Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Гагаріна, 17.05.2018 р. з 09:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Гагаріна (на відрізку від вул. Кам'янецької до залізничної колії), вул. Завадського (на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Володимирської) та на пров. Тургенєва.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.


Шановні мешканці міста Хмельницького!


МКП “Хмельницькводоканал” на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. №302 “Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, повідомляє про наміри змінити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у 2019 році, що обумовлено зростанням вартості електроенергії, податків та зборів, паливно-мастильних матеріалів та заробітньої плати.

На розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи:


вартість послуги з централізованого водопостачання (з ПДВ) — 9,34 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з ПДВ) — 9,85 грн/куб.м.


У період з 15 травня по 28 травня 2018 року від споживачів послуг приймаються пропозиції.


Свої пропозиції та зауваження Ви можете надіслати за адресою:

29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75

МКП “Хмельницькводоканал”

або на електронну скриньку підприємства

kmwater@ukr.netЗаходи інвестиційної програми на 2019 рік


Водопостачання


Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Старокостянтинівське шосе з переходом р. Південний Буг.

Реконструкція ділянки водопроводу Д=400мм по вул. С. Бандери від вул. Верхня Берегова до вул. Нижня Берегова в м. Хмельницький.

Реконструкція артезіанських свердловин № 17,18,26 першого підйому Чернелівського водозабору, с.Чернелівка, Красилівського району, Хмельницької області.

Реконструкція ділянки водопроводу Д=400мм від вул. Зарічанська до житлового будинку №16 по вул. Старокостянтинівське шосе в м. Хмельницький.

Реконструкція системи внутрішнього освітлення ВНС-9, ВНС-10.

Придбання автомобілів для аварійних бригад.


Водовідведення


Реконструкція системи вентиляції на ГКНС по вул. Трудова, 6 в м. Хмельницький.

Технічне переоснащення з заміною запірної арматури головної каналізаційної насосної станції по вул. Трудовій, 6 в м. Хмельницький.

Реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вул. Старокостянтинівське шосе в м.Хмельницький (перехідний захід з ІП 2018).

Заміна ділянки каналізаційного колектора по вул. Чкалова у м. Хмельницький.

Придбання автомобіля для аварійних бригад.

Придбання насосного агрегату на КНС-1.


Загальна сума на виконання заходів інвестиційної програми на 2019 рік складає 10414,8 тис. грн. Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Декабристів, 35, 16.05.2018 р. з 09:00 до 13:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Вишневій (на відрізку від вул. Вокзальної до вул. Ярослава Стецька), вул. Декабристів, вул. Ярослава Стецька та на пров. Шкільному.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж та споруд здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні) на підставі плану, який погоджується з міськвиконкомом і санітарною службою з метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста. Попри це, у хмельничан виникають часті запитання щодо проведення промивки та якості води. У цьому матеріалі зібрані відповіді на найпоширеніші запитання споживачів.


Як проводиться промивка водопровідних мереж та споруд?


Процедура промивки водопровідних мереж та споруд проводиться у кілька етапів:


випуск води із водопровідних мереж міста;

заповнення водопровідних мереж водою із підвищеною концетрацією гіпохлориту натрію;

випуск води з дезінфікуючим розчином із водопровідних мереж і промивка мереж;

здійснення постійного лабораторного контролю;

подача споживачам питної води.


Яка речовина використовується для дезінфекції мереж?


Гіпохлорит натрію марки А. Ця сполука у допустимій концентрації є абсолютно безпечною для життя та здоров'я людини. Його використання регламентоване Інструкцією із застосування гіпохлориту натрію для знезараження води в системах централізованого питного водопостачання та водовідведення, затвердженою наказом Мінрегіонбуду №18 від 18.05.2007 р. та відповідає «Державним санітарним нормам та правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом Міністерства охорони здоровя України від 12 травня 2010 року № 400, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 01 липня 2010 року за № 452/17747».


Що робити, якщо після промивки з кранів тече неякісна вода?


Спершу необхідно відкрити крани та випустити незначну кількість води. Жодним чином це не відобразиться на гаманцях споживачів, адже випуск навіть 100 літрів води, згідно діючого тарифу, обійдеться всього у 74 копійки. Відкривання кранів необхідне для того, аби залишки гіпохлориту натрію разом із відкладеннями, що утворюються під час експлуатації всередині трубопроводів, яка потрапила у мережу під час її очистки, не залишалися у трубах, а відтак, не створювала дискомфорту у подальшому споживанні питної води. Якщо випуск води не допомагає, необхідно зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567 та повідомити про проблему.


Чому на деяких вулицях міста у день промивки з'являються потоки води?


Після проведення загальноміської промивки водогонів та їх знезараження проводиться спорожнення водогонів від води із підвищеним вмістом гіпохлориту натрію шляхом відкриття водорозбірних колонок та пожежних гідрантів на водопровідних магістралях. Характерним є те, що гіпохлорит натрію при контакті з повітрям втрачає свої активні властивості. Як правило, вода потрапляє до зливової каналізації та по рельєфу далі до відкритих водойм, не спричиняючи шкідливої дії довкіллю через незначні концетрації залишкового хлору.


Шановні мешканці міста Хмельницького !

З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та покращення якості питної води, міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» 15–го травня поточного року проводитиме планову промивку та знезараження водопровідних мереж міста.

З 10-ї до 17-ї години, під час промивки, вода не придатна до вживання та приготування їжі.

З метою покращення якості промивки внутрішньобудинкових мереж, бажано після 16.00 год. почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.

Адміністрація міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності.


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Староміській, 8, 11.05.2018 р. з 09:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Староміській (від вул. Соборної до вул. Шестакова), вул. Шестакова (від вул. Подільської до вул. Староміської) та на вул. Парковій (від пров. Шестакова до вул. Староміської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

Останні новини

16
липня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації ушкодження водопроводу на вул. Тернопільській, 36, 17.07.2018 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання...

докладніше