
Аварійні роботи

15 липня проводяться аварійні роботи за адресами:
- перехрестя вул. Некрасова - пров. Некрасова;
- вул. Старокостянтинівське шосе, 7б;
- проспект Миру, 84/1а;
- вул. Кармалюка, 8/1 (ліквідація пориву водопроводу).
14 липня 2016
Аварійні роботи

14 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- Проспект Миру, 60/5 (будівництво водопроводу);
- вул. Франка, 35 (ліквідація пориву водопроводу);
- вул. Купріна, 59/1 (врізка водопроводу);
- вул. Сковороди (інфекційна лікарня) (ліквідація пориву водопроводу);
- вул. Курчатова, 13/1 (ліквідація пориву водопроводу);
- вул. Водопровідна, 43 (заміна водопроводу).

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переврізки водопроводу на перехресті вул. Володимирської та вул. Староміської, 14.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 год буде обмежено водопостачання по вул. Володимирській (від вул. Вайсера до вул. Прибузької), вул. Прибузькій (від вул. Грушевського до вул. Свободи).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переврізки водопроводу по вул. Партизанській, 13.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 год буде обмежено водопостачання на відрізку дороги по вул. Партизанській (від трансформаторної підстанції до залізничної колії).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
12 липня 2016
Аварійні роботи

11 липня проводяться аварійні роботи за адресою: перехрестя вул. Короленка - вул. Лікарняна (переврізка водопроводу).

 Шановні мешканці міста Хмельницького !

У зв'язку з проведенням планових робіт з підключення ділянки водопроводу по вул. Грушевського, 11.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 буде обмежено водопостачання по вул. Грушевського (від вул. Подільської до вул. Прибузької), вул. Примакова (від вул. Соборної до вул. Володимирської), вул. Володимирська (від вул. Вайсера до вул. Прибузької).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
08 липня 2016
Аварійні роботи

8 липня проводяться аварійні роботи за адресою: вул. Трембовецької, 51/1 (ліквідація пориву водопроводу).
Сторінка: 1 ...  <<    81  82  83  84  85  86  87  88  89  90    >>  ... 115

Останні новини

15
листопада 2018
ТРУБИ, ЗМІНИ ДО ДБН ТА ОЧИСНІ СПОРУДИ: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ НА СЕМІНАРІ

У приміщенні актового залу МКП “Хмельницькводоканал” у четвер, 15 листопада відбувся сеімнар на тему “Проектування, виробництво та застосування полімерних труб у водопровідних та каналізаційних мережах. Локальні очисні споруди”, у якому брали участь працівники служб водопровідного та каналізаційного господарства підприємства, а також представники монтажних та проектних підприємств...

докладніше