Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 72Виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників у житлових будинках №№ 24 та 14 на вул. Зарічанській.


Проводиться ліквідація пошкоджень водопроводу на вул. Кармелюка, 8/1 та вул. Вайсера, 17/1; водопостачання за вказаними адресами тимчасово призупинено.

Тимчасово відсутнє водопостачання частини приватного сектору на вул. Завадського (проводяться роботи із заміни пожежного гідранту на вул. Завадського, 8/1) та на вул. Львівського шосе, 9 (виконується усунення пошкодження водопроводу).


Також у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу призупинено водопостачання на вул. Проскурівського пдпілля, 167.


Можлива відсутність водопостачання у зв'язку з ремонтом пожежного гідранту на вул. Інститутській, 6а та усуненням пошкодження у колодязі на вул. Проскурівського підпілля, 75/3.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО! 

Ось уже місяць, як набрав чинності ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, який передбачає споживання послуг з централізованого водопостачання з використанням вузлів комерційного обліку (далі — ВКО).

Що ж собою являє вузол комерційного обліку? Закон трактує, що ВКО — вузол обліку, який забезпечує загальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлі, її частині (під'їзді), обладнаний окремим інженерним вводом. Місце встановлення ВКО визначається відповідно до будівельних норм і правил, а саме на межі майнової належності в кожній точці приєднання до зовнішніх інженерних мереж.

Цей закон також передбачає, що ВКО має встановлювати оператор зовнішніх інженерних мереж з дотриманням певної процедури.

Витрати на оснащення будівлі ВКО, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг шляхом сплати внеску за встановлення ВКО, який сплачується виконавцем відповідної послуги.

Так вимагає діяти Закон. Порядок проведення таких дій має встановити Кабінет Міністрів України.

В прикінцевих і перехідних положеннях цього Закону законодавець зобов'язав Кабінет Міністрів України упродовж шести місяців з дня його опублікування привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та прийняти нові нормативно-правові акти, що випливають з нього.

Та поки триває перехідний період, МКП “Хмельницькводоканал”, як оператор зовнішніх інженерних мереж, на виконання інвестиційної програми 2017 р., за власні кошти виконує роботи з придбання, комплектації та встановлення загальнобудинкових засобів вимірювальної техніки з дистанційною передачею інформації про щохвилинне споживання послуг з централізованого водопостачання. У 2017 р. заплановано встановити 302 таких прилади. Наразі встановлено уже 111 ВКО.

МКП “Хмельницькводоканал”, з метою заощадження коштів мешканців будинків, пропонує усім головам правлінь ОСББ, ЖБК, іншим об'єднанням жителів, а також керівникам УМК, ТОВ “ЖЕО” тощо скористатися такою можливістю та надати підприємству заявку на виконання робіт зі встановлення ВКО.

Контактний телефон: 78-75-13. Тож запрошуємо усіх до співпраці!
05 вересня 2017
Аварійні роботи

Виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників у житлових будинках №№ 6/4 та 6/6 на вул. Зарічанській та на вул. Володимирській, 77.


Проводиться обстеження мереж на вул. Львівське шосе, 9.
31 серпня 2017
Аварійні роботи

31 серпня проводяться ліквідації пошкоджень водопроводу на вул. Інститутській, 4/2, вул. Перемоги, 8/4 та на перехресті вул. Партизанської — вул. 1-ї Садибної.

У зв'язку з усуненням пошкодження водопровідної мережі тимчасово призупинено водопостачання на вул. Перемоги, 3.

До уваги мешканців міста Хмельницького!


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” запрошує на роботу:


електрогазозварників (з / п — 5000-6000 грн.),

слюсарів аварійно-відновлювальних робіт (з / п — 4000-4500 грн.),

машиністів насосних установок (з / п — 3500 грн.),

електромонтерів (з / п — 5200-6000 грн.),

інженерів-електриків (з / п — 5500 грн.).


Графік роботи: ПН-ЧТ 08:00 — 17:15, ПТ 08:00-16:00.


За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів

МКП “Хмельницькводоканал” за телефоном: 78-75-26.

29 серпня проводяться аварійно-відновлювальні роботи на перехресті вул. Будівельників — вул. 3-ї Нової, водопостачання приватного сектору буде тимчасово відсутнє.


Ліквідовується пошкодження водопроводу в районі вул. Кобилянської — вул. Київської.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання новозбудованого водопроводу на перехресті проспекту Миру — вул. Свободи, 29.08.2017 р. з 09:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках №№ 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 6б на вул. Свободи.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

23 серпня буде призупинено водопостачання на перехресті провулку Шевченка — вул. Подільської та на вул. Тернопільській, 12/2 у зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами.Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 72

Останні новини

22
вересня 2017
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 3а...

докладніше