Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Північній, 121, 24.05.2018 р. з 09:00 до 14:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Північній (на відрізку від пров. П'яскорського до вул. Північної, 111), пров. П'яскорського та на вул. Торф'яній.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Хоч День Героїв і не має статусу офіційного свята, все ж знаходиться гарний привід, аби вшанувати пам'ять тих, хто поклав свою душу і тіло за свободу рідної землі. І хай якими б не були дискусії щодо ОУН-УПА, особи, які були членами цих формувань, залишаються постаттями, зі сторінок історії яких не випалиш вогнем.


День Героїв розпочався із двох подій — освяти меморіальної дошки Євгена Коновальця та відкриття меморіалу іншому борцеві за незалежність, полководцеві УПА, вірному побратимові товаришам по зброї та людині із залізною волею і серцем — Романові Шухевичу. Більше сотні хмельничан разом із міською владою, військовими, журналістами, підприємцями брали участь у святкових заходах.


До них долучилось і міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”. Представники профспілкового комітету та трудового колективу підприємства квітами вшанували героїв українського національного руху та приєдналися до відзначення Дня Героїв. 


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Гагаріна, 23/1 та на вул. Гагаріна, 11, 22.05.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Гагаріна (на відрізку від вул. Кам'янецької до залізничної колії) та на вул. Завадського (на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Володимирської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.


Чимало життів забрав тоталітарний режим. Тисячі невинних померло за своє небажання коритися диктатурі, за прагнення до волі душі, серця, справи, своєї родини та усієї святої української землі...


Щороку у третю неділю травня по всій Україні проходять заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій. У Хмельницькому пройшла панахида за жертвами політичних репресій та відбулося покладання квітів до пам'ятника Ангела Скорботи.


Віддати шану загиблим та репресованим від кривавих диктаторських рук прийшли прості хмельничани, представники місцевої влади, організацій, підприємств, журналісти, правоохоронці, військові. До заходів долучилися і представники профспілкового комітету і МКП “Хмельницькводоканал”.


Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

Останні новини

16
липня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації ушкодження водопроводу на вул. Тернопільській, 36, 17.07.2018 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання...

докладніше