Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 126

Оплачувати за послуги водопостачання і водовідведення можна будь-яким зручним для Вас способом, а саме: через Інтернет, через відділення банку або їх термінали, а також через відділення “Укрпошти”, які користуються широкою популярністю у певної категорії хмельничан.

Величезні черги бажаючих оплатити “комуналку” біля кас відділень- ще один тому доказ.

На жаль, працівники Укрпошти зловживають своїм службовим становищем і затримують відправку платежів в МКП “Хмельницькводоканал”. Оплачені суми можуть потрапити до підприємства через п'ять, а то і через сім (!!!) днів. Звісно ж, це провокує конфлікти. Бо МКП “Хмельницькводоканал” оплати не бачить і сповіщає людині про наявність заборгованості. А споживач знає, що проплатив.

Подібні ситуації змусили МКП “Хмельницькводоканал” розірвати з 01.01.2019 р. договір з “Укрпоштою”, та не зважаючи на це, відділення пошти продовжують приймати платежі від населення. На неодноразові звернення МКП “Хмельницькводоканал” виправити ситуацію та не порушувати строки передачі підприємсву коштів, “Укрпошта” не реагує.

З метою уникнення конфліктних ситуацій, рекомендуємо усім споживачам оплачувати послуги водопостачання та водовідведення у відділеннях інших банків або в мережі Інтернет без черг!!!


Нагадуємо, що у разі оплати населенням вартості послуг з водопостачання та водовідведення безпосередньо на розрахунковий рахунок МКП “Хмельницькводоканал” через систему Інтернет з використанням пластикових платіжних карток, споживач має дотримуватися певної послідовності внесення інформації в поле “Назначение”, а саме: “Послуга” → “Особовий рахунок абонента” → “Адреса абонента” → “Прізвище, ім'я та по-батькові абонента”.


Зразок заповнення поля “Назначение”:


Послуга: Водопостачання;

Особовий рахунок: 500272;

Адреса: вул. Ранкова, 2а, кв. 64;

ПІБ: Васильків Василь Васильович


21 січня тимчасово призупенено водопостачання на вул. Будівельників 27, у зв'язку з заміною пожежного гідранта.


Проводиться промивка та чистка каналізаційної мережі на вул. Прибузька, 16.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 8.
21 січня 2019

З КРАНІВ ХМЕЛЬНИЧАН ПОТЕКЛА ОСВЯЧЕНА ВОДА

19 січня, у святковий день Хрещення Господнього для усіх містян з самого ранку освятили воду. На водопровідно-насосну станцію №9, одну з головних приймалень життєдайної води Чернелівського водопроводу, завітав митрофорний протоієрей Степан Миронюк, який і здійснив традиційний обряд освячення води у резервуарах станції.


18 січня 2019
Аварійні роботи

18 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку з ліквідацією поривів водопроводу на вул. Пархоменко, 47 (перекриті Дальні Гречани та школа 20), пров. Плоский,4, вул. Зарічанська, 30.


Можливе припинення водопостачання у зв'язку з заміною запірної арматури на перехресті вулиць Плоска — првулку Плоский, та Пілотська,1 .


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 8.
18 січня 2019
Освячення води

Завтра, 19 січня, на ВНС-9 о 8 ранку відбудеться традиційний обряд освячення води в резервуарах станції.
17 січня 2019
Аварійні роботи

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Зарічанська, 30 (відсутнє водопостачання від вул Рибалко до вул. Перемоги).

16 січня 2019
УВАГА!

Увага! Тарифи МКП “Хмельницькводоканалу” не змінювалися з 1 січня 2019 року!!! 
Останнє підвищення тарифів відбулося 30 вересня 2018 року.

Тарифи для мешканців багатоповерхівок: 
- Відпуск 1 кубічного метра води — 8,42 гривні.
- Відведення та очищення 1 кубічного метра стоків — 8,08 гривні. 
Для мешканців приватного сектору: 
- Відпуск 1 кубічного метра води— 7,99 гривні.
- Відведення та очищення 1 кубічного метра стоків — 7,67 гривні.
16 січня 2019

16 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вулиці Перемоги 11.

15 січня 2019
Аварійні роботи

15 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Депутатській 18/1 - перекрито приватний сектор по вул.Депутатській від 6 до 30 (в тому числі і швидка допомога), Зарічанська 18 — перекрито вул. Свободи 9А, 9Б, 16А, 14А, Зарічанська 18/2, 14/4, а також на вул. Перемоги 10А.

14 січня 2019
ВАКАНСІЇ

Увага! У розділі "Вакансії" оновлена інформація!
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 126

Останні новини