Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    61  62  63  64  65  66  67  68  69  70    >>  ... 9408 липня 2016
Аварійні роботи

8 липня проводяться аварійні роботи за адресою: вул. Трембовецької, 51/1 (ліквідація пориву водопроводу).
07 липня 2016

Срібна” п'ятниця


Сергій Буряківський,

інженер МКП “Хмельницькводоканал”


До чемпіонства не дійшли, проте і не розчарували. ФК “Хмельницькводоканал” завоював “срібло” на чемпіонаті області з міні-футболу серед команд комунальних підприємств.

Розпочиналось усе, втім, не так і веселково. Очікування гравців на вдалий старт в один момент і 40 хвилин ігрового часу звела нанівець збірна МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”, яка вже довгий час зберігає за собою реноме кращого футбольного клубу серед комунальних підприємств Хмельниччини. Сім пропущених м'ячів у стартовому матчі і один забитий у ворота “тепловиків” (до речі, “Хмельницькводоканал” став єдиною командою, яка вразила ворота “Хмельницьктеплокомуненерго” - прим. автора) — з'явився привід задуматися і перевести гру в інше русло.

Наступними, з ким рівнялися силами “водоканалівці”, стали футболісти ХКП “Електротранс”, які спробували зіграти у стилі , однак плани “тролейбусників” зламав важливий ментальний чинник Середюка та компанії. Команді необхідний був рестарт на психологічному рівні, адже після розгрому оговтатись виходить не завжди швидко і легко. Однак “Хмельницькводоканал” на диво небагаточисельних уболівальників впорався із завданням якщо не на “відмінно”, то на тверду “четвірку” з плюсом, як наслідок — бойова нічия і втрата шансів “Електротрансу” зачепитися бодай за третє місце. Натомість, у збірної нашого підприємства така можливість з'явилася.

Розслаблятися приводу не було. Доки згадані “тепловики” розгромно прокладали дорогу до золотих нагород, ФК “Хмельницькводоканал” зобов'язаний був перемагати у своїх кам'янецьких колег з КП “Міськтепловоденергія”. Матч, який нагадував радше гранд-фінал Чемпіонату Світу, аніж просто останню гру рівня Хмельницької області, став справжньою окрасою спекотного футбольного дня. Свою роль відіграла пані-Фортуна, яка у вирішальний момент обернулася лицем і простягла руки для обіймів. Вирішальний, золотий гол забив Сергій Дорошук, не залишивши жодного шансу голкіперу кам'янчан, якого, в підсумку, визнали кращим голкіпером турніру. Лунає фінальний свисток... 3:2 — надскладна, проте така необхідна перемога для “Водоканалу”

До церемонії вручення гравці “Хмельницькводоканалу” підійшли у чудовому настрої. Футболісти час від часу про щось перешіптувались, усміхались один одному і обговорювали моменти гри, словом, щастю не було меж. Один із лідерів збірної Олександр Дикий вийшов до вручення нагороди і не приховував позитиву від здобутого срібла на цьому турнірі.

Що стосується решти команд, то прогнозовано та безапеляційно чемпіонами стали футболісти з МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”, а “Міськтепловоденергія” завоювала почесну бронзу. За бортом п'єдесталу залишився лише “Електротранс”.

Вітаємо з чудовим виступом та бажаємо ФК “Хмельницькводоканал” нових футбольних тріумфів!


7 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

вул. Проскурівського підпілля, 75/3, вул. Купріна, 66/1; вул. Трембовецької, 51/1 (ліквідація поривів водопроводу).

Також нагадуємо, що у зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт із заміни засувки по вул. Проскурівського Підпілля (річка Плоска), 07.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 буде обмежено водопостачання по вул. Проскурівського підпілля (від вул. Соборної до р. Плоска та вул. Будівельників), вул. Кам'янецька (від вул. Театральної до вул. Подільської), від вул. Старобульварна (Гагаріна) (залізнична дорога) до вул. Паркова (поліклінка Управління МВС України в Хмельницькій області), вул. Шестакова, вул. Паркова, провулок Старобульварний (Гагаріна), а також понижений тиск у центральній частині міста.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

ПЕТРО ДЗЮБЛЮК “ХВИЛЮВАТИСЯ ЗА ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ НЕ ВАРТО”


Сергій Буряківський,

інженер МКП “Хмельницькводоканал”


Головний технолог підприємства про те, чому не варто перейматися за якість води та надає рекомендації з її використання.


Останні події в Ізмаїлі Одеської області, пов'язані із спалахом кишкових інфекцій, викликаних підтопленням водопровідних мереж дощовими водами, уже менш ніж за місяць отримали чималий резонанс у суспільстві. Дедалі частіше люди стали побоюватися за своє здоров'я, адже жарти дійсно погані: звичний принцип “моя хата — скраю” в цьому випадку не працює.

Однак не все так погано, як здається. Комунальні служби активно долучаються до заходів, спрямованих на покращення якості питної води. До цієї естафети долучилося і міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”.

Зокрема, лабораторія щодня проводить перевірку якості питної води на вміст у ній хлору, солей та інших хімічних елементів. І що Ви думали? А ось і відповідь: усе в порядку! Здається дуже ідеальним, чи не так? Можливо, проте реальність і факти говорять самі за себе.

Детальніше про контроль за якістю води розповість головний технолог МКП “Хмельницькводоканал” Петро Дзюблюк.

Хвилюватися за якість питної води не варто. У лабораторії щодня беруть воду для проведення детального хімічного та бактеріологічного аналізів. Відповідно до отриманих даних робиться корекція вмісту хлору. Особлива увага приділяється контролю за вмістом бактерій. Адже в світлі останніх подій в Ізмаїлі підприємство невпинно працює над тим, щоб така ситуація не повторилася”.

Також він зазначив, що дуже часто на адресу підпримства надходять скарги про наявність запаху у питній воді. “Часом його посилення може бути спричинене залишками хлору, що використовувався внаслідок промивки водомереж або ж від застою води у трубі. Тому, якщо відчуваєте, що запах сильніший, відкрийте крани і трохи спустіть воду. Також це стосується того випадку, коли ви повертаєтесь після тривалої відсутності вдома, тоді цю процедуру потрібно провести обов'язково. Виникає питання, а скільки часу її необхідно зливати? Адже останні зміни в тарифах змушують людей економно використовувати воду, щоб цього не відчував гаманець. Відповідаю: тривалість зливу питної води можна визначити за її температурою, оскільки температура води у внутрішньобудинковій мережі, якщо її не зливати, прирівнюється до кімнатної температури, що сприяє активному розвиткові бактерій у самому водогоні. А, отже, необхідно дочекатися, щоб з Вашого крану потекла холодна вода. А для цього в середньому необхідно злити 5-10 літрів, що в перерахунку на кошти складе лічені копійки при вартості 4,58 грн за 1000 л холодної води. Отож, не економте на здоров'ї!”.

Наостанок, головний технолог підприємства закликав мешканців міста Хмельницького не турбуватися про стан питної води, оскільки, за його словами, “вода, що надходить з Чернелівського водогону — чиста і без домішок, адже йде з підземного природнього джерела з глибин біля 100 метрів і захищена від потрапляння забруднень, які могли б погіршити її якість”.
06 липня 2016
Аварійні роботи

6 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Кам'янецька, 60/2 (заміна водопроводу);

- вул. Короленка, 32; вул. Чкалова, 17 (ліквідація пориву водопроводу);

- перехрестя вул. Староміська - вул. Грушевського (врізка водопроводу);

- вул. Проскурівського підпілля, 70/3; Проспект Миру, 102/4 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. П'ятисотинець, 18 (врізка водопроводу).

 Шановні мешканці міста Хмельницького !

У зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт із заміни засувки по вул. Проскурівського Підпілля (річка Плоска), 07.07.2016 р. з 9:00 до 17:00 буде обмежено водопостачання по вул. Проскурівського підпілля (від вул. Соборної до р. Плоска та вул. Будівельників), вул. Кам'янецька (від вул. Театральної до вул. Подільської), від вул. Старобульварна (Гагаріна) (залізнична дорога) до вул. Паркова (поліклінка Управління МВС України в Хмельницькій області), вул. Шестакова, вул. Паркова, провулок Старобульварний (Гагаріна), а також понижений тиск у центральній частині міста.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
04 липня 2016
Аварійні роботи

4 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Кудрянки, 4 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Плоска, 20 (ліквідація пориву водопроводу).
02 липня 2016
Аварійні роботи

2 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Проскурівського підпілля, 25 (заміна водопроводу);

- вул. Володимирська, 1 (будівництво водопроводу).
01 липня 2016
Аварійні роботи

1 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Прибузька, 42/1 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Чехова, 8 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Винниченка, 7 (ліквідація пориву водопроводу);

- пров. Пушкіна, 5 (ліквідація пориву водопроводу).
30 червня 2016
Аварійні роботи

30 червня проводяться аварійні роботи за адресою:

- вул. Вокзальна, 39 (ремонт водопроводу).
Сторінка: 1 ...  <<    61  62  63  64  65  66  67  68  69  70    >>  ... 94

Останні новини

20
квітня 2018
Поточні роботи МКП "Хмельницькводоканал"

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше