Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 67


13 травня 2017
Аварійні роботи

13 травня можливе призупинення водопостачання на вул. Перемоги, 2 (проводиться усунення пошкодження на водопроводі) та на вул. Коцюбинського, 3 (ліквідація пориву у колодязі). Проводиться ремонт запірної арматури на вул. Пилипчука, 4.
12 травня 2017
УВАГА! НОВІ ТАРИФИ!

 Шановні мешканці міста Хмельницького!


Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» повідомляє, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.04.2017 року № 551 встановлені тарифи

- на централізоване водопостачання – 6,49 грн. за 1 куб. м (з ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 6,58 грн. за 1 куб. м (з ПДВ) (для населення приватного сектору та юридичних осіб, розташованих в окремих приміщеннях).


Також повідомляємо, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.04.2017 року № 552 встановлені тарифи:

- на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,07 грн. за 1 куб. м (з ПДВ);

- на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,84 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).


Постанови набрали чинності з 12 травня 2017 року.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт із приєднання ділянки водопроводу на вул. Лісогринівецькій, 4/1, 12.05.2017 р. з 09:00 до 15:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках №№ 34, 34/1, 36 на вул. Залізняка та у житлових будинках №№ 4, 10/1, 16, 16/1, 16/2а на вул. Лісогринівецькій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням планових робіт із приєднання новозбудованої ділянки водопроводу діаметром 900 мм та заміни запірної арматури на вул. Гагаріна, 37/2, 11.05.2017 р. з 07:00 до 00:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках Південно-Західного мікрорайону, на вул. Гагаріна, вул. Завадського, вул. Львівське шосе та понижений тиск холодного водопостачання у центральній частині міста.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 До Всесвітнього дня охорони праці у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал” відзначили працівників та підрозділи.


Зокрема, за вагомий внесок у розвиток охорони праці на виробництві та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці нагороджено колективи ремонтно-механічного цеху (начальник — Олег Миколайович Малаха), аварійно-диспетчерської служби (начальник — Бедрак Марія Броніславівна) та ремонтно-будівельної дільниці (начальник — Гребеля Василь Євгенійович).


Також були вручені посвідчення працівникам, які проходили навчання зі зварювання поліетиленових труб.  

05 травня 2017
Call-центр
05 травня 2017
Аварійні роботи

05 травня можливе відсутнє водопостачання у зв'язку з виконанням робіт з усунення пошкоджень на водопроводі на вул. Бандери, 22 та вул. Перемоги, 13/1.

03 травня буде відсутнє водопостачання на вул. Бажана, 44 (ліквідовується порив у колодязі), вул. Козацькій, 1 (усунення пошкодження на водопроводі). Можливе призупинення водопостачання у зв'язку з виконанням робіт із ремонту колодязів на вул. Перемоги, 4/1 та на вул. Козацькій, 54/2.

28 квітня на вул. Кам'янецькій, 60/2 проводиться ремонт запірної арматури; відсутнє водопостачання з 10 до 11 год. Виконується ліквідація пошкоджень на водопроводі на вул. Госпітальній, 7/1 (відсутнє водопостачання з 10 до 11 год; а також у приватному секторі на вул. Винниченка та вул. Кутузова). Ліквідовуються пориви водопроводу у житлових будинках №№ 15/1 та 7/1 на вул. Інститутській.

Щорічно, 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. І чи не вперше, а й традиційно, у Хмельницькому проводиться міський конкурс-огляд на кращу організацію роботи з охорони праці. Конкурс тривав два місяці, після чого оголосили про його результати та визначили переможців.


На урочистості у зелену залу міської ради запросили кращих керівників підприємств, організацій, закладів і установ та відповідальних за охорону праці, що здійснюють свою діяльність на території міста Хмельницького, представників управління Держпраці у Хмельницькій області, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Хмельницькому, Федерації профспілок Хмельницької області, навчально-методичного центру «Охорона праці».


За особистий внесок у створення здорових і безпечних умов праці на виробництві, кращу організацію роботи з охорони праці та з нагоди Дня охорони праці Почесними грамотами з врученням цінних подарунків нагороджено Віталія Кавуна — директора міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” та Олексія Іванова — начальника відділу охорони праці міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”.Фото: Хмельницька міська рада

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 67

Останні новини