Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 67


29 травня 2017
Аварійні роботи

У зв'язку проведенням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу на перехресті вул. Купріна — вул. Козацької та усунення пошкодження у колодязі на вул. Кам'янецькій, 69 водопостачання за вказаними адресами буде тимчасово призупинено.

Шановні мешканці міста Хмельницького!


У зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водогону на вулиці Толстого, 26, 29 травня з 9.00 до 18.00 буде обмежено рух транспорту на цій вулиці, на ділянці від вулиці Кам’янецької до вулиці Героїв Чорнобиля (у напрямку виїзду з міста).


З 09:00 до 18:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Львівське шосе та Південно-Західного мікрорайону.


Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
24 травня 2017
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці міста Хмельницького!


З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та покращення якості питної води, міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» 25 – го травня поточного року проводитиме планову промивку та знезараження водопровідних мереж і споруд міста.


З 10-ї до 17-ї години, під час промивки, вода не придатна до вживання та приготування їжі.


З метою покращення якості промивки внутрішньобудинкових мереж, бажано після 16.00 год. почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.


Адміністрація міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на вул. Cіцінського, 20, 24.05.2017 р. з 10:00 до 14:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Сіцінського, вул. Кошевого та вул. Черняховського.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

23 травня у зв'язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Кам'янецькій, 155 тимчасово відсутнє водопостачання у житлових будинках мікрорайону Ружична. Призупинено водопостачання на вул. Повстанській — за вказаною адресою виконуються роботи з усунення пошкодження на мережі. На вул. Геологів, 2а проводяться роботи із приєднання ділянки водопроводу.
22 травня 2017
Аварійні роботи

22 травня виконуються роботи з ліквідації пориву водопроводу на перехресті вул. Проскурівськгго підпілля — вул. Вокзальної.
19 травня 2017
Аварійні роботи

Виконуються роботи з ліквідації пориву на водопровідному вводі на вул. Сіцінського, 6. Також проводиться усунення пошкоджень водомережі на вул. Інститутській, 8/1. В районі ресторану “Веселка” (вул. Кам'янецька, 155) та проспекті Миру, 97/2 проводяться ремонтні роботи у колодязях.

З метою покращення навичок експлуатації технологічного обладнання працівниками служб водопровідного та каналізаційного господарства, у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал”, 17 травня, провели практичний семінар-нараду за участі працівників компаній “WILO” та “HAWLE”.


На семінарі були присутні працівники служб водопровідного та каналізаційного господарств МКП “Хмельницькводоканал”, адміністрація підприємства та представники згаданих компаній, зокрема, і директор Західного регіону ТОВ “ВІЛО УКРАЇНАСергій Бараболя.


Про детальну теорію та практичні навички роботи із насосним обладнанням, правильним проведенням технічного обслуговування насосів різних типів та про особливості їх експлуатації учасникам розповіли керівник технічного відділу Олександр Талавас та керівник сервісного відділу Віктор Коломієць. Директор ТОВ “Хавле Україна” Дмитро Намяк ознайомив із особливостями використання запірної араматури HAWLE на водопровідно-каналізаційних мережах.


18 травня 2017
Аварійні роботи

18 травня проводяться роботи із заміни запірної арматури на вул. Коцюбинського, 3; вул. Коцюбинського, 57; вул. П. Мирного, 26/3 та вул. Пушкіна, 29. Проводиться заміна пожежного гідранту на проспекті Миру, 86/1. Виконується ліквідація пориву водопроводу на вул. Гастелло, 3.
15 травня 2017
Аварійні роботи

15 травня проводиться ліквідація поривів водопроводу за адресами: вул. Тернопільська, 34 (можливе призупинення водопостачання у ж/б №№ 34 та 34/2 на вул. Тернопільській) та на перехресті вул. Подільської — прв. Шевченка. Відсутнє водопостачання у зв'язку з усуненням пошкодження на мережі на перехресті вул. 2-ї Нової та вул. Будівельників. Проводяться роботи із заміни пожежного гідранту на прв. Тракторному, 20.Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 67

Останні новини