Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119
Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням пориву водопроводу на вул. П'яскорського, 6.


Виконується ремонт каналізаційного колодязя на перехресті вул. Трудової — вул. Пілотської. Також проводиться промивка та чистка каналізаційної мережі на вул. Красовського, 6/1.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Північній, 113/1.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Грушевського, 07.11.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Грушевського (на відрізку від вул. Володимирської до вул. Проскурівської), вул. Героїв Майдану (на відрізку від вул. Соборної до вул. Свободи) та на вул. Володимирській (на відрізку від вул. Соборної до вул. Проскурівської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках мікрорайону Гречани у зв'язку із усуненням пориву на магістральному водопроводі на вул. Курчатова.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Заводській, 55, вул. Лісогринівецькій, 4/1 та на вул. Кам'янецькій, 102.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву на магістральному водопроводі по вул. Курчатова, 06.11.2018 р. з 10:00 до 20:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків мікрорайону Гречани.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 5 та 3/1 на вул. Бандери у зв'язку із усуненням пориву водопровідної мережі на вул. Бандери, 5.


Також тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках мікрорайону Лезневе у зв'язку із ліквідацією пориву водопровідної мережі на прв. Гуменюка, 15.


Виконується заміна запірної арматури на перехресті вул. Кам'янецької — вул. Смотрицького; водопостачання тимчасово призупинено на вул. Смотрицького, провулку Серпанковому та на вул. Нагірній.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Кам'янецькій, 115 та на провулку Тургенєва, 9/1.

Можливе призупинення водопостачання на вул. Житній у зв'язку із приєднанням водопровідних мереж у мікрорайоні Книжківці. Також можливе призупинення водопостачання у зв'язку з усуненням поривів водопроводу на вул. Курчатова, 2, вул. Костюшка, 6 та у зв'язку із ремонтними роботами на водопроводі на вул. Перемоги, 9.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Пілотській, 76, провулку Кутузова, 4 та на проспекті Миру, 95/1.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Проскурівського підпілля, 209.

Тимчасово призупинено водопостачання на вул. Заводській, прв. Малиновому та на вул. Яворницького у зв'язку із заміною запірної арматури на вул. Прибузькій, 65.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 1в та на вул. Курчатова, 3/1.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням пориву водопровідної мережі на вул. Вайсера, 79.


Виконується заміна запірної арматури на вул. Профспілковій, 42.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Хотовицького, 7; вул. Хотовицького, 7/1, вул. Зарічанській, 44 та на проспекті Миру, 46.

Це завдання поставили перед собою і комунальники, і надзвичайники. Доки перші розчищають річку Південний Буг від намулу та сміття, другі займаються очисткою берегової лінії від сухих дерев.


Наразі комунальними службами виконуються роботи з очистки та розширення русла річки в районі мосту, що пролягає Старокостянтинівським шосе. Комунальники із використанням спецтехніки видаляють надлишок намулу, витягують із дна гілки дерев та позбуваються сміття.

Тимчасово призупинено водопостачання на вул. Вайсера, вул. Грушевського, вул. Свободи та на вул. Подільській у зв'язку із усуненням пориву водопровідної мережі на вул. Вайсера, 79.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інститутській, 21 та на вул. Прибузькій, 36.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119

Останні новини

18
січня 2019
Аварійні роботи

18 січня тимчасово призупинено водопостачання на вулицях

докладніше