Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 13626 квітня 2019

День охорони праці у МКП “Хмельницькводоканал”

До Всесвітнього дня охорони праці, 26 квітня, у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал” відзначили працівників та підрозділи.
Зокрема, за вагомий внесок у розвиток охорони праці на виробництві та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці нагороджено колективи служби Чернелівського водопроводу(начальник — Остапюк Володимир Степанович), колектив ремонтно-механічного цеху (начальник — Малаха Олег Миколайович) та колектив дільниці по обслуговуванню очисних споруд (начальник — Баксалов Руслан Станіславович). 
Також за особистий внесок у створенні здорових і безпечних умов праці на виробництві, з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, Почесною грамотою та грошовою винагородою нагородили 15-ьох працівників МКП “Хмельницькводоканал”. 
Також цьогоріч, у МКП “Хмельницькводоканал” вперше, серед дітей працівників підприємства відбувся конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Участь у конкурсі прийняло 10-ро дітей віком від 4 до 12 років. Талант маленьких митців вразив настільки сильно, що відзначили всіх учасників, без обрання призових місць. 
Неймовірно вдячні за участь усім дітям серед яких: Сівачук Аліна, Дайнека Іванна, Ковальчук Анастасія, Ковальчук Владислав, Малаха Валерій, Малаха Вероніка, Загуровська Катя, Кривошия Віка, Тройнер Даніїл.

24 квітня 2019 року проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж по проспекту Миру 72 та 62/2.
Через пошкодження труби будівельниками по вул. Трудова 9/1 можливий понижений тиск в мікрорайоні Лєзнєво.

23 квітня проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Козача 54/1. 
Проводиться заміна люків на перехресті вулиць Чорновола — провулок Спортивний.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Спортивна, 42.

Нагадуємо, що у зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Толстого-Кам'янецької, 23 квітня 2019 р. з 10.00 до 20.00 будуть мати місце перебої з водопостачанням по Львівському шосе та понижений тиск в центральній частині міста.

Увага!!!
У розділі "Для абонента" оновлення інформації:
Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) по Україні станом на 04.04.2019 р.
Загальноукраїнська інформація та статистична інформація європейських інституцій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення за 2018 рік.

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Толстого-Кам'янецької, 23 квітня 2019 р. з 10.00 до 20.00 будуть мати місце перебої з водопостачанням по Львівському шосе та понижений тиск в центральній частині міста. 
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

22 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Трудовій 4/3Б, вул. Молодіжна, 17 та на перехресті вулиць Толстого -Кам'янецької.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Козача 54/1.

19 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Зарічанська,44. 
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на проспекті Миру 99/4.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Спортивна, 41.

18 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. C.Бандери 20/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чкалова, 13/1, вул. Курчатова 13/1, вул. Трудова 17, вул. Володимирська, 83.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Пілотська, 7.

17 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Молодіжна, 17.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Шевченка, 8.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Трудова, 14.

16 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Кудрянки.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Паркова 2/2, вул. Курчатова, 8 та 17, Львівському шосе 43/2.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Червонофлотська, 36.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше