Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 141
 Нещодавно на вулиці Бандери працівники міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” замінили ділянку водопроводу довжиною 75 метрів. Там, де раніше панували старі чавунні труби, тепер пролягають нові якісні полімерні діаметром 400 мм.


Уже сьогодні служба водопровідних мереж працює над підключенням новозбудованої ділянки до існуючого водопроводу. Наразі завершилися підготовчі та демонтажні роботи. Тепер уже приступають безпосередньо до приєднання збудованих мереж. На місці підключення задіяли близько десятка одиниць автомобільної спецтехніки. Планується завершити усі роботи до кінця цієї доби.


Підключення новозбудованої ділянки дасть можливість зменшити кількість аварійних ситуацій та покращити якість питного водопостачання мешканців прилеглих будинків.

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку із заміною водопровідної мережі на вул. Верейського, 54.


Проводиться промивка каналізаційних мереж на вул. Сковороди, 17 та на вул. Толстого, 5.


Нагадуємо, що 24.07.2019 р. з 09:00 год. по 25.07.2019 р. 09:00 год. проводитимуться роботи із приєднання ділянки новозбудованого водопроводу на перехресті вул. Бандери — вул. Миколи Мазура. На період виконання робіт буде призупинено рух транспорту по вул. Бандери (на відрізку від вул. Зарічанської до проспекту Миру).Також, 24.07.2019 р. з 10:00 по 22:00 год буде призупинено водопостачання на вул. Бандери (на відрізку від вул. Зарічанської до проспекту Миру). Можливі перебої холодного водопостачання мікрорайонів Виставка та Озерна.
23 липня 2019
Планові роботи

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

МКП “Хмельницькводоканал” повідомляє, що 24.07.2019 р. з 09:00 год. по 25.07.2019 р. 09:00 год. проводитимуться роботи із приєднання ділянки новозбудованого водопроводу на перехресті вул. Бандери — вул. Миколи Мазура. На період виконання робіт буде призупинено рух транспорту по вул. Бандери (на відрізку від вул. Зарічанської до проспекту Миру).

Також, 24.07.2019 р. з 10:00 по 22:00 год буде призупинено водопостачання на вул. Бандери (на відрізку від вул. Зарічанської до проспекту Миру). Можливі перебої холодного водопостачання мікрорайонів Виставка та Озерна.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Тимчасово призупинено водопостачання на вул. Проскурівського підпілля (від вул. Шестакова до вул. Вокзальної), вул. Шестакова (від Подільської до Проскурівського підпілля), вул. Парковій, вул. Шестакова, вул. Будівельників, вул. 2-й, 3-й, 4-й Новій у зв’язку із заміною запірної арматури на перехресті вул. Будівельників — вул. Проскурівського.

Проводиться ліквідація поривів водопровідних мереж на вул. Короленка, 17/1 та на вул. Чубинського, 18. Виконуються роботи із заміни люка на вул. Чорновола, 7.

Ліквідовується порив напірного каналізаційного колектора на вул. Козацькій, 65/1. Проводиться заміна каналізаційних люків на вул. Перемоги 11/1, Прибузька, 16 та на вул. Проскурівського підпілля, 84/1.

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією поривів водопроводу на вул. Ювілейній, 19 та на вул. Волочиській, 10.

Також можливе призупинення водопостачання у зв'язку із приєднанням водопровідних мереж на вул. Бегми, 21.

Проводиться промивка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 11.

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із заміною водопровідних мереж на вул. Плоскій, 30.

Проводиться промивка каналізаційних мереж на вул. Північній, 113, вул. Бандери, 20/2 та на вул. Прибузькій, 16.

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв’язку з виконанням планових робіт, 10 липня 2019 р. з 9.00 до 15.00 буде призупинено водопостачання по вул. Кам’янецької (від вул. Героїв Майдану до вул. Проскурівського Підпілля) та вул. Проскурівського Підпілля (від вул. Соборної до р. Плоскої).
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв’язку з підключенням нових водопровідних мереж, 10 липня 2019 р. з 9.00 до 20.00 буде призупинено водопостачання по вул. С. Бандери (від вул. Зарічанської до вул. Пр. Миру) та вул. Мазура.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
08 липня 2019
Роботи на 9 липня

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з ремонтними роботами по вул. Проскурівського Підпілля, 9 липня 2019 р. з 9.00 до 13.00 буде призупинено водопостачання по Завадського від вул. Гагаріна до вул. Володимирської.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Лабораторією контролю якості стічних вод МКП «Хмельницькводоканал» протягом 2015-2019 р.р. систематично фіксується перевищення встановлених гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин у рідких відходах, які зливаються на зливальну станцію при головній каналізаційній станції (ГКНС) асенізаційним транспортом.

Враховуючи те, що значна кількість рідких відходів утворюється в накопичувачах, жировловлювачах, нафтовловлювачах підприємств і установ і по фізико-хімічним характеристикам вони значно забрудненні ніж звичайні стічні води від житлового масиву, вони не можуть бути прирівнені до “стічних вод”.

Розмір тарифу на приймання, перекачку та очистку стічних вод залежить від витрат, які несе МКП “Хмельницькводоканал” на здійснення цих робіт. Якщо вміст забруднюючих речовин у рідких відходах із септиків-накопичувачів, жиро-масловловлювачів більший ніж у звичайних госпфекальних водах, то і витрати на їх очистку пропорційно більші.

Правилами приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м.Хмельницького (Правила) передбачено нарахування додаткової плати для компенсації витрат, які несе МКП “Хмельницькводоканал” для очистки наднормативно-забруднених стоків.

03 липня 2019 року в приміщенні актового залу МКП “Хмельницькводоканал” відбулась зустріч працівників підприємства з Перевізниками, які надають послуги по відкачці та перевезенню рідких відходів асенізаційним транспортом до зливальної станції, на якій повідомлено про внесення змін при розрахунку за приймання рідких відходів (наднормативно забруднених стічних вод).

Внесення змін (укладення Договору про приймання наднормативно забруднених стічних вод) має відбутись протягом місяця, як передбачено Правилами, після внесення доповнень у раніше укладені із Перевізниками та Споживачами договірні документи.  
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 141

Останні новини

16
вересня 2019
Аварійні роботи, Встановлення лічильника, Промивка каналізаційних мереж

ьогодні, 16 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Інститутській, 20/1...

докладніше