Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 14104 вересня 2019
Аварійні роботи

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із заміни запірної арматури на вул. Вайсера, 50, 04.09.2019 р. з 09:00 до 15:00 год. буде обмежено водопостачання на вул. Вайсера (від вул. Грушевського до вул. Соборної).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 03 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над заміною запірної арматури на проспекті Миру, 76. Водопостачання тимчасово призупинено у житлових будинках №№ 70-78 на проспекті Миру.

На перехресті провулку Гагаріна — вул. Гвардійської ліквідовується порив водопровідної мережі. Без води тимчасово будуть житлові будинки на вул. Гагаріна (від вул. Гвардійської до провулку Гагаріна).

Проводяться аварійно-відновлювальні роботи на водопроводі на вул. Миколи Мазура, 5 та на перехресті вул. Зарічанської — вул. Старокостянтинівське шосе.

Також на вул. Хотовицького, 11 та на Старокостянтинівському шосе, 3а/1 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.

На вул. Грушевського, 68 виконуються роботи по заміні запірної арматури. Без водопостачання тимчасово залишаються житлові будинки №№ 62-76 на вул. Грушевського.

Проводиться встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Водопровідній, 43.
02 вересня 2019
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

МКП “Хмельницькводоканал” інформує про проведення відкритого обговорення 
проекту постанови НКРЕКП:
«Про внесення змін до постанови Національної комісії, 
що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 
від 16 червня 2016 року № 1141»

За результатами опрацювання матеріалів наданих МКП «Хмельницькводоканал» і відповідно до законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП, від 10 березня 2016 року №302 (далі – Порядок), Процедури встановлення тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою НКРЕКП, від 24 березня 2016 року №364 та відповідно до частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – на офіційному веб-сайті НКРЕКП: www.nerc.gov.ua  розміщений 23 серпня 2019 року проект постанови:

«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141».

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 проводиться відкрите обговорення зазначеної постанови. 

Дата та час проведення відкритого обговорення :

06 вересня 2019 року, 14:00 годин.

Місто проведення відкритих слухань

м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75.

На відкрите обговорення запрошуються: представники місцевих органів влади (не нижче заступника мера), представники НКРЕКП в Хмельницькій області, представники громадськості, інші зацікавлені особи.

Заявки для участі у відкритому обговоренні  проекту рішення НКРЕКП приймаються до 02 вересня 2019 року в письмовому та/ або електронному вигляді за адресую: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Хмельницькій області, 29005, м. Хмельницький, вул. Герцена, 10, e-mail: energo.km@newline.net.ua.

Зауваження та пропозиції  до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, з  обґрунтуваннями, приймаються  до 02 вересня 2019 року  в письмовому та / або електронному вигляді  за адресую: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua, контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-69.

Сьогодні, 02 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією пориву водопровідної мережі на вул. Пилипчука, 36.

Також на вул. Хотовицького, 11 та на Старокостянтинівському шосе, 3а/1 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.

Без води життя уявити складно. Практично кожна людина щодня користується послугами з водопостачання та водовідведення. Їх надає МКП “Хмельницькводоканал”. Слід розуміти, що над питанням підготовки і якісного надання послуг споживачам у МКП “Хмельницькводоканал” працює більше семи сотень фахівців, задіяно безліч різного обладнання і устаткування, автомобільної та спецтехніки, використовується величезна кількість енергоносіїв, серед них особливе місце займає електроенергія. Уся ця техніка потребує своєчасного обслуговування, заміни, цілодобової підтримки в робочому стані, на що іде багато коштів. Основним і єдиним джерелом їх надходження є своєчасна і повна оплата споживачами вартості спожитих послуг.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” щиро вдячна усім споживачам, які щомісяця проводять оплату послуг, що дозволяє стабільно працювати і дуже занепокоєна зростанням рівня заборгованості населення.


На жаль, не всі громадяни міста справно сплачують за спожиті послуги. З початку цього року рівень оплати невпинно знижується. Якщо у січні він становив 108,4 % за водопостачання та 104,3 % за водовідведення, то вже у червні він склав 77,5 % та 80,6 % відповідно.


Це вплинуло на загальну заборгованість населення перед МКП “Хмельницькводоканал”. Станом на 01 серпня поточного року підприємство “недорахувалося” 28,7 мільйонів гривень. І ця сума продовжує зростати. Подібна ситуація характерна не лише для Хмельницького, а й для інших міст України. Це може вплинути на:


  • своєчасну оплату за спожиту електроенергію. Від неї залежить робота усіх об'єктів водоканалу — каналізаційних та водопровідних насосних станцій, трансформаторних підстанцій, обладнання, яке працює від електроенергії і без якого неможливе водопостачання та водовідведення взагалі;


  • фінансування об'єктів капітального будівництва, ремонту та реконструкції мереж водопостачання та водовідведення. Щороку підприємство виконує значний обсяг робіт. За відсутності необхідних коштів неможливо в потрібний момент навіть ліквідувати аварійну ситуацію на мережах, замінити запірну арматуру, побудувати новий водопровід, прокласти нову мережу каналізації тощо. Не кажучи уже й про більш масштабні роботи та проекти чи виконання в повному обсязі інвестиційної програми;


  • закупівлю автотранспортної та спеціальної техніки й обладнання. Це впливає на оперативність і якість виконання ремонтних та інших робіт.


Найголовніше — заборгованість тягне за собою негативні наслідки і для самих споживачів. Верховною Радою України прийнято новий Закон України “Про житлово-комунальні послуги”, який набрав чинності з 01.05.2019 р. Згідно із законом, боржникам нараховуватиметься пеня, а злісних боржників закон дозволяє відключати від систем комунального водопостачання і водовідведення. При повторному підключенні споживач має не лише повністю погасити борг, а й оплатити вартість повторного підключення. Якщо немає змоги відразу оплатити заборгованість, треба укласти договір на реструктуризацію боргу.


Що робити, аби цього не трапилося?


  • вчасно розраховуватися за спожиті послуги;


  • щомісяця передавати показники квартирних та (за наявності) загальнобудинкових лічильників;


  • якщо ж лічильника немає, встановіть його. Так ви платитимете лише за фактично спожиті послуги.


Раціональне користування системами водопостачання та водовідведення — найдієвіший крок до економії власних коштів. Надання переваги приймати душ замість ванни, утримувати справною сантехніку, прання лише за повного завантаження пральної машини, закривання крану під час чистки зубів та гоління... Всі ці та інші прості поради допоможуть Вам не лише зберегти довкілля, а й уникнути зайвих витрат і, відповідно, нарахувань за спожиті послуги.

29 серпня 2019
Аварійні роботи

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт по ліквідації аварії на водогоні по вул. Красовського, 30.08.2019 р. з 09:00 до 18:00 год. буде понижений тиск холодного водопостачання у мікрорайонах Центральному та Східному і в мікрорайоні Лезневе.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 29 серпня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією поривів водопровідних мереж на вул. Бандери, 22/2, вул. Бандери, 9 та на провулку Північному, 12.

Також на вул. Курчатова, 1, вул. Курчатова, 1в та на вул. Гарнізонній, 17/3 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.


Сьогодні, 28 серпня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією поривів водопровідних мереж на вул. Кудрянки, 2/1 та на перехресті вул. Чорновола — вул. Красовського.

Також на вул. Свободи, 11а, вул. Зарічанській, 52/2, вул. Прибузькій, 16 та вул. Північній, 113/1 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.

МКП “Хмельницькводоканал” інформує хмельничан про те, що починаючи з 01.05.2019  в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон).

Практична реалізація норм і положень цього Закону, зокрема, що регулюють надання та оплату комунальних послуг, здійснюватиметься з переходом на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами.

При цьому Законом чітко визначено умови перехідного періоду.

Відповідно до пункту 4 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що не пізніш як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто, не пізніше 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних послуг — укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин.

Прийняття рішень співвласників багатоквартирного будинку про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг здійснюється відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Статтею 10 цього Закону передбачено, що такі рішення мають прийматися на зборах співвласників. Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.

Згідно із частиною першою статті 14 Закону за рішенням співвласників багатоквартирного будинку (уповноваженого органу управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), прийнятим відповідно до закону, договір про надання комунальної послуги укладається з виконавцем відповідної комунальної послуги, визначеним статтею 6 цього Закону:

  1. кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);

  2. від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір);

  3. об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір про надання комунальних послуг, як колективним споживачем.

Просимо Вас якнайшвидше провести загальні збори співвласників будинку та визначитися з моделлю організації договірних відносин з МКП “Хмельницькводоканал”.

Прийняте рішення (витяг з протоколу загальних зборів) просимо направити на адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 141

Останні новини

16
вересня 2019
Аварійні роботи, Встановлення лічильника, Промивка каналізаційних мереж

ьогодні, 16 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Інститутській, 20/1...

докладніше