Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130
8 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Бажана, 2, вул. Толстого, 5, пров. Рибачий 16/2, проспект Миру 61/3.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Красовського, 6.

Коли потрібно зателефонувати на аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал”?

  • у випадках аварійних ситуацій на каналізаційних та/чи водопровідних мережах;

  • тоді, коли Ви стали свідком крадіжки люків з колодязів, чи їх відсутності;

  • якщо Ви дізналися про несанкціонований відбір води або про самовільні врізки мережі водопостачання та/чи водовідведення;

    Не будьмо байдужими!!!

Аварійно-диспетчерська служба підприємства працює цілодобово. Номери телефонів — 15-67 та 78-75-10.

Нагадуємо, що МКП “Хмельницькводоканал” забезпечує технічне обслуговування, ремонт і експлуатацію вуличної водопровідної мережі комунальної власності до фундаменту багатоквартирного будинку. Якщо ж витік води трапився усередині будинку або в підвальному приміщенні, тоді Вам необхідно звернутися до УМК, ЖБК, ЖЕД або іншої організації, яка експлуатує будинкові мережі.

Вся інформація про аварійні відключення публікуються на сайті підприємства - http://water.km.ua/ . Інформація про планові ремонтні роботи публікується зазделегідь на сайті підприємства, сайті Хмельницької міської ради та місцевих ЗМІ,

За відсутність гарячої води МКП “Хмельницькводоканал” не відповідає.

5 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Козача, 54/1, вул. Зарічанська, 6/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Проскурівській, 11, вул. Олімпійській, 7/1 та вул. Північній-2, 121, вул. Деповська, 6.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 61/2.

4 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Толстого 7, вул. Інститутська 20/1 та 20/2, вул. Вокзальна 16, пров. Гальчевського 2/3 та врізкою водопроводу по вул. Степена Бандери.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на Зарічанській 22/2 та вул. Проскурівській 61.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 63.

3 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Чорновола 114, вул. Пархоменко 47, вул. Курчатова 4/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Шевченка 33, вул. Курчатова 13 та 15, вул. Свободи 47.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 63/1.

Друзі, нам потрібні нові професіонали в наш колектив!

МКП "Хмельницькводоканал" - одне з найбільших підприємств міста.
Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, гідну та своєчасну заробітну плату, повний соціальний пакет для працівників, забезпечення усім необхідним (у тому числі, спецодяг), а також роботу у дружньому і професійному колективі. Чекаємо на активних, працьовитих та ініціативних.

Актуальні вакансії:

- ЕЛЕКТРОМОНТЕР КВП і А

- ЕЛЕКТРОМОНТЕР

- СЛЮСАР АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ

- ВОДІЙ

- ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

Отримали монетизовану субсидію — сплатіть повну вартість отрманих послуг з водопостачання і водовідведення.


Відповідно до рішення КМУ від 06.02.2019 р. № 62 змінилась система отримання громадянами субсидій на оплату житлових комунальних послуг.

Так, починаючи з 4 березня поточного року, уряд розпочав видавати субсидію, яка має іти тільки на оплату комунальних послуг. Спочатку кошти надходитимуть пенсіонерам, а потім і іншим громадянам, та завершеться цей процес 12.03. 2019 р.

Звертаємо увагу на те, що отримавши субсидію грошима споживачі мають оплатити повну вартість отриманих послуг з водопостачання та водовідведення. У разі виникнення заборгованості, яка перевищуватиме місячне нарахування, кошти по субсидії надходити не будуть. Відновлення надходження коштів розпочнеться тільки після повного погашення боргу.

Зважаючи на викладене вище, закликаємо усіх споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення,які надає МКП “Хмельницькводоканал” бути уважними і сплачувати повну суму коштів, що зазначені в рахунках, підготовлених підприємством.

Тільки свідоме ставлення громадян до оплати рахунків дозволить МКП “Хмельницькводоканал” вчасно розраховуватись за спожитву електроенергію та інші витратні матеріали, а це буде запорукою стабільності роботи підприємства по наданню хмельничанам послуг з водопостачання та водовідведення.

2 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Трудова, 15, вул. Чкалова, 20, вул. Вишнева 135,вул. Курчатова 4/1, перехресті вулиць Нечая-Богуна, Володимирській 110 (від вулиці Заводської до Кам'янецької).
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Прибузька, 6, вул. Чехова, 15/1, вул. Інститутська, 20.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 61/1.

1 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Пархоменка 47, вул. Панаса Мирного 19, вул. Зарічанській 6/6, вул. Кам'янецькій 58/1 та Львівському шосе 10/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Народної волі 8, та вул. Гарнізонній 2.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 61 та 61/1.
29 березня 2019

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130

Останні новини

16
травня 2019

докладніше