Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 136
Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням пориву водопроводу на проспекті Миру, 61/2.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Зарічанській, 14/2.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Зарічанській, 5.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ремонтом запірної арматури на перехресті вул. Заболотного — вул. Заремби.


Проводиться ліквідація пориву водопровідної мережі на вул. Депутатській, 18.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Гарнізонній, 2 та на вул. Ціолковського, 8.

Наприкінці минулого тижня в актовому залі МКП “Хмельницькводоканал” відбулася технічна нарада з питань змін та доповнень у Правилах прийому стічних вод до системи водовідведення міста Хмельницького, у якій брали участь близько двох десятків представників підприємств міста, а також очільники структурних підрозділів МКП “Хмельницькводоканал”, начальник відділу інструментально лабораторного контролю, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області Олег Ліщук та директор Хмельницької філії ДП “Укрветсанзавод” Іван Коцман.
Під час свого виступу головний технолог “Хмельницькводоканалу” Петро Дзюблюк не лише звернув уваги на основні положення, викладених у Правилах, а й акцентував на дотриманні нормативних показників якості стічних вод, що надходять на очисні споруди, наголосивши, що порушники нестимуть відповідальність за недотримання цих нормативів та понаднормові скиди стічних вод.
Очільник Хмельницької філії ДП “Укрветсанзавод” Іван Коцман наголосив на тому, що підприємство займається утилізацєю та переробкою відходів тваринного походження, неякісних харчових продуктів і продовольчої сировини та нагадав про необхідність своєчасної утилізації відходів.
Начальник відділу інструментально лабораторного контролю, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області Олег Ліщук закликав підприємців обстежувати свої мережі, слідкувати за тим, яким чином вони експлуатуються та застеріг, що у разі порушення нормативів якості стічних вод та понаднормові скиди суб'єкти господарювання нестимуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу на вул. Гастелло, 2, 18.12.2018 р. з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№ 2 — 12/1 на вул. Гастелло та житлових будинків №№ 60 — 65 на вул. Козацькій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання на вул. Північній, 113/1, вул. Північній, 2 та на вул. П'яскорського, 8/1 у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. П'яскорського, 8/1.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Свободи, 9б.

Тимчасово призупинено водопостачання у Хмельницькій обласній лікарні (корпус №№ 1, 2, 3), на вул. Красовського (від вул. Пілотської до залізничного переїзду) та у житлових будинках №№ 1-15 на вул. Спортивній у зв'язку із заміною запірної арматури на вул. Красовського, 1/1а


Проводиться ремонт запірної арматури на Львівському шосе, 31.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Зарічанській, 18/2.

У зв'язку з виконанням будівельно-монтажних робіт із приєднання водопровідних мереж тимчасово призупинено водопостачання другого корпусу Хмельницької міської лікарні.


Проводиться ремонт водопровідного колодязя на вул. Кам'янецькій, 57.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Свободи, 7б.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Гречка, 1, вул. Гастелло, 10/4 та на перехресті вул. Сіцінського — вул. Козацької — вул. Пересипкіна.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу на вул. Проскурівського підпілля, 11.12.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Проскурівського підпілля (від вул. Шестакова до вул. Вокзальної), вул. Будівельників, вул. 2-й Новій, 3-й Новій, вул. 4-й Новій та на вул. Парковій.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із заміною запірної арматури на вул. Красовського, 2.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Зарічанській, 22/4


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Молодіжній, 17 та на вул. Тернопільській, 15/2.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку з усуненням пошкоджень водопровідних мереж за адресами: 


вул. Зарічанська, 32; 
- вул. Шевченка (Хмельницька міська лікарня); 
- вул. Тернопільська, 14/1; 
- Львівське шосе, 55;
- вул. Вокзальна, 16.

Виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Бандери, 22/1.
Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше