Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130
8 травня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Євгена Коновальця, 12. Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Якова Гальчевського, 27/1, вул. Чорновола, 95/1.

7 травня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Гагаріна, 60 та вул. Північна (КНС-11)
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Свободи, 14 а, вул. Шевчанка, 103, вул. Тернопільська, 14/2 та вул. Тернопільська, 3/2.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Львівське шосе, 14 та Львівське шосе, 51
06 травня 2019
Аварійні роботи

6 травня 2019 року можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Кам'янецька, 8, пров. Шестакова, 3, пров. Шкільному, 8.

3 травня 2019 року можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на перехресті вулиць Зарічанська -Перемоги, та Зарічанська - Старокостянтинівське шосе.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Прибузька, 16 та проспекті Миру, 72. 
Також нагадуємо, що 3 зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Свободи - Героїв Майдану, 3 травня 2019 р. з 10.00 до 20.00 буде відсутнє водопостачання та понижений тиск на вул. Грушевського, вул. Свободи, вул. Володимирській, вул. Соборній, вул. Проскурівського Підпілля, вул. Подільській, вул. Проскурівській. 
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
02 травня 2019
Роботи на 3 травня

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Свободи - Героїв Майдану, 3 травня 2019 р. з 10.00 до 20.00 буде відсутнє водопостачання та понижений тиск на вул. Грушевського, вул. Свободи, вул. Володимирській, вул. Соборній, вул. Проскурівського Підпілля, вул. Подільській, вул. Проскурівській.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

2 травня 2019 року можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Жванецького, 29, вул. Перемоги 8/4 та на перехресті проспекту Миру - провулку Другого Мирного.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чкалова 17 Б.
26 квітня 2019

День охорони праці у МКП “Хмельницькводоканал”

До Всесвітнього дня охорони праці, 26 квітня, у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал” відзначили працівників та підрозділи.
Зокрема, за вагомий внесок у розвиток охорони праці на виробництві та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці нагороджено колективи служби Чернелівського водопроводу(начальник — Остапюк Володимир Степанович), колектив ремонтно-механічного цеху (начальник — Малаха Олег Миколайович) та колектив дільниці по обслуговуванню очисних споруд (начальник — Баксалов Руслан Станіславович). 
Також за особистий внесок у створенні здорових і безпечних умов праці на виробництві, з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, Почесною грамотою та грошовою винагородою нагородили 15-ьох працівників МКП “Хмельницькводоканал”. 
Також цьогоріч, у МКП “Хмельницькводоканал” вперше, серед дітей працівників підприємства відбувся конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Участь у конкурсі прийняло 10-ро дітей віком від 4 до 12 років. Талант маленьких митців вразив настільки сильно, що відзначили всіх учасників, без обрання призових місць. 
Неймовірно вдячні за участь усім дітям серед яких: Сівачук Аліна, Дайнека Іванна, Ковальчук Анастасія, Ковальчук Владислав, Малаха Валерій, Малаха Вероніка, Загуровська Катя, Кривошия Віка, Тройнер Даніїл.

24 квітня 2019 року проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж по проспекту Миру 72 та 62/2.
Через пошкодження труби будівельниками по вул. Трудова 9/1 можливий понижений тиск в мікрорайоні Лєзнєво.

23 квітня проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Козача 54/1. 
Проводиться заміна люків на перехресті вулиць Чорновола — провулок Спортивний.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Спортивна, 42.

Нагадуємо, що у зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на перехресті вулиць Толстого-Кам'янецької, 23 квітня 2019 р. з 10.00 до 20.00 будуть мати місце перебої з водопостачанням по Львівському шосе та понижений тиск в центральній частині міста.

Увага!!!
У розділі "Для абонента" оновлення інформації:
Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) по Україні станом на 04.04.2019 р.
Загальноукраїнська інформація та статистична інформація європейських інституцій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення за 2018 рік.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130

Останні новини

16
травня 2019

докладніше