Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 110

Минулий робочий тиждень для МКП “Хмельницькводоканал” завершився громадськими обговореннями з питань коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у 2018-му році, які відбулися у актовому залі МКП “Хмельницькводоканал” у п'ятницю, 31 серпня. В обговоренні брали участь представники громадськості міста, адміністрація підприємства, керівник сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукурудза, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук.


На обговоренні головний економіст підприємства Галина Павлощук розглянула причини, які вплинули на чергове зростання тарифів, серед яких — зростання заробітньої плати, податків та зборів, збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів, обладнання, виробничих ресурсів та електроенергії для промисловості.


Заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук вкотре висловив свою підтримку: “Зараз склалася вкрай неприємна ситуація із кадрами на комунальних підприємствах. Люди масово виїжджають за кордон, працівники звільняються із підприємств у пошуках кращого життя. Підняття тарифів — крок, звичайно, складний, але необхідний. З підвищенням заробітньої плати з'являться нові працівники, підприємство здатне у повному обсязі виконувати свої завдання, мешканці отримуватимуть якісніші послуги. Тому я висловлюю свою підтримку у намірі “Хмельницькводоканалу” підвищити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, як і міська рада в цілому”.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 110

Останні новини

21
вересня 2018
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ?

25 вересня 2018 року відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд міста. ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ?

докладніше