Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 154
Сьогодні, 10 січня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Аеродромній, 7 та на вул. Сільськогосподарській, 16.


Виконуються роботи по відключенню боржників на вул. Вайсера, 77 та на вул. Верхній Береговій.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Гайовій, 2, 8 та на Старокостянтинівському шосе, 20/1.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 09 січня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Короленка, 10 та на вул. Зарічанській, 20/1. Водопостачання за вказаними адресами може бути призупинено.


Виконуються роботи по ремонту пожежного гідранту на вул. Залізняка, 30.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інститутській, 6.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 08 січня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Короленка, 10, вул. Кам'янецькій, 188 та на проспекті Миру, 80/2.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Річній, 80.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 03 січня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Зарічанській, 6/4 та на вул. Панаса Мирного, 23.


Виконується ремонт запірної арматури на вул. Чорновола, 120.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Бандери, 18/2 та на вул. Тернопільській, 3/1


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Сьогодні, 02 січня 2020 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Зарічанській, 6/6.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Володимирській, 46, вул. Ярослава Мудрого, 2 та на прв. Шевченка, 3.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням


До уваги мешканців міста Хмельницького!


Працівники відділу по розрахункам з населенням

МКП “Хмельницькводоканал”

28, 30 та 31 грудня 2019 року здійснюватимуть прийом за наступним графіком:


Субота, 28 грудня:

08:00 — 16:00 год
Понеділок, 30 грудня:

08:00 — 16:00 год

Вівторок, 31 грудня:

08:00 — 12:00 годАдміністрація МКП “Хмельницькводоканал”

На водопровідній насосній станції №9 завершили реконструкцію хлораторної ВНС-9. За майже 13 мільйонів гривень, 12 з яких — кошти міського бюджету, провели технічну модернізацію та капітальний ремонт будівлі. Відтепер на об'єкті працюють дві гідролізні установки, що тепер дозволяє міському комунальному підприємству “Хмельницькводоканал” виробляти гіпохлорит натрію для знезараження та промивки водопровідних мереж міста.


За словами директора підприємства Віталія Кавуна, це дозволить не лише покращити якість питної води у Хмельницькому, а й заощадити чимало коштів. До слова, раніше на закупівлю гіпохлориту натрію підприємство щорічно витрачало близько 2 млн. грн. Тепер, оскільки є можливість виробляти його самостійно, фінансові витрати зменшились майже вчетверо.


Віталій Кавун додає, що наразі працює одна установка. Іншу будуть використовувати як резервну для різних виробничих потреб підприємства.


На презентацію роботи установки завітав хмельницький міський голова Олександр Симчишин, заступник міського голови Анатолій Нестерук, а також представники ТОВ “Науково-виробнича фірма “Екологія України”. Присутнім продемонстрували, як відбувається процес виробництва гіпохлориту та ознайомили із технологією роботи установок. До слова, Хмельницький став третім містом України, крім Львова та Житомира, де працюють установки подібного типу.

Сьогодні, 26 грудня 2019 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією поривів водопроводу на перехресті вул. Гагаріна - пров. Пушкіна та на перехресті вул. Сковороди - вул. Лікарняної.


Виконується заміна пожежного гідранту на проспекті Миру, 61 (поліклініка №2). Водопостачання тимчасово призупинено за вказаною адресою.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Гарнізонній, 17/3.


Приєднуйтеся у Viber до Хмельницькводоканал за посиланням

Важко навіть уявити, що раніше на місці цієї краси була котельня.

Упродовж 2019 року за власний кошт проведено реконструкцію приміщення старої котельні під побутові приміщення для працівників водопровідної насосної станції №10.

За 1,2 мільйони гривень реконструйовано дах, встановлено нові двері та вікна, проведено також утеплення приміщення. Крім цього, будівля має також нове освітлення та опалення, облаштовані санвузли та душові.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 154

Останні новини

27
січня 2020
ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ТАРИФІВ НА 2020 РІК

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866, 24 січня о 14:00 відбулися відкриті обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік для МКП "Хмельницькводоканал".

докладніше