Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 13613 травня 2019
Тарифи на 2020

Шановні мешканці міста Хмельницького!

МКП “Хмельницькводоканал” на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. №302 “Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, повідомляє про наміри змінити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у 2020 році, що обумовлено зростанням вартості електроенергії, податків та зборів, паливно-мастильних матеріалів та заробітньої плати.
На розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи:

- вартість послуги з централізованого водопостачання (безз ПДВ) — 10,45 грн/куб.м;

- вартість послуги з централізованого водовідведення (без ПДВ) — 9,14 грн/куб.м.

- вартість послуги з централізованого постачання холодної води (без ПДВ) — 11,24 грн/куб.м;

- вартість послуги з централізованого постачання холодного водовідведення (без ПДВ) — 9,64 грн/куб.м.

У період з 13 травня по 26 травня 2019 року від споживачів послуг приймаються пропозиції.

Свої пропозиції та зауваження Ви можете надіслати за адресою:
29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75
МКП “Хмельницькводоканал”
або на електронну скриньку підприємства
kmwater@ukr.net

13 травня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Пархоменка.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Європейська, 20, вул. Свободи, 48. .

10 травня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Курчатова, 4/3, вул. Є. Коновальця, 12, пров. Матросова, 2/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. П'яскорського, 2 та вул. Піівнічній, 113/1.

ВІДБУЛОСЯ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ

8 травня 2019 року в МКП “Хмельницькводоканал” відбулися громадські обговореннями з питань коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведенняі, які відбулися у актовому залі МКП “Хмельницькводоканал” . В обговоренні брали участь представники громадськості міста, адміністрація підприємства, керівник сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукурудза, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук.

На обговоренні , заступник директор з економічних питань Олексій Володимирович Лункін, розглянув причини, які вплинули на чергове зростання тарифів, серед яких такі чинники: 1) змінилися обсяги реалізації, що враховані в діючих тарифах, а саме: збільшилися на 0,42 % з централізованого водопостачання, збільшилися на 0,56 % з централізованого водовідведення. Обсяги реалізації визначені річним планом ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, погодженим заступником Хмельницького міського голови. Річний план розрахований відповідно до індивідуальних технологічних нормативів використання питної води, погоджених завідувачем сектору у Хмельницькій області Держводагенства та директором Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації; 2) відбулося зростання вартості електричної енергії, що передається на 1 класі напруги на 1,38 %, та електричної енергії, що передається на 2 класі напруги на 6,80%. При цьому заплановані фізичні обсяги (кВт) використання електричної енергії змінились відносно діючої структури тарифів: зменшились на 59,7 тис. кВт або на 0,44 % з централізованого водопостачання, збільшилися на 327,4 тис. кВт або на 2,76 % з централізованого водовідведення. Ураховані обсяги споживання електричної енергії не перевищують обсяги, що розраховані відповідно до норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, погоджених заступником Хмельницького міського голови та директором Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації; 3) зросли витрати на оплату праці: на 10,97 % з централізованого водопостачання, на 10,60 % з централізованого водовідведення; 10 При цьому запланована середня заробітна плата на одного працівника підприємству зросла на 10,78 %, а саме з 7752 грн до 8588 грн; 4) змінилися витрати, пов’язані зі сплатою податків, зборів та інших, передбачених законодавством обов’язкових платежів, у зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України, а саме статті 255, згідно з якої змінились об’єкт оподаткування та ставка: збільшилися на 2,84 % з централізованого водопостачання, збільшилися на 9,37 % з централізованого водовідведення;
5) збільшилися витрати на реагенти на 779,65 тис. грн. або на 51,81 %, у зв’язку з підвищенням вартості реагентів; 6) змінились витрати на амортизацію у зв’язку із введенням в експлуатацію нових об’єктів основних засобів: зменшились на 20,10 тис. грн або на 0,32 % з централізованого водопостачання, збільшилися на 545,41 тис. грн або на 15,43 % з централізованого водовідведення. Слід зазначити, що відповідно до пункту 1.10 та 2.8 Порядку до складових тарифів включено кошти на компенсацію різниці між фактичними витратами з придбання електричної енергії, сплати податків і зборів, заробітної плати та запланованими відповідними витратами за 3 квартали 2017: з централізованого водопостачання – -231,37 тис. грн, з централізованого водовідведення – 229,01 тис. грн. Також врахована компенсація на здійснення заходів інвестиційної програми з урахуванням фактичного строку дії: з централізованого водопостачання – 546,72 тис. грн, з централізованого водовідведення – 517,78 тис. грн. Крім того, на виконання вимог статті 16 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», проведено відкрите обговорення щодо наміру МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» зміни діючих тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, що підтверджується відповідним протоколом від 29 травня 2018 року.Відповідно до результатів проведеного обговорення, протокол засідання передадуть до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що засвідчить про дотримання процедури ухвалення нових тарифів на послуги на централізоване водопостачання – 7,48 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість); на централізоване водовідведення – 6,85 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

Нагадаємо, що діючі тарифи для МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» були встановлені на засіданні НКРЕКП постановою № 993 від 18 вересня 2018 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141, яка набрала чинності 30 вересня 2018 року.

8 травня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Євгена Коновальця, 12. Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Якова Гальчевського, 27/1, вул. Чорновола, 95/1.

7 травня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Гагаріна, 60 та вул. Північна (КНС-11)
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Свободи, 14 а, вул. Шевчанка, 103, вул. Тернопільська, 14/2 та вул. Тернопільська, 3/2.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Львівське шосе, 14 та Львівське шосе, 51
06 травня 2019
Аварійні роботи

6 травня 2019 року можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Кам'янецька, 8, пров. Шестакова, 3, пров. Шкільному, 8.

3 травня 2019 року можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на перехресті вулиць Зарічанська -Перемоги, та Зарічанська - Старокостянтинівське шосе.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Прибузька, 16 та проспекті Миру, 72. 
Також нагадуємо, що 3 зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Свободи - Героїв Майдану, 3 травня 2019 р. з 10.00 до 20.00 буде відсутнє водопостачання та понижений тиск на вул. Грушевського, вул. Свободи, вул. Володимирській, вул. Соборній, вул. Проскурівського Підпілля, вул. Подільській, вул. Проскурівській. 
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
02 травня 2019
Роботи на 3 травня

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Свободи - Героїв Майдану, 3 травня 2019 р. з 10.00 до 20.00 буде відсутнє водопостачання та понижений тиск на вул. Грушевського, вул. Свободи, вул. Володимирській, вул. Соборній, вул. Проскурівського Підпілля, вул. Подільській, вул. Проскурівській.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

2 травня 2019 року можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Жванецького, 29, вул. Перемоги 8/4 та на перехресті проспекту Миру - провулку Другого Мирного.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чкалова 17 Б.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше