Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

Шановні мешканці міста Хмельницького!


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” дякує усім споживачам, хто своєчасно розраховується за отримані послуги з водопостачання та водовідведення та звертається до тих хмельничан, які заборгували підприємству значні кошти із проханням вчасно сплачувати вартість спожитих послуг та недопустити виникнення заборгованості в майбутньому.


Несвоєчасне надходження коштів тягне за собою тяжкі наслідки для діяльності МКП “Хмельницькводоканал”: неможливість проводити закупівлі необхідних для роботи матеріалів та ресурсів, несвоєчасні розрахунки за спожиту електроенергію, неможливість сплачувати податки та збори, затримки з виплатою заробітної плати працівникам тощо. Нестача обігових коштів може призвести до тимчасової зупинки роботи деяких підрозділів підприємства і, як наслідок, припинення роботи систем водопостачання та водовідведення міста Хмельницького.


На жаль, ситуація з оплатою послуг є досить серйозною. Так, станом на 01.06.2018 року заборгованість населення за надані послуги з водопостачання становить 5,8 млн. грн., за послуги з водовідведення — 8,6 млн. грн. Для порівняння: заборгованість в аналогічному періоді 2017 року за надані послуги з водопостачання складала 2,4 млн. грн., за послуги з водовідведення — 4,8 млн. грн.


Щороку, упродовж літнього періоду, підприємство виконує чималий обсяг робіт із забезпечення надійного та безперебійного функціонування водопровідних і каналізаційних мереж та споруд, зокрема, будівництво та реконструкцію трубопроводів, виконання аварійно-відновлювальних та планово-попереджувальних робіт, проведення технологічної модернізації основних засобів виробництва, знезараження водопровідних мереж та ін. Без належного фінансового забезпечення виконати усе заплановане стане неможливим.


Споживачі, які мають значну заборгованість за надані послуги централізованого водопостачання та водовідведення і не можуть її погасити одразу у зв’язку зі складним матеріальним становищем, можуть звернутися до підприємства та укласти договір про реструктуризацію боргу. Це дасть змогу поступово оплатити вказану суму боргу та недопустити його стягненняв судовому порядку. МКП “Хмельницькводоканал” радить скористатися цією можливістю, оскільки до злісних неплатників будуть вжиті заходи з обмеження (припинення) надання послуг з водопостачання та водовідведення.


Підприємство також нагадує тим споживачам, які уже уклали договори реструктуризації заборгованості за послуги з водопостачання та водовідведення, про необхідність вчасно здійснювати щомісяця обов’язкову плату коштів відповідно до умов укладеного договору та не змушувати МКП “Хмельницькводоканал” вживати більш радикальних засобів впливу.
Шановні мешканці міста Хмельницького!МКП “Хмельницькводоканал”, на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. № 302 “Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (зі змінами)” та у зв'язку зі змінами у Законі України “Про житлово-комунальні послуги”, повідомляє про наміри змінити / коригувати тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) та централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що обумовлено зростанням вартості електроенергії, податків та зборів, паливно-мастильних матеріалів та заробітньої плати.

На розгляд НКРЕКП запропоновано коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) та централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

на 2018-й рік:

вартість послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 8,08 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 9,69 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 7,76 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 9,31 грн/куб.м.Окрім цього, на розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) та централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

на 2019-й рік:

вартість послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 8,24 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 9,89 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 8,55 грн/куб.м,

(з ПДВ) — 10,26 грн/куб.м.У період з 15 червня по 29 червня 2018 року від споживачів послуг приймаються пропозиції, які Ви можете надсилати за адресою:

29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75

МКП “Хмельницькводоканал”

або на електронну скриньку підприємства

kmwater@ukr.netУ зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул.Грушевського, 81, 14.06.2018р. з 09:00 до 15:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках по вул.Грушевського (від вул.Володимирської до вул.Проскурівська), по вул.Героїв Майдану (від вул.Соборної до вул.Свободи), по вул.Володимирській (від вул.Соборної до вул.Проскурівська).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності спричинені виконанням необхідних робіт.


У зв'язку з виконанням планових робіт по встановленню загальнобудинкового водолічильника за адресою Львівське шосе, 51, 13.06.2018р. буде обмежено водопостачання в житлових будинках за адресами: Львівське шосе, 47, 47/1, 47/2, 51 та в ПВНЗ “Університет економіки і підприємництва” по Львівському шосе, 51/2.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

Останні новини

16
липня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації ушкодження водопроводу на вул. Тернопільській, 36, 17.07.2018 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання...

докладніше