Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 144
3 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Чорновола 114, вул. Пархоменко 47, вул. Курчатова 4/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Шевченка 33, вул. Курчатова 13 та 15, вул. Свободи 47.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 63/1.

Друзі, нам потрібні нові професіонали в наш колектив!

МКП "Хмельницькводоканал" - одне з найбільших підприємств міста.
Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, гідну та своєчасну заробітну плату, повний соціальний пакет для працівників, забезпечення усім необхідним (у тому числі, спецодяг), а також роботу у дружньому і професійному колективі. Чекаємо на активних, працьовитих та ініціативних.

Актуальні вакансії:

- ЕЛЕКТРОМОНТЕР КВП і А

- ЕЛЕКТРОМОНТЕР

- СЛЮСАР АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ

- ВОДІЙ

- ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

Отримали монетизовану субсидію — сплатіть повну вартість отрманих послуг з водопостачання і водовідведення.


Відповідно до рішення КМУ від 06.02.2019 р. № 62 змінилась система отримання громадянами субсидій на оплату житлових комунальних послуг.

Так, починаючи з 4 березня поточного року, уряд розпочав видавати субсидію, яка має іти тільки на оплату комунальних послуг. Спочатку кошти надходитимуть пенсіонерам, а потім і іншим громадянам, та завершеться цей процес 12.03. 2019 р.

Звертаємо увагу на те, що отримавши субсидію грошима споживачі мають оплатити повну вартість отриманих послуг з водопостачання та водовідведення. У разі виникнення заборгованості, яка перевищуватиме місячне нарахування, кошти по субсидії надходити не будуть. Відновлення надходження коштів розпочнеться тільки після повного погашення боргу.

Зважаючи на викладене вище, закликаємо усіх споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення,які надає МКП “Хмельницькводоканал” бути уважними і сплачувати повну суму коштів, що зазначені в рахунках, підготовлених підприємством.

Тільки свідоме ставлення громадян до оплати рахунків дозволить МКП “Хмельницькводоканал” вчасно розраховуватись за спожитву електроенергію та інші витратні матеріали, а це буде запорукою стабільності роботи підприємства по наданню хмельничанам послуг з водопостачання та водовідведення.

2 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Трудова, 15, вул. Чкалова, 20, вул. Вишнева 135,вул. Курчатова 4/1, перехресті вулиць Нечая-Богуна, Володимирській 110 (від вулиці Заводської до Кам'янецької).
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Прибузька, 6, вул. Чехова, 15/1, вул. Інститутська, 20.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 61/1.

1 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Пархоменка 47, вул. Панаса Мирного 19, вул. Зарічанській 6/6, вул. Кам'янецькій 58/1 та Львівському шосе 10/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Народної волі 8, та вул. Гарнізонній 2.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 61 та 61/1.
29 березня 2019


29 березня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Волочиська, Львівському шосе 10/1 та перехресті вулиць Холодноярців-Пілотська.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інститутська 6/3 та 4/1.

28 березня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Горького та на перехресті вулиць Заболотного-Заремби.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 69, вул. Курчатова, 4.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. М. Трембовецької 53/1.

27 березня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Горького, проспекті Миру 65, на перехресті Львівського шосе та вулиці Героїв Чорнобиля.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Зарічанська, 14, 14/1, вул. Госпітальна,2, вул. Проскурівського Підпілля 84/1.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. М. Трембовецької 51/1.
26 березня 2019
Шановні споживачі!

Шановні споживачі! Нагадуємо вам про необхідність передачі показників приладів обліку води, адже вчасно та коректно передані показники лічильників дозволять вам сплачувати лише за фактично спожиті об’єми води.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 144

Останні новини

15
жовтня 2019
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Інформація про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування

докладніше