Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 94

Не інвестпрограмою єдиною. У приміщенні класу охорони праці на базі міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” 09 лютого відбувся семінар-нарада з працівниками служби головного енергетика підприємства за участі фахівців Управління Держпраці у Хмельницькій області, зокрема, начальника відділу з нагляду в машинобудуванні та енергетиці Валентина Гуменного та головного державного інспектора відділу Олександра Орловського.


Основні питання, що розглядалися на нараді — безпека експлуатації електроустановок, навчання електротехнічного та електротехнологічного персоналу на підприємстві, чималу увагу приділили питанням безпеки праці при роботі з електрообладнанням та установками. Начальник відділу охорони праці Олексій Іванов вкотре наголосив на безпеці праці.


Одним із головних пріоритетів як для служби охорони праці, так і для керівництва підприємства, залишається безпека та здоров'я працівників. Дуже важливо, щоб будь-який виробничий процес тривав без неприємних ситуацій, а робочий персонал повертався додому здоровим та неушкодженим”, - зазначає Іванов.


Під час семінару працівники служб висловлювали свої думки та надавали пропозиції щодо вдосконалення безпеки праці, чим фактично підтримали впровадження заходів з безпечного та продуктивного виробництва на підприємстві.

У п'ятницю, 09 лютого, у приміщенні актового залу міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” відбулося громадське обговорення щодо інвестиційної програми підприємства на 2018 рік, яка була схвалена на засіданні НКРЕКП 27 грудня 2017 року та затверджена виконавчим комітетом Хмельницької міської ради.


На заході були присутні представники адміністрації та трудовго колективу підприємства, громадськості, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук та завідувач сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукуруза.


Головний інженер МКП “Хмельницькводоканал” Станіслав Міхалець стисло озвучив основні пункти інвестпрограми, додавши при цьому, що “заплановані заходи, які будуть реалізовані, дозволять покращити якість водопостачання та водовідведення міста та дозволять зменшити кількість аварії на мережах”. Після виступу головного інженера до присутніх звернувся Анатолій Нестерук.Прийняття інвестиційної програми — це важливий захід. Мабуть, якби ми розглядали інвестпрограму на один мільярд гривень, це б не вирішило усіх тих питань на підприємстві з експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж міста. Цьогоріч програма є дещо більшою, ніж минулого року. І міський голова, і депутати міської ради розуміють, що ваше підприємство є стратегічним підприємством, але в той же час і одним із найкладнішим серед усіх підприємств житлово-комунального господарства міста, — зазначає заступник міського голови. — Я, як заступник міського голови, інвестиційну програму схвалюю. Сподіваюсь, що усе заплановане вдасться виконати, а міська рада буде підтримувати ваше комунальне підприємство задля добробуту міста”.


Наприкінці обговорення одноголосно було ухвалено рішення про схвалення нової інвестиційної програми підприємства на 2018 рік.
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації прориву водопроводу на вул. Зарічанській, 30, 12.02.2018 р. з 10:00 до 15:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. Зарічанській (на відрізку від вул. Бандери до вул. Перемоги).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках вул. Залізняка та вул. Панаса Мирного та на вул. Бандери, 32 (котельня) у зв'язку із заміною запірної арматури на вул. Бандери, 57/2.

Також відсутнє водопостачання у житлових будинках №№ 8 та 10 на вул. Бандери у зв'язку з ліквідацією прориву водопроводу на вул. Бандери, 8.

На вул. Кудрянки, 7 проводяться роботи з усунення прориву у колодязі; водопостачання буде тимчасово призупинено у житлових будинках на вул. Кудрянки (від вул. Щедріна до вул. Холодноярців).

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 2а, 2б, 2в, 2г на вул. Старокостянтинівське шосе у зв'язку з виконанням аварійно-ремонтних робіт із заміни фасонних частин водопроводу на вул. П. Мирного, 21.


Проводяться роботи із промивки каналізаційних мереж на вул. Свободи, 3/1 (за листом), вул. Чорновола, 62 та вул. Пілотській, 125/1.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!


У зв'язку з виконанням аварійно-ремонтних робіт із заміни фасонних частин водопроводу на вул. П. Мирного, 21, 08.02.2018 р. з 09:00 до 16:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 21, 21/1, 21/3, 21/4, 23, 25, 27 на вул. П. Мирного та у житлових будинках №№ 10, 12, 14, 14/2, 16, 18 на вул. Залізняка.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” експлуатує близько 23 тис. каналізаційних та 14 тис. водопровідних колодязів (враховуючи і наявні на ВНС-10, що у с. Чернелівка, де знаходиться головний водозабір). Щороку підприємство здійснює роботи з їх ремонту, зокрема, у 2017 році виконано ремонт з установкою кришок на 171 колодязі.


Як і більшість комунальних підприємств міста, області та цілої країни, МКП “Хмельницькводоканал” зіштовхується з проблемою крадіжки кришок люків. Лише за минулий рік зловмисниками було викрадено 48 кришок люків (не враховуючи тих, які було пошкоджено), до суду за крадіжку уже передали 2 справи. Хоч винуватці і відшкодували завдані збитки, проте таке варварство йде не на користь ані підприємства, ані мешканців міста та не покриває наслідків такої бездумної діяльності. Викрадаючи кришку люка, особа наражає і себе, і оточуючих на небезпеку. Особливо це стосується зимової пори року, коли сніговий покрив не дає можливості як слід розпізнати відкритий колодязь.


Щодня працівники підприємства здійснюють обстеження колодязів на предмет зникнення кришок люків. Допомагають і хмельничани, повідомляючи про проблему диспетчерській службі, а також у соцмережі та на інформаційну платформу “Відкрите місто”. Та попри це, невтішна статистика дає про себе знати — крадіжки продовжуються, і особа, яка скоїла таке злодіяння, навіть не усвідомлює, що комунальне майно придбане на кошти підприємства, а отже і за кошти самих хмельничан! Будь-яка крадіжка, навіть тієї ж кришки люка — кримінальний злочин і карається законом. На 2018 рік замовили 60 кришок люків, частину з них буде виготовлено власними силами.


МКП “Хмельницькводоканал” закликає хмельничан бути обачними та обережними і повідомляти про випадки зникнення кришок люків на колодязях на аварійно-диспетчерську службу за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567; до правоохоронних органів за номером 102, а також у соціальних мережах.


Пам'ятайте!

Ваша обачність — Ваша безпека і добробут рідного міста!

07 лютого 2018
Аварійні роботи

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням прориву водопроводу на вул. Прибузькій, 18. Також тимчасово відсутнє водопостачання у житловому будинку за адресою: вул. Інститутська, 19 у зв'язку з встановленням загальнобудинкового лічильника.


Проводяться роботи із промивки каналізаційної мережі на вул. Проскурівського підпілля, 112.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на прв. 2-му Мирному, 8, 07.02.2018 р. з 09:00 до 16:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках прв. 2-го Мирного (на відрізку від житлового будинку №8 до житлового будинку №20/1) та на прс. Миру, 93.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із виконанням робіт із ліквідації пошкоджень водопроводу на вул. Курчатова, 3/1 та на проспекті Миру, 97/2. Також тимчасово відсутнє водопостачання у зв'язку із заміною ділянки водопровідної мережі на вул. Бандери, 16.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 94

Останні новини

20
квітня 2018
Поточні роботи МКП "Хмельницькводоканал"

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше