Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 136
Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 47-55 на Львівському шосе та №№ 26/1, 26/3 на вул. Тернопільській у зв'язку із усуненням пориву водопроводу на Львівському шосе, 51-55.


Також тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 11/1 та 11/2 у зв'язку з ліквідацією пориву у водопровідному колодязі на вул. Кармелюка, 11/1.


Виконуються роботи із заміни водопровідних мереж на вул. Кам'янецькій, 52 та встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Бандери, 10/3.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 4/2, вул. Курчатова, 4/3 та на вул. Курчатова, 15/1.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Бандери, 14/1, вул. Парковій, 2/1 та на вул. Деповській, 6.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву на магістральному водопроводі по вул. Курчатова, 27.11.2018 р. з 10:00 до 20:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків мікрорайону Гречани.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 30, 32, 34 на вул. Прибузькій у зв'язку з ліквідацією пориву водопровідної мережі на вул. Прибузькій, 9.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж за адресами: вул. Козацька, 65/1; вул. Козацькій, 61/2; проспект Миру, 46; вул. Курчатова, 1б; вул. Курчатова, 1.


У разі оплати населенням вартості послуг з водопостачання та водовідведення безпосередньо на розрахунковий рахунок МКП “Хмельницькводоканал” через систему Інтернет з використанням пластикових платіжних карток, споживач має дотримуватися певної послідовності внесення інформації в поле “Назначение”, а саме: “Послуга” → “Особовий рахунок абонента” → “Адреса абонента” → “Прізвище, ім'я та по-батькові абонента”.


Зразок заповнення поля “Назначение”:


Послуга: Водопостачання;

Особовий рахунок: 500272;

Адреса: вул. Ранкова, 2а, кв. 64;

ПІБ: Королівська Людмила Олегівна.


Увага! Зазначений порядок розроблений тільки для населення!


Для інших споживачів (фізичні особи, фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, юридичні особи тощо) розроблений відмінний від цього порядок (послідовність) заповнення платіжних документів при оплаті послуг з водопостачання та водовідведення на розрахунковий рахунок МКП “Хмельницькводоканал”.


Увага! У разі виявлення відхилення від зазначеного порядку заповнення поля “Назначение” платіжка автоматично відбраковуватиметься, а кошти повертатимуться платнику.

Тимчасово призупинено водопостачання у житлових будинках №№ 5/1, 7, 7/1, 9 та 9/1 на вул. Молодіжній та на вул. Інститутській, 21 у зв'язку із заміною пожежного гідранту на вул. Молодіжній, 5.


Також тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку з ліквідацією пориву водопровідної мережі на прс. Миру, 78.


Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із аварійно-відновлювальними роботами на водопровідній мережі на вул. Залізняка, 8.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Озерній, 14 та на вул. Прибузькій, 36.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із заміни запірної арматури на перехресті вул. Будівельників — вул. Проскурівського підпілля, 22.11.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Проскурівського підпілля (від вул. Шестакова до вул. Вишневої), вул. Шестакова (від вул. Подільської до вул. Проскурівського підпілля), вул. Староміській (від вул. Подільської до вул. Кам'янецької), вул. Парковій (від КНС-2 до прв. Шестакова), вул. 2-й Новій, вул. 3-й Новій та на вул. 4-й Новій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Виконуються роботи із приєднання водопровідних мереж у мікрорайоні Книжківці.


Проводяться ремонтні роботи із заміни запірної арматури на вул. Профспілковій, 63.


Проводиться промивка та чистка каналізаційної мережі на вул. Інститутській, 5/2.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Курчатова, 13/1.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопровідної мережі на перехресті вул. Грушевського — вул. Проскурівської, 21.11.2018 р. з 09:00 до 13:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Проскурівській (від вул. Грушевського до вул. Соборної) та на вул. Проскурівського підпілля (від вул. Подільської до вул. Соборної).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання житлових будинків №№ 39, 39/1, 41 на Львівському шосе у зв'язку із аварійно-відновлювальними роботами на водопровідній мережі на Львівському шосе, 39.


Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із усуненням поривів водопровідних мереж на вул. Ювілейній, 19 та на перехресті вул. Холодноярців — вул. Кутузова.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Повстанській, 36, вул. Повстанській, 38 та на вул. Пілотській, 7.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Курчатова, 17.
Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше