Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 110

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт з усунення пошкодження водопроводу на вул. Костя Степанкова, 49, 09.08.2018 р. з 10:00 до 17:00 год буде призупинено водопостачання на вул. Костя Степанкова, вул. Польовій, вул. Партизанській та на вул. Залізничній.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Невдовзі у Хмельницькому з'явиться ще один об'єкт для відпочинку містян — сквер імені Степана Бандери. Однак, щоб на новому місці було усе гаразд, потрібен не лише благоустрій майбутнього скверу, а й попіклуватися про те, щоб старі комунікації залишилися лише на сторінках історії, а в майбутньому не дошкуляли відпочиваючим.


Саме тому працівники підрядної організації ТОВ “Сантехмонтаж” проводять реконструкцію каналізаційного колектора, що пролягає під майбутньою зоною відпочинку. Міським бюджетом для оновлення 40-річного трубопроводу виділили 1 млн. 289 тис. грн. Усього заплановано замінити 148 метрів старої мережі діаметром 800 мм, використовуючи високоякісні полімерні труби. Крім цього, облаштують п'ять каналізаційних колодязів.


Краще попередити проблему, аніж потім усувати негативні наслідки, тому ця реконструкція є ще одним кроком для МКП “Хмельницькводоканал” до покращення роботи системи водовідведення та благополуччя міста в цілому.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 110

Останні новини

21
вересня 2018
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ?

25 вересня 2018 року відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд міста. ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ?

докладніше