Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 94
Виконуються роботи із приєднання водопровідних мереж на вул. Зарічанській, 30; за вказаною адресою водопостачання буде тимчасово призупинено.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Кам'янецькій, 101; водопостачання за вказаною адресою тимчасово призупинено.


На вул.Проскурівській, 16, вул. Курчатова, 1л та вул. Озерній, 3 проводяться роботи із промивки та чистки каналізаційних мереж.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на магістральному водопроводі на вул. Тернопільській, 15.03.2018 р. з 10:00 до 12:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Тернопільській, вул. Західній Окружній та на вул. Партизанській.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Виконуються роботи із приєднання водопровідних мереж на перехресті вул. Трудової — вул. Трембовецької та на перехресті вул. Трудової — вул. Прибузької.

Можливе призупинення водопостачання на вул. Подільській, 79 у зв'язку із усуненням прориву водопроводу.

На вул.Залізняка, 14/2 проводяться роботи із промивки та чистки каналізаційної мережі.

Виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Кам'янецькій, 98; водопостачання за вказаною адресою тимчасово призупинено.

Призупинено водопостачання на вул. Бандери, 8 у зв'язку із усуненням пошкодження водопроводу. Ремонтні роботи на водопроводі проводяться на вул. Гоголя, 24; водопостачання тимчасово призупинено на вул. Гоголя (на відрізку від вул. Грибоєдова до вул. Героїв Крут).

На прв. Козацькому, 47 та 47/1 і на вул. Спортивній, 15 проводяться роботи із промивки та чистки каналізаційних мереж.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на вул. Вайсера, 65/1, 13.03.2018 р. з 09:00 до 12:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Вайсера (від вул. Володимирської до вул. Проскурівське підпілля), вул. Грушевського (від вул. Подільської до вул. Вайсера), а також у житлових будинках №№ 29 — 72 на вул. Вайсера та у житлових будинках №№ 26 — 34 на вул. Грушевського.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією прориву водопроводу на вул. Черняховського, 10.


На вул. Кам'янецькій, 100 виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкового лічильника.


Проводиться промивка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 15/1, вул. Чкалова, 18/1 та на вул. Грушевського, 74.


 Традиційно, до Міжнародного жіночого дня, у МКП “Хмельницькводоканал” привітали прекрасну половину трудового колективу із цим чудовим весняним святом.

Присутніх жінок привітав директор підприємства Віталій Кавун, а також представники адміністрації та профспілкового комітету, побажавши їм усіх благ та гараздів, міцного здоров'я, кохання, відзначивши їх безмежно неоціненний вклад у роботу підприємства.


Без музики немає свята. Чи не вперше, а все ж так емоційно і дзвінко, порадував піснями аматорський хоровий ансамбль “Струмочок”, долучившись до привітань від інших.
Виконуються роботи із промивки каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 15\1 та на вул. Чкалова, 18/1.

Минулого року працівники служби каналізаційних мереж МКП “Хмельницькводоканал” ліквідували 5221 засмічення у каналізаційних колекторах міста або, в середньому, близько ста за тиждень.


Найчастіше забої у мережах каналізації стаються через недбале та нераціональне її використовування. Подібні дії призводять до вкрай негативних наслідків не лише для надійної та безперебійної системи водовідведення, а й для екології міста в цілому. Через порушення умов експлуатації міською каналізацією стаються забої, на усунення яких витрачається чимало часу та матеріальних ресурсів, виникають прориви у мережах, внаслідок чого відбувається витік стоків у грунт, і, відповідно, забруднення навколишнього середовища.


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” закликає хмельничан справно та раціонально користуватися міською каналізацією і дбати про збереження довкілля рідного міста. Основні правила нескладні і ще простіші у виконанні.


Запам'ятайте! До міської каналізації категорично забороняється зливати:


  • жири;

  • будівельне сміття;

  • засоби контрацепції;

  • залишки їжі;

  • засоби гігієни (ватні палички, підгузки, прокладки тощо);

  • побутові предмети та ін.


Все, що не розчиняється у воді, не повинно перетворювати каналізацію на смітник. Тож зробімо її кращою і чистою разом, бо де чиста каналізація, там чисте довкілля.


На фото: працівниками каналізаціно-насосної станції № 2 усунуто засмічення колектора, яке ледь не призвело до виходу з ладу станцію. Лютий, 2017 рік.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 94

Останні новини

20
квітня 2018
Поточні роботи МКП "Хмельницькводоканал"

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше