Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    21  22  23  24  25  26  27  28  29  30    >>  ... 136
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу на вул. Будівельників, 20.11.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Будівельників, вул. 2-й Новій, вул. 3-й Новій та на вул. 4-й Новій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із усуненням поривів водопровідних мереж на вул. Проскурівського підпілля, 90/1 та на перехресті вул. Озерної — вул. Бандери.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 20/1, вул. Зарічанській, 6/1 та на вул. Інститутській, 20.

У приміщенні актового залу МКП “Хмельницькводоканал” у четвер, 15 листопада відбувся сеімнар на тему “Проектування, виробництво та застосування полімерних труб у водопровідних та каналізаційних мережах. Локальні очисні споруди”, у якому брали участь представники служб водопровідного та каналізаційного господарства підприємства, а також представники монтажних та проектних підприємств.


На семінарі, організованому та проведеному ТД “Євротрубпласт”, обговорювали питання використання новітніх стандартів у сфері водопостачання та водовідведення та їх застосування на практиці, основні зміни державних будівельних норм у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, а також питання дотримання норм при експлуатації локальних очисних споруд.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Курчатова, 2/1б, 16.11.2018 р. з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№ 4 і 4/3 на вул. Курчатова та на вул. Чкалова, 18/1.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із проведенням аварійно-відновлювальних робіт з ремонту водопровідних мереж на вул. Заводській, 37/1 та на вул. Староміській, 33. Також можливе призупинення водопостачання у зв'язку із усуненням пориву водопроводу на вул. Заводській, 133.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Курчатова, 2/1б.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Прибузькій, 10 та на вул. Прибузькій, 36.

Лічильник холодної води — річ не лише корисна, а й потрібна. Як показує практика розрахунків населення із міським комунальним підприємством “Хмельницькводоканал”, часто споживачі не розуміють, яким чином було проведено нарахування за спожиті послуги. Проте такі нюанси стосуються тих, хто не має у квартирі або будинку приладу обліку. Але і тим споживачам, у кого вдома встановлений лічильник, необхідно дбати про справність приладу і, щонайголовніше — про його періодичну повірку. Як проводиться періодична повірка лічильників холодної води та чому це важливо — далі у матеріалі.


Що таке періодична повірка?


Відповідно до ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність» повірка засобів вимірювальної техніки – сукупність операцій, що включає перевірку та маркування та/або видачу документа про повірку засобу вимірювальної техніки, які встановлюють і підтверджують, що зазначений засіб відповідає встановленим вимогам.


Навіщо повіряти лічильники?


Згідно зі ст. 17 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, “Законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.”

Лічильники, які не пройшли повірку, заборонені до використання!


Який термін повірки лічильника?


Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 13.10.2016 р. № 1747 “Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимріювальної техніки, що перебувають в експлуатації”, термін повірки залежить від виробника та типу лічильника і становить 4 роки.


Що потрібно зробити, щоб виконати повірку лічильника?


Для виконання зазначених вище робіт абонент має звернутися в МКП “Хмельницькводоканал” (вікно № 2 у фойє підприємства) за адресою: м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75), оформити заяву та договір на виконання робіт по повірці ЗВТ (засоби вимірювальної техніки). Після цього оператор видає споживачу рахунок на оплату робіт, який необхідно оплатити в АТ “Ощадбанк”, що знаходиться у тому ж фойє. Оператор відділу сервісного обслуговування КСЦ, переконавшись в тому, що оплата проведена в повному обсязі, повідомляє споживачу про день і час виконання робіт. У призначений споживачу день слюсар, який виконуватиме роботи з ЗВТ, за годину до прибуття телефонує останньому і узгоджує точний час зустрічі за місцем призначення.

Про порядок проведення повірки ЗВТ можна з'ясувати за телефоном: 067-671-40-83, 78-75-03 або на сайті підприємства — www.water.km.ua у розділі “Повірка лічильників”.


Чому повірка лічильника є платною?


Відповідно до вимог Закону, НКРЕКП прийняла постанову № 1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 листопада 2015 року № 2868», відповідно до якої з діючих структур тарифів було вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку води.

Відтак, з грудня 2017 повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти споживачів.


Скільки коштує повірка лічильника?


Із вартістю робіт з проведення періодичної повірки лічильників можна ознайомитись за посиланням.


Проводяться аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації пориву на водопровідному вводі на вул. Зарічанській, 38; водопостачання тимчасово призупинено на вул. Бандери, 6 та житлових будинках №№ 36/1, 36/2 і 36/3 на вул. Зарічанській.


Виконується ремонт запірної арматури на вул. Красовського, 1/1; водопостачання тимчасово призупинено на вул. Красовського (від вул. Пілотської до вул. Толстого).


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Толстого, 7.

Проводяться аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації пориву у колодязі на проспекті Миру, 60/3.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Чкалова, 18/1.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 12, вул. Соборній, 58 та на вул. Сковороди, 17.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на перехресті вул. Грушевського — вул. Проскурівської, 13.11.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Проскурівській (від вул. Грушевського до вул. Соборної) та на вул. Проскурівського підпілля (від вул. Подільської до вул. Соборної).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву на магістральному водопроводі по вул. Курчатова, 13.11.2018 р. з 10:00 до 20:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків мікрорайону Гречани.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка: 1 ...  <<    21  22  23  24  25  26  27  28  29  30    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше