Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 13606 лютого 2019

6 лютого проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Олімпійська 7/1 та вул. Курчатова 2/1. Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Водопровідна, 75.
05 лютого 2019
Роботи 5 лютого

5 лютого проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Кам'янецька, 48, вул. Свободи 1А. Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Водопровідна, 45.

4 лютого проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Зарічанська 14/1, 52/2.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Водопровідна, 42.
04 лютого 2019

Шановні хмельничани!


Дізнатися стан особового рахунку, зробити перерахунки, змінити власника особового рахунку - Ви можете в кабінеті №3 МКП “Хмельницькводоканал” (вул. Водопровідна, 75) - розрахункову групу.
Для Вашої зручності є окремий кабінет розрахункової групи для приватного сектору — 14 кабінетЗ метою покращення обслуговування абонентів — фізичних осіб, організовані філії відділу по розрахункам з населенням контрольно-сервісного центру МКП "Хмельницькводоканал" в мікрорайонах міста:


мікрорайон “Ракове” - вул. Довженка,7 (ЦТП)

працює: середа 8.00 — 17.00

п'ятниця 8.00 — 16.00

мікрорайон “Виставка” - Проспект Миру, 59

(2-й поверх приміщення в-ва “Поділля”)

працює: понеділок-четвер 8.00 — 17.00

п'ятниця 8.00 — 16.00
мікрорайон “Гречани” - вул. Курчатова 8

(в приміщенні сервісного центру ВАТ "Обленерго" (колишнє приміщення заводу "Термопластавтомат")

працює: понеділок-четвер 8.00 — 17.00

п'ятниця 8.00 — 16.00
Наголошуємо, що передавати показники лічильників води, якщо Ви вказали їх при оплаті за водопостачання та водовідвдення НЕ ПОТРІБНО! Вони автоматично будуть внесені в особистий рахунок нам разом з платежами. .


Отримати інформацію про стан особового рахунку та повідомити поточні показники лічильників води можна зателефонувавши до кол-центру 0 800 508 067 (безкоштовний багатоканальний), 78-75-34 – приватний сектор; або надіславши показники на мобільний телефон 0981872230 у форматі особовий рахунок — показник холодної води-показник гарячої води. (детальніше на нашому сайті http://water.km.ua у розділі “Передати покази sms-повідомленням”).

1 лютого можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Панаса Мирного,24.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по вул. Водопровідній 28/2.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Кутузова,4, вул. Пілотській 74, 76.


31 січня у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. С. Бандери, 22 можливе тимчасове призупинено водопостачання по вул. С. Бандери 22, 22/1, 22/2.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по вул. Шевченко, 3.


У зв'язку з заміною запірної арматури  по вул.Вайсера, 15, 31.01.2019 р. з 9:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання по вул. Вайсера (від вул. Соборної до Кам'янецької). Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійних робіт на перехресті вул. Свободи і вул. Подільської, 31.01.2019 р. з 9:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання вул. Свободи (від вул. Подільської до вул. Шевченка), та вул. Подільської (від вул. Грушевського до вул. Свободи).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.


Чому потрібно заплатити за воду?


Щоб в крані постійно була питна вода.


Наявність в МКП “Хмельницькводоканал” облікових коштів - це - насамперед гарантія безперебійного водопостачання і водовідведення всього міста. Це можливість, насамперед, оперативно ліквідовувати аварійні ситуації на мережах водопостачання та водовідведення, та вчасно реагувати на усі нестандартні випадки.


Щоб вода була високої якості.


Влітку 2018 склалася неприємна ситуація — виробник рідкого хлору призупинив його виробництво. В результаті, в Україні виникла критична ситуація виробництва гіпохлориду натрію. Воду просто нічим було знезаражувати.

Купівля гіпохлоридної установки — першочервове завдання для МКП “Хмельницькводоканал” —позаяк, це гарантія того, що з кранів хмельничан завжди буде текти питна вода. Нагадуємо, що знезараження води здійснюється цілодобово, а профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні), шляхом внесення підвищеної кількості гіпохлориду в водопровідну воду.


Щоб не заплатити більше


Відключення від послуг водовідведення боржників — вимушений крок, на який водоканал змушений іти, оскільки немає можливості іншим чином вплинути на споживачів, що роками не платили за послуги. Відновлення водовідведення здійснюється лише після повної оплати боргу та вартості робіт по відновленню водовідведення, яка становить 515 грн. То для чого тоді накопичувати борг і бути відключеним від послуг, за шо потім прийдеться платити більше — і за спожиті послуги, і за відновлення наданих послуг.


Нагадуємо також, що МКП “Хмельницькводоканал” завжди йде назустріч абонентам, і в разі наявності заборгованості пропонує їм укласти договір реструктуризації (вул. Водопровідна, 75, кабінет № 11, тел.: 74-22-75) (після 50% оплати боргу). Для укладення договору реструктуризації необхідні паспорт України і довідка про склад сім'ї.


Щоб на МКП “Хмельницькводоканал” працювали молоді спеціалісти


Велика кількість вакансій на підприємстві пояснюється тим, що громадяни не бажають іти працювати за низьку заробітню плату. МКП “Хмельницькводоканал” - комунальне підприємство, яке фінансується за рахунок господарської діяльності.

Заробітня плата працівників напряму залежить від тарифу, який розраховується НКРЕКП на підставі витрат минулого року. Окрім цього, не може бути й мови, про актуальну заробітню плату, поки борг споживачів перед підприємством перевищує 25 млн. гривень!

Про наявні вакансії Ви завжди можете дізнатися на сайті підприємства у розділі “Вакансії”.

30 січня можливе тимчасове призупинено водопостачання у зв'язку із:

- ліквідацією поривів водопроводу на вул. Проскурівського Підпілля, 112, вул. Проскурівській 60/1, перехресті вулиць Наливайка-Тютюнника.

- врізкою водопроводу по вул. Озерна, 3А.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на пров. Козацькому 47, 47/1, на вул. Кам'янецькій (ТЦ “Либідь Плаза”).

Виконується заміна люків на вул. Курчатова 1Б.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 46/2.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше