Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119
Чимало питань у хмельничан виникає у тих випадках, коли у будинку стається аварійна ситуація на мережах водопостачання чи водовідведення. Часто, помітивши її, мешканці будинку телефонують на аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал”. Однак, не всім відомо, у чиїй компетенції проведення подібних ремонтних робіт. У цьому матеріалі ми розповімо про те, хто відповідає за обслуговування систем, що таке зовнішньо- та внутрішньобудинкові системи та куди необхідно звертатися відповідно до ситуації.


У чому різниця між зовнішніми та внутрішніми системами?


Внутрішньобудинкові мережі мережі, які знаходяться в межах будинку до місця виходу із житлового будинку (стіни), де вони переходять у зовнішні мережі — це ті мережі, які знаходяться поза межами житлового будинку включно до місця входу (стіни) у житловий будинок.


Хто чим займається?


Відповідно до поділу мереж на зовнішні та внутрішні, розмежовується і відповідальність за їх обслуговування. І тут варто звернутися до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, статею 13 якого визначено, як, залежно від функціонального призначення, поділяються житлово-комунальні послуги.
Крім цього, Типовим договором про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 712, визначено, що послуга з управління багатоквартирним будинком включає у себе обслуговування внутрішньобудинкових систем. Таким чином, обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення здійснюється балансоутримувачем відповідного багатоквартирного будинку, яким може бути:


  • управляюча муніципальна компанія (УМК);

  • житлово-експлуатаційне об'єднання (ЖЕО);

  • об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);

  • інша керуюча компанія, установа, об'єднання, до компетенції якої належить управління багатоквартирним будинком.


Відповідно, зовнішні мережі водопостачання та водовідведення обслуговує МКП “Хмельницькводоканал” як підприємство, що надає послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення. Виключенням можуть бути роботи, які виконуються по договору з організацією, що обслуговує будинок.


Куди звертатися у разі необхідності?


Якщо аварійна ситуація сталася на мережах усередині багатоквартирного житлового будинку, то варто звернутися до організації, яка займається обслуговуванням даного житлового будинку. Перелік організацій та контактних номерів можна знайти за посиланням.


Якщо ж усередині будинку усе гаразд, а проблема з постачанням послуги існує, в такому випадку варто звернутися до аварійно-диспетчерської служби МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567.


Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням пошкодження водопровідної мережі на вул. Трудовій, 1 та на вул. Подільській, 109/1 у зв'язку із заміною водопровідних мереж на перехресті вул. Подільської — вул. Володимирської.


Проводиться ліквідація пориву на напірному каналізаційному колекторі на вул. Чорновола, 176/1.


Проводиться встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Проскурівського підпілля, 209 та ремонт загальнобудинкового лічильника на вул. Інститутській, 19/1.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням пошкодження водопровідної мережі на вул. Старокостянтинівське шосе, 5.


Виконуються аварійно-відновлювальні роботи на водопровідній мережі в районі ВНС-5.


Проводиться встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Проскурівського підпілля, 215 (другий ввід).

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни водопровідної мережі на перехресті вул. Подільської — вул. Володимирської, 26.10.2018 р. з 11:00 до 18:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Подільській (від вул. Свободи до вул. Володимирської), вул. Свободи (від вул. Подільської до вул. Пилипчука), вул. Володимирській (від вул. Подільської до вул. Пилипчука), вул. Пилипчука (від вул. Володимирської до вул. Свободи), а також на вул. Грушевського (від вул. Проскурівської до вул. Подільської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням зазначених робіт.
25 жовтня 2018
Аварійні роботи

Тимчасово призупинено водопостачання на вул. Вайсера, вул. Грушевського та на вул. Подільській у зв'язку із усуненням пошкодження водопровідної мережі на вул. Вайсера, 65.


Відсутнє водопостачання у житлових будинках №№ 3, 3/1, 5 на вул. Бандери у зв'язку із виконанням аварійно-відновлювальних робіт на вул. Бандери, 5./font>


Також тимчасово призупинено водопостачання на вул. Курчатова, 4/3 та на вул. Староміській, 35 у зв'язку із усуненям поривів на водопроводних мережах.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Соборній, 60.


Проводиться промивка і чистка каналізаційних мереж на вул. Проскурівській, 65 та на вул. П'яскорського, 6.

 Рішенням двадцять п'ятої сесії Хмельницької міської ради №50 від 10.10.2018 р. затверджені нові Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Хмельницького.


Кожен може ознайомитись із Правилами на офіційному сайті міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” у розділі “Нормативні акти”.


Правила прийому стічних вод до систем водовідведення міста Хмельницького


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі на проспекті Миру, 23.10.2018р. з 09:00 до 20:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків мікрорайону Гречани, мікрорайону Озерна, мікрорайону Виставка, у житлових будинках на вул. Львівське шосе та понижений тиск холодного водопостачання центральної частини міста Хмельницького.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням зазначених робіт.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119

Останні новини

18
січня 2019
Аварійні роботи

18 січня тимчасово призупинено водопостачання на вулицях

докладніше