Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 115

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Подільській, 113, 11.09.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Подільській (на відрізку від вул. Грушевського до вул. Свободи) та на вул. Свободи (на відрізку від вул. Подільської до вул. Шевченка).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Минулий робочий тиждень для МКП “Хмельницькводоканал” завершився громадськими обговореннями з питань коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у 2018-му році, які відбулися у актовому залі МКП “Хмельницькводоканал” у п'ятницю, 31 серпня. В обговоренні брали участь представники громадськості міста, адміністрація підприємства, керівник сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукурудза, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук.


На обговоренні головний економіст підприємства Галина Павлощук розглянула причини, які вплинули на чергове зростання тарифів, серед яких — зростання заробітньої плати, податків та зборів, збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів, обладнання, виробничих ресурсів та електроенергії для промисловості.


Заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук вкотре висловив свою підтримку: “Зараз склалася вкрай неприємна ситуація із кадрами на комунальних підприємствах. Люди масово виїжджають за кордон, працівники звільняються із підприємств у пошуках кращого життя. Підняття тарифів — крок, звичайно, складний, але необхідний. З підвищенням заробітньої плати з'являться нові працівники, підприємство здатне у повному обсязі виконувати свої завдання, мешканці отримуватимуть якісніші послуги. Тому я висловлюю свою підтримку у намірі “Хмельницькводоканалу” підвищити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, як і міська рада в цілому”.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 115

Останні новини

15
листопада 2018
ТРУБИ, ЗМІНИ ДО ДБН ТА ОЧИСНІ СПОРУДИ: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ НА СЕМІНАРІ

У приміщенні актового залу МКП “Хмельницькводоканал” у четвер, 15 листопада відбувся сеімнар на тему “Проектування, виробництво та застосування полімерних труб у водопровідних та каналізаційних мережах. Локальні очисні споруди”, у якому брали участь працівники служб водопровідного та каналізаційного господарства підприємства, а також представники монтажних та проектних підприємств...

докладніше