Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 154
Сьогодні, 11 грудня 2019 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Вокзальній, 16 та на перехресті вул. Бандери - проспекту Миру. Водопостачання за вказаними адресами може бути призупинено.


Також проводяться роботи по ліквідації пориву в колодязі на вул. Свободи, 95/2. Водопостачання за вказаною адресою тимчасово призупинено.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Вайсера, 4.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Шевченка, 3 та на проспекті Миру, 61/2.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 10 грудня 2019 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Панаса Мирного, 26/3, проспекті Миру, 67 та на перехресті вул. Толстого - вул. Сковороди. Водопостачання за вказаними адресами може бути призупинено.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Інститутській, 10.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Північній, 113/1 та на провулку Пушкіна.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 09 грудня, ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ліквідацією пориву у колодязі на вул. Спортивній, 26.


Виконується заміна водопровідних мереж на вул. Панаса Мирного, 26/3.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інститутській, 17/1 та на вул. Сковороди, 12.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 06 грудня, ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ліквідацією пориву водопровідної мережі на вул. Північній, 31/1. За вказаною адресою водопостачання тимчасово призупинено.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Інститутській, 10.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Лічильник холодної води — річ не лише корисна, а й потрібна. Як показує практика розрахунків населення із міським комунальним підприємством “Хмельницькводоканал”, часто споживачі не розуміють, яким чином було проведено нарахування за спожиті послуги. Проте такі нюанси стосуються тих, хто не має у квартирі або будинку приладу обліку. Але і тим споживачам, у кого вдома встановлений лічильник, необхідно дбати про справність приладу і, щонайголовніше — про його періодичну повірку. Як проводиться періодична повірка лічильників холодної води та чому це важливо — далі у матеріалі.


Що таке періодична повірка?

Відповідно до ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність» повірка засобів вимірювальної техніки – сукупність операцій, що включає перевірку та маркування та/або видачу документа про повірку засобу вимірювальної техніки, які встановлюють і підтверджують, що зазначений засіб відповідає встановленим вимогам.


Навіщо повіряти лічильники?

Згідно зі ст. 17 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, “Законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.”

Лічильники, які не пройшли повірку, заборонені до використання!


Який термін повірки лічильника?

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 13.10.2016 р. № 1747 “Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимріювальної техніки, що перебувають в експлуатації”, термін повірки залежить від виробника та типу лічильника і становить 4 роки.


Що потрібно зробити, щоб виконати повірку лічильника?

Для виконання зазначених вище робіт абонент має звернутися в МКП “Хмельницькводоканал” (вікно № 2 у фойє підприємства) за адресою: м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75), оформити заяву та договір на виконання робіт по повірці ЗВТ (засоби вимірювальної техніки). Після цього оператор видає споживачу рахунок на оплату робіт, який необхідно оплатити в АТ “Ощадбанк”, що знаходиться у тому ж фойє. Оператор відділу сервісного обслуговування КСЦ, переконавшись в тому, що оплата проведена в повному обсязі, повідомляє споживачу про день і час виконання робіт. У призначений споживачу день слюсар, який виконуватиме роботи з ЗВТ, за годину до прибуття телефонує останньому і узгоджує точний час зустрічі за місцем призначення.

Про порядок проведення повірки ЗВТ можна з'ясувати за телефоном: 067-671-40-83, 78-75-03 або на сайті підприємства — www.water.km.ua у розділі “Повірка лічильників”.


Чому повірка лічильника є платною?

Відповідно до вимог Закону, НКРЕКП прийняла постанову № 1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 листопада 2015 року № 2868», відповідно до якої з діючих структур тарифів було вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку води.

Відтак, з грудня 2017 повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти споживачів.

Варто звернути увагу, що згідно абзацу п'ятого частини четвертої статті 17 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором, а у разі укладення співвласниками багатоквартирного будинку індивідуальних договорів про надання відповідної комунальної послуги періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) таких вузлів обліку забезпечуються виконавцем комунальної послуги за рахунок плати за абонентське обслуговування, встановленої відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги".


Скільки коштує повірка лічильника?

Із вартістю робіт з проведення періодичної повірки лічильників можна ознайомитись за посиланням.


Сьогодні, 05 грудня 2019 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Красовського, 2. Водопостачання за вказаною адресою тимчасово призупинено у двох корпусах обласної лікарні, а також у приміщенні "Хмельницькобленерго".


Також проводиться заміна запірної арматури на вул. Проскурівській, 44 та заміна водопровідної мережі на вул. Панаса Мирного, 26/3.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Гарнізонній, 24.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню водопровідної мережі на вул. Озерній, 4а, 4б, 4в, 05.12.2019 р. з 09:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. Озерній (на відрізку від вул. Федунця до вул. Бандери).

Також у зв'язку із виконанням планових робіт по приєднанню водопровідних мереж на вул. Інститустській, 6/4, 05.12.2019 р. з 10:00 до 16:00 год. можливе призупинення водопостачання у житловому будинку №6/4 на вул. Інститутській.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 04 грудня 2019 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Проскурівській, 58. Водопостачання за вказаною адресою може бути призупинено.


Також проводиться ремонт пожежного гідранту на вул. Завадського, 8/1. За даною адресою водопостачання тимчасово призупинено.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на проспекті Миру, 62.


Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Повстанській, 36, 38..


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 03 грудня 2019 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Перемоги, 13.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на проспекті Миру, 61/1.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню водопровідної мережі на вул. Бандери, 03.12.2019 р. з 09:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. Бандери (на відрізку від вул. Озерної до вул. Панаса Мирного) та у житлових будинках масивів “Обрій” та “Дивокрай”.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 154

Останні новини

27
січня 2020
ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ТАРИФІВ НА 2020 РІК

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866, 24 січня о 14:00 відбулися відкриті обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік для МКП "Хмельницькводоканал".

докладніше