Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 94
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. П'ятисотенниць, 21.02.2018 р. з 09:00 до 17:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках мікрорайону Книжківці.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Ліквідовується прорив водопровідної мережі на вул. Проскурівське підпілля, 75/1. Без водопостачання залишаться житлові будинки №№ 67, 61, 34, 71, 73, 77, 46, 48, 52, 85, 79, 81, 83 на вул. Проскурівське підпілля, на вул. Соборній, 43, у житлових будинках №№ 16, 21/31 на вул. Проскурівській та на вул. Проскурівській (від вул. Грушевського до вул. Соборної). Орієнтовно аварійно-відновлювальні роботи триватимуть до 12:00.

Виконуються роботи із заміни водопровідних мереж на прс. Миру, 95/1 та на прс Миру, 93. Тривають роботи з усунення прориву водопровідної мережі на вул. Зарічанській, 6/6.

 Знову п'ятниця, і знову під ореолом охорони праці. Кінець робочого тижня у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал” ознаменував проведення семінару-наради з працівниками підприємства за участі адміністрації, начальників служб та відділів і запрошених державних інспекторів відділу нагляду на виробництві та об'єктах підвищеної небезпеки Інни Швець, Олега Шелінговського та Дениса Костюченка, а також заступника начальника відділу по нагляду на будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку Сергія Петрушенка.


Зі вступним словом до присутніх звернувся директор МКП “Хмельницькводоканал” Віталій Кавун, коротко підсумувавши загальну роботу підприємства за 2017 рік. До слів очільника підприємства долучився і начальник відділу охорони праці Олексій Іванов, охарактеризувавши роботу підприємства у галузі охорони праці та висловивши свою підтримку на прийняття комплексних заходів з охорони праці на 2018 рік.


Нараду продовжили інспектори відділу нагляду на виробництві та об'єктах підвищеної небезпеки Денис Костюченко та Олег Шелінговський, які у своїх виступах наголосили про основні питання здійснення комплексного управління з охорони праці через систему профілактичних заходів, вимог безпеки під час експлуатації та ремонту транспортних засобів та виконання робіт підвищеної небезпеки за нарядами-допуску. Також Інна Швець виступила до учасників семінару-наради із презентацією про організацію роботи з охорони праці на підприємстві, проведення III ступеневого контролю за станом охорони праці.


Наприкінці заходу присутні підтримали та ухвалили комплексні заходи з охорони праці на 2018 рік.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 93, 95, 95/1 та 95/2 на прс. Миру у зв'язку із заміною водопроводу на прс. Миру, 95/1. Виконуються роботи із приєднання водопровідних мереж на перехресті вул. Львівське шосе — вул. Тернопільської.


Проводиться ремонт запірної арматури на вул. Тернопільській, 18/1, вул. Перемоги, 11/1 та на вул. Зарічанській, 18.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Інститутській, 19/1; водопостачання за вказаною адресою тимчасово призупинено.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках на прс. Миру (на відрізку від вул. Старокостянтинівське шосе до вул. Трудової) у зв'язку з ліквідацією прориву водопровідної мережі на прс. Миру, 102.


Також водопостачання призупинено за адресами: вул. Зарічанська, 32; житлові будинки №№ 10а, 10б, 11, 12 на вул. Перемоги у зв'язку із усуненням пошкодження на водопровідному вводі на вул. Зарічанській, 32.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 1-20 на вул. Козацькій та у житлових будинках №№ 1-30 на прв. Козацькому у зв'язку з виконанням робіт із приєднання водопровідних мереж на прв. Болотному.


Проводяться роботи зі встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Тернопільській, 28; водопостачання житлового будинку тимчасово призупинене.
14 лютого 2018
Аварійні роботи

Проводяться роботи із промивки каналізаційних мереж на вул. Північній, 113/1 та на вул. П'яскорського, 6.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Проскурівській, 32, 14.02.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Проскурівській (на відрізку від вул. Грушевського до вул. Соборної) та на вул. Проскурівського підпілля (на відрізку від вул. Подільської до вул. Соборної).

Також у зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. П. Мирного, 1, 14.02.2018 р. з 09:00 до 16:00 год буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. П. Мирного (на відрізку від прс. Миру до вул. Озерної) та на вул. Озерній.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням будівельно-монтажних робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Пілотській, 2, 13.02.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. Пілотській (на відрізку від вул. Красовського до вул. Трудової).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Подільській, 55, 13.02.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. Подільській (на відрізку від вул. Проскурівського підпілля до вул. Соборної), вул. Проскурівського підпілля (на відрізку від вул. Подільської до вул. Соборної) та на вул. Проскурівській (на відрізку від вул. Проскурівського підпілля до вул. Володимирської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 94

Останні новини

20
квітня 2018
Поточні роботи МКП "Хмельницькводоканал"

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше