Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130
Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Толстого-Кам'янецької, 23 квітня 2019 р. з 10.00 до 20.00 будуть мати місце перебої з водопостачанням по Львівському шосе та понижений тиск в центральній частині міста. 
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

22 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Трудовій 4/3Б, вул. Молодіжна, 17 та на перехресті вулиць Толстого -Кам'янецької.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Козача 54/1.

19 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Зарічанська,44. 
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на проспекті Миру 99/4.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Спортивна, 41.

18 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. C.Бандери 20/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чкалова, 13/1, вул. Курчатова 13/1, вул. Трудова 17, вул. Володимирська, 83.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Пілотська, 7.

17 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Молодіжна, 17.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Шевченка, 8.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Трудова, 14.

16 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Кудрянки.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Паркова 2/2, вул. Курчатова, 8 та 17, Львівському шосе 43/2.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Червонофлотська, 36.
15 квітня 2019

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню нового водопроводу по вул. Степана Бандери 5 А, 16 квітня 2019 р. з 9.00 до 16.00 буде призупинено водопостачання на вул. Степана Бандери, вул. Нижньобереговій, вул. Верхньобереговій, вул. Зарічанській, вул. Піддгірній, вул.Лісовій,вул. Липневій, вул. Першотравневій.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

12 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Шевченка, 35/1 та 33, вул. Курчатова, 4/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чкалова, 20/1, вул. Деповська, 6, вул. Шевченка, 45, вул. Зарічанська, 16.

11 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Гагаріна,66, вул. Інститутської 20/1, вул. Північна, 2; врізкою водопроводу по вул. Степена Бандери 5/1; заміною пожежного гідранта по вул. Вокзальній, 16.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на проспекті Миру, 64.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Спортивна, 40.

КОРИСНІ НОТАТКИ: ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ КАНАЛІЗАЦІЄЮ?

Вода — це найбільш вживана рідина на Землі. Немає такого виду діяльності людини, де б вона не використовувалась. В той же час спожиту воду, яка в тій чи іншій мірі стала забрудненою, необхідно за якістю довести до вимог нормативних документів та повернути природі.

Тож до обов'язків МКП “Хмельницькводоканал” входить не тільки забезпечення питною водою населення та інших споживачів, а також завдання з приймання, транспортування та очищеннястічних вод. Для виконання цих обов'язків в місті працює господарсько-побутова каналізація, до складу якої входить 361,6 км трубопроводів, 26 каналізаційно-насосних станцій, два майданчики очисних споруд каналізації.
Забезпечити ефективну роботу каналізаційних споруд і мереж зобов'язані спеціалісти МКП “Хмельницькводоканал”, та досягнути успіху у цій важливій справі можливо лише за умови правильного користування каналізацією усіма громадянами міста.

Що це означає? Це означає, що в міську каналізацію дозволяється скидати не будь-що, що здатне увійти в отвір труби, а лише такі стічні води, які не призведуть до порушення роботи каналізаційної мережі та споруд, які є безпечними для обслуговуючого персоналу і можуть бути очищеними на каналізаційно-насосних станціях.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?
у першу чергу, необхідно відділяти тверді відходи від рідких;
неприпустимо засмічувати очисну систему такими відходами і в таких обсягах, з якими вона просто не здатна впоратися;
дбати про належний технічний стан встановлених у квартирі санітарних приладів;
оберігати трубопроводи каналізації та водопостачання від впливу високих температур, можливих механічних чи будь-яких інших пошкоджень, які можуть вплинути на нестабільну роботу мереж.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!
зливати в унітази, раковини й умивальники легкозаймисті рідини й кислоти;
кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, крім туалетного паперу, кістки, скло, солому, овочі, фрукти, скол льоду, металеві й дерев’яні предмети;
скидання в каналізацію харчових відходів, стічних вод, у яких можуть міститися радіоактивні речовини, солі важких металів та бактеріальні забруднення;
користуватися сантехнікою (умивальниками раковинами, унітазами, ванними, душовими тощо) до усунення у неї засмічень, якщо такі виникли;
усувати засмічення у трубах шляхом використання непридатних для цього засобів (напр., металевим дротом). Використовувати можна лише відрізки труби невеликого діаметру (до 25 мм) або твердий гумовий шланг.

У разі виникнення несправностей у роботі систем водопостачання та водовідведення потрібно негайно повідомити про це у аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 1567 або 78-75-10.

Пам'ятаймо, що тільки свідоме ставлення хмельничан до проблем експлуатації каналізаційних мереж, правильне користування системами водопостачання та водовідведення — це запорука стабільної роботи підприємства, добробуту мешканців міста та збереження чистого довкілля для майбутніх поколінь!

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130

Останні новини

16
травня 2019

докладніше