Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    81  82  83  84  85  86  87  88  89  90    >>  ... 11222 липня 2016

У мікрорайоні “Гречани” триває будівництво водопроводу

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” продовжує виконувати роботи з будівництва водопровідних мереж міста Хмельницького. “Наразі триває реконструкція ділянки водопроводу у мікрорайоні “Гречани”, - розповідає начальник служби водопровідного господарства МКП “Хмельницькводоканал” Олександр Середюк. — Роботи із прокладання якісних полімерних труб, що розпочалися 11 липня, відбуваються на відрізку вул. Курчатова, 2/1 — 4/3.”.

Також він зазначив, що, окрім робіт за вказаною адресою, зараз триває будівництво водопроводу на Проспекті Миру, 60/5.
22 липня 2016
Аварійні роботи

22 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Кам'янецька, 2 (діквідація пориву водопроводу);

- вул. Маресьєва, 18 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Проскурівська, 13 (заміна пожежного гідранту);

- вул. Зарічанська, 6/3 (ремонт засувки).

21 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- пров. Гуменюка, 15 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Степана Бандери, 10 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Сковороди, 46 (заміна водопроводу);

- вул. Смотрицького, 39 (врізка водопроводу);

- вул. Зарічанська, 8/4 (ліквідація пориву водопроводу). Буде обмежено водопостачання від Проспекту Миру до вул. Зарічанської з 10:00 до 12:00.
20 липня 2016
Аварійні роботи

20 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Залізняка, 10;

- вул. Заводська, 53;

- вул. Зарічанська, 8/5 (ліквідація поривів водопроводу);
19 липня 2016
Аварійні роботи

19 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- Проспект Миру, 60/5 (будівництво водопроводу);

- вул. Франка, 36 (врізка водопроводу);

- вул. Свободи, 8б (ліквідація пориву водопроводу);

- перехрестя вул. Короленка - вул. Сковороди - вул. Лікарняної (переврізка водопроводу);

- вул. Кам'янецька, 2 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Чехова, 40 (ремонт водорозбірної колонки).

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт із врізки водопроводу по вул. Франка, 36, 19.07.2016 р. з 9:00 по 15:00 буде обмежено водопостачання на відрізку від вул. Раскової до вул. Комунарів, вул. Франка, 13 (територія шкірвендиспансеру), вул. Франка, 34, 36, 36/1.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
18 липня 2016
Аварійні роботи

18 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Матросова, 5 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Короленка (переврізка водопроводу);

- вул. Залізняка, 10 (ремонт засувки).

ОЛЕКСАНДР СТАНЧАК: «НОВИЙ НАСОСНИЙ АГРЕГАТ МАЄ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ»

Головний енергетик міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» Олександр Станчак розповів про заплановане встановлення насосного агрегату №4 на головній каналізаційно-насосній станції.

“Насосний агрегат FLYGHT C3351 не лише естетично покращить роботу ГКНС, оскільки працює безшумно, а й здатний працювати навіть за умов можливого підтоплення — насос є водонепроникним. Також агрегат працюватиме в автоматичному режимі, без втручання робочого персоналу. Стосовно характеристик, то він є менш потужним (520 кВт проти 800 кВт у діючого агрегату), проте саме автоматичний режим роботи дасть чимало переваг в процесі його експлуатації”.

Також Станчак додав, що монтаж нового насосного агрегату запланований на кінець вересня цього року.

МИКОЛА ЧВАРТАЦЬКИЙ: «НАРАЗІ ГОТУЮТЬСЯ ПРОЕКТИ БУДІВНИЦТВА МЕРЕЖ У МІКРОРАЙОНАХ «ДУБОВЕ» ТА «ЛЕЗНЕВЕ»

Начальник відділу капітального будівництва міського комунального підприємства "Хмельницькводоканал" Микола Чвартацький розповів про підготовку проектів будівництва систем водопостачання та водовідведення у мікрорайонах «Дубове» та «Лезневе».

«Що стосується мікрорайону «Дубове», то проектом передбачено будівництво заглибленої каналізаційно-насосної станції (КНС) по пров. Щедріна між вул. Глінки та вул. Глібова, напірних каналізаційних колекторів від запланованої КНС до уже існуючого каналізаційного колодязя на перехресті вул. Козацька та вул. Болбочана, а також мереж самопливної каналізації від місць приєднання абонентів до КНС.

У мікрорайоні «Лезневе» заплановані роботи по вул. Гончарова, вул. Кошкарського, вул. Коротченка, вул. Лезнівській, вул. Молдавській, вул. Пасічній, вул. Тамбовській, вул. Тухачевського, вул. Вінницькій».

За словами Миколи Чвартацького, «після виготовлення проектно-кошторисної документації обидва проекти мають пройти державну експертизу до 15 листопада поточного року. Питання фінансування робіт винесуть на розгляд чергової сесії Хмельницької міської ради у I кварталі 2017 року, попередньо у грудні 2016 року надавши пропозицію на виділення необхідної суми бюджетних коштів».

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт з переключення новозбудованого водопроводу, 18.07.2016 р. з 10:00 до 16:00 год буде обмежено водопостачання по вул. Короленка (від вул. Грибоєдова до вул. Ланової). Без водопостачання буде приватний сектор за вказаними адресами, а також житлові будинки по вул. Лікарняній, 3/1, вул. Лановій, 10 та вул. Лановій, 12.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка: 1 ...  <<    81  82  83  84  85  86  87  88  89  90    >>  ... 112

Останні новини

17
жовтня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше