Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 144
17 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Молодіжна, 17.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Шевченка, 8.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Трудова, 14.

16 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Кудрянки.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Паркова 2/2, вул. Курчатова, 8 та 17, Львівському шосе 43/2.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Червонофлотська, 36.
15 квітня 2019

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню нового водопроводу по вул. Степана Бандери 5 А, 16 квітня 2019 р. з 9.00 до 16.00 буде призупинено водопостачання на вул. Степана Бандери, вул. Нижньобереговій, вул. Верхньобереговій, вул. Зарічанській, вул. Піддгірній, вул.Лісовій,вул. Липневій, вул. Першотравневій.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

12 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Шевченка, 35/1 та 33, вул. Курчатова, 4/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Чкалова, 20/1, вул. Деповська, 6, вул. Шевченка, 45, вул. Зарічанська, 16.

11 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Гагаріна,66, вул. Інститутської 20/1, вул. Північна, 2; врізкою водопроводу по вул. Степена Бандери 5/1; заміною пожежного гідранта по вул. Вокзальній, 16.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на проспекті Миру, 64.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Спортивна, 40.

КОРИСНІ НОТАТКИ: ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ КАНАЛІЗАЦІЄЮ?

Вода — це найбільш вживана рідина на Землі. Немає такого виду діяльності людини, де б вона не використовувалась. В той же час спожиту воду, яка в тій чи іншій мірі стала забрудненою, необхідно за якістю довести до вимог нормативних документів та повернути природі.

Тож до обов'язків МКП “Хмельницькводоканал” входить не тільки забезпечення питною водою населення та інших споживачів, а також завдання з приймання, транспортування та очищеннястічних вод. Для виконання цих обов'язків в місті працює господарсько-побутова каналізація, до складу якої входить 361,6 км трубопроводів, 26 каналізаційно-насосних станцій, два майданчики очисних споруд каналізації.
Забезпечити ефективну роботу каналізаційних споруд і мереж зобов'язані спеціалісти МКП “Хмельницькводоканал”, та досягнути успіху у цій важливій справі можливо лише за умови правильного користування каналізацією усіма громадянами міста.

Що це означає? Це означає, що в міську каналізацію дозволяється скидати не будь-що, що здатне увійти в отвір труби, а лише такі стічні води, які не призведуть до порушення роботи каналізаційної мережі та споруд, які є безпечними для обслуговуючого персоналу і можуть бути очищеними на каналізаційно-насосних станціях.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?
у першу чергу, необхідно відділяти тверді відходи від рідких;
неприпустимо засмічувати очисну систему такими відходами і в таких обсягах, з якими вона просто не здатна впоратися;
дбати про належний технічний стан встановлених у квартирі санітарних приладів;
оберігати трубопроводи каналізації та водопостачання від впливу високих температур, можливих механічних чи будь-яких інших пошкоджень, які можуть вплинути на нестабільну роботу мереж.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!
зливати в унітази, раковини й умивальники легкозаймисті рідини й кислоти;
кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, крім туалетного паперу, кістки, скло, солому, овочі, фрукти, скол льоду, металеві й дерев’яні предмети;
скидання в каналізацію харчових відходів, стічних вод, у яких можуть міститися радіоактивні речовини, солі важких металів та бактеріальні забруднення;
користуватися сантехнікою (умивальниками раковинами, унітазами, ванними, душовими тощо) до усунення у неї засмічень, якщо такі виникли;
усувати засмічення у трубах шляхом використання непридатних для цього засобів (напр., металевим дротом). Використовувати можна лише відрізки труби невеликого діаметру (до 25 мм) або твердий гумовий шланг.

У разі виникнення несправностей у роботі систем водопостачання та водовідведення потрібно негайно повідомити про це у аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 1567 або 78-75-10.

Пам'ятаймо, що тільки свідоме ставлення хмельничан до проблем експлуатації каналізаційних мереж, правильне користування системами водопостачання та водовідведення — це запорука стабільної роботи підприємства, добробуту мешканців міста та збереження чистого довкілля для майбутніх поколінь!


8 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Бажана, 2, вул. Толстого, 5, пров. Рибачий 16/2, проспект Миру 61/3.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Красовського, 6.

Коли потрібно зателефонувати на аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал”?

  • у випадках аварійних ситуацій на каналізаційних та/чи водопровідних мережах;

  • тоді, коли Ви стали свідком крадіжки люків з колодязів, чи їх відсутності;

  • якщо Ви дізналися про несанкціонований відбір води або про самовільні врізки мережі водопостачання та/чи водовідведення;

    Не будьмо байдужими!!!

Аварійно-диспетчерська служба підприємства працює цілодобово. Номери телефонів — 15-67 та 78-75-10.

Нагадуємо, що МКП “Хмельницькводоканал” забезпечує технічне обслуговування, ремонт і експлуатацію вуличної водопровідної мережі комунальної власності до фундаменту багатоквартирного будинку. Якщо ж витік води трапився усередині будинку або в підвальному приміщенні, тоді Вам необхідно звернутися до УМК, ЖБК, ЖЕД або іншої організації, яка експлуатує будинкові мережі.

Вся інформація про аварійні відключення публікуються на сайті підприємства - http://water.km.ua/ . Інформація про планові ремонтні роботи публікується зазделегідь на сайті підприємства, сайті Хмельницької міської ради та місцевих ЗМІ,

За відсутність гарячої води МКП “Хмельницькводоканал” не відповідає.

5 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Козача, 54/1, вул. Зарічанська, 6/1.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Проскурівській, 11, вул. Олімпійській, 7/1 та вул. Північній-2, 121, вул. Деповська, 6.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 61/2.

4 квітня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Толстого 7, вул. Інститутська 20/1 та 20/2, вул. Вокзальна 16, пров. Гальчевського 2/3 та врізкою водопроводу по вул. Степена Бандери.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на Зарічанській 22/2 та вул. Проскурівській 61.
Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Заводська 63.
Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 144

Останні новини

15
жовтня 2019
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Інформація про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування

докладніше