Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 172
Сьогодні, 15 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" виконують ремонтні роботи по усуненню поривів водопроводу на вул. Гастелло, 6 та на вул. Гальчевського, 2.


Виконуються роботи по заміні ділянки водопроводу на вул. Заводській, 29.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інстиутській, 20/2.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Сьогодні, 12 червня 2020 р., можливе призупинення водопостачання у зв'язку з усуненням поривів водопроводу на вул. Бандери, 5, вул. Соборній, 38/1 та на пров. П'яскорського, 9.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чорновола, 182.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

На засіданні були розглянуті питання щодо заходів, які планується виконати у сфері водопостачання та водовідведення, а також обґрунтування необхідності їх впровадження та обсягів фінансування робіт.


Загальний обсяг фінансування інвестпрограми - майже 11,5 мільйонів гривень. З них:


- понад 6,8 мільйонів гривень - заходи з водопостачання;


- понад 4,6 мільйонів гривень - заходи з водовідведення.Сьогодні, 11 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ремонтом водопровідної мережі на вул. Пилипчука, 36.


Виконуються роботи по приєднанню водопровідних мереж на вул. Щедріна — вул. Мічуріна.


Проводяться аварійно-відновлювальні роботи по усуненню пориву в колодязі на перехресті вул. Сіцінського — вул. Пересипкіна.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Заводській, 155.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Сьогодні, 10 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на провулку 2-му Мирному, 18.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Трембовецькій, 49 — 53/1.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні; цьогоріч - у червні) на підставі плану, який погоджується з міськвиконкомом і санітарною службою міста з метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя хмельничан. Попри це, у хмельничан виникають часті запитання щодо проведення промивки та якості води. У цьому матеріалі зібрані відповіді на найпоширеніші запитання споживачів.


Як проводиться промивка водопровідних мереж?


Процедура промивки водопровідних мереж здійснюється у кілька етапів:


випуск води із водопровідних мереж міста;

заповнення водопровідних мереж водою із підвищеною концетрацією гіпохлориту натрію;

випуск води з дезінфікуючим розчином із водопровідних мереж і промивка мереж;

здійснення постійного лабораторного контролю якості води;

подача споживачам питної води.


Яка речовина використовується для дезінфекції мереж?


Для дезінфекції мереж використовується гіпохлорит натрію марки А. Ця сполука у допустимій концентрації є абсолютно безпечною для життя та здоров'я людини. Його використання регламентоване Інструкцією із застосування гіпохлориту натрію для знезараження води в системах централізованого питного водопостачання, затвердженою наказом Мінрегіонбуду №18 від 18.05.2007 р. та відповідає «Державним санітарним нормам та правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12 травня 2010 року № 400, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 01 липня 2010 року за № 452/17747».


Що робити, якщо після промивки з кранів тече неякісна вода?


Спершу необхідно відкрити крани та випустити незначну кількість води. Жодним чином це не відобразиться на гаманцях споживачів, адже випуск навіть 100 літрів води, згідно діючого тарифу, обійдеться всього в 1,13 грн. Відкривання кранів необхідне для того, аби залишки гіпохлориту натрію разом із відкладеннями, що утворюються під час експлуатації всередині трубопроводів, не залишалися у трубах, а відтак, не створювала дискомфорту у подальшому споживанні питної води. Якщо випуск води не допомагає, необхідно зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567 та повідомити про проблему.


Чому на деяких вулицях міста у день промивки з'являються потоки води?


Після проведення загальноміської промивки водогонів та їх знезараження проводиться випуск води із підвищеним вмістом гіпохлориту натрію шляхом відкриття водорозбірних колонок та пожежних гідрантів на водопровідних магістралях. Характерним є те, що гіпохлорит натрію при контакті з повітрям втрачає свої активні властивості. Як правило, випущена вода потрапляє до зливової каналізації та по рельєфу місцевості далі до відкритих водойм, не спричиняючи шкідливої дії довкіллю через незначні концетрації залишкового хлору.


Сьогодні, 09 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ремонтом пожежного гідранту на провулку П'яскорського, 9. Водопостачання призупинено до 12:00 год у житлових будинках мікрорайону Гречани.


Також проводиться ліквідація пориву водопроводу на вул. Панаса Мирного, 25. Водопостачання тимчасово призупинено у житлових будинках №№ 21, 23, 25, 27 на вул. Панаса Мирного. Виконуються аварійно-відновлювальні роботи на водопроводі на вул. Мічуріна, 12.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:


Шановні мешканці міста Хмельницького!

З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та покращення якості питної води, міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» 10–го червня поточного року проводитиме планову промивку та знезараження водопровідних мереж міста.

З 10-ї до 17-ї години, під час промивки, вода не придатна до вживання та приготування їжі.

З метою покращення якості промивки внутрішньобудинкових мереж, бажано після 16.00 год. почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.

Адміністрація міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності.

Сьогодні, 05 червня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над заміною пожежного гідранту на вул. Бандери, 8. Водопостачання призупинено з 10:00 до 13:00 у житлових будинках №№ 8, 10, 10/1, 10/2, 10/3 на вул. Бандери та у житлових будинках №№ 34, 34/1 на вул. Зарічанській.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж по вул. Шевченка, 93 та по Львівському шосе, 43.Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


Завантажуйте мобільний додаток МКП "Хмельницькводоканал" за посиланням:

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням робіт по заміні запірної арматури по вул. Проскурівського підпілля, 193, 05.06.2020 р. з 09:00 до 12:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Будівельників, вул. Шестакова, вул. Парковій, вул. 2-й Новій, вул. 3-й Новій, вул. 4-й Новій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 172

Останні новини

14
липня 2020
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання, Промивка кналізаційних мереж, Заміна люка

Сьогодні, 14 липня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ремонтом водопровідних мереж на вул. Гавришка, 32 та на перехресті вул. Чорновола — прв. Матросова...

докладніше