Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 133
29 січня можливе тимчасове призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Тернопільській 34/4, 34/5 і Зарічанській, 8.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по Старокостянтинівському шосе, 17/1.


Також нагадуємо, що сьогодні, 29 січня, у зв'язку з виконанням планових ремонтних робіт із заміни запірної арматури по вул. Вайсера, . з 9:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Соборній, (від “Дитячого світу” до Автовокзалу №3), вул. Вайсера (від вул. Кам'янецької до вул. Соборної) та ТЦ “Квартал”.

У зв'язку з виконанням планових ремонтних робіт із заміни запірної арматури по вул. Вайсера, 29.01.2019 р. з 9:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Соборній, (від “Дитячого світу” до Автовокзалу №3), вул. Вайсера (від вул. Кам'янецької до вул. Соборної) та ТЦ “Квартал”.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

28 січня виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по Старокостянтинівському шосе, 17/1.


Від мереж водовідведення відключають боржників, які проживають у житлових будинках Північного мікрорайону міста.

25 січня 2019

25 січня можливе тимчасове призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Подільській 25.


Можливе припинення водопостачання у зв'язку з заміною запірної арматури на перехресті вулиць Кам'янецька-Смотрицького .


Від мереж водовідведення відключають боржників, які проживають у житлових будинках Північного та Центрального мікрорайону міста.


24 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Сковороди, 48 та вул. Подільській 25.


Від мереж водовідведення відключають боржників, які проживають у житлових будинках Південно-Західного мікрорайону міста.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 3.
23 січня 2019

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійних робіт на вул. Чкалова, 24.01.2019 р. з 9:00 до 15:00 год. буде обмежено водопостачання вул. Чкалова від вул. Курчатова до вул. Північної.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

23 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Курчатова, 9, вул. Вайсера 15 та вул. Грушевського, 40.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова 5, 11.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 6.
22 січня 2019
Аварійні роботи

22 січня проводяться аварійні роботи по вул. Парковій (відсутнє водопостачання в школі №1 та приватному секторі вул.Паркової з 9.00 до 13.00)


У зв'язку з виконанням аварійних робіт із ліквідації пориву на водопроводі на перехресті вулиць Красовського-Спортивної, 22.01.2019 р. з 9:00 до 20:00 год. буде понижений тиск холодного водопостачання центральної частини міста Хмельницького.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Оплачувати за послуги водопостачання і водовідведення можна будь-яким зручним для Вас способом, а саме: через Інтернет, через відділення банку або їх термінали, а також через відділення “Укрпошти”, які користуються широкою популярністю у певної категорії хмельничан.

Величезні черги бажаючих оплатити “комуналку” біля кас відділень- ще один тому доказ.

На жаль, працівники Укрпошти зловживають своїм службовим становищем і затримують відправку платежів в МКП “Хмельницькводоканал”. Оплачені суми можуть потрапити до підприємства через п'ять, а то і через сім (!!!) днів. Звісно ж, це провокує конфлікти. Бо МКП “Хмельницькводоканал” оплати не бачить і сповіщає людині про наявність заборгованості. А споживач знає, що проплатив.

Подібні ситуації змусили МКП “Хмельницькводоканал” розірвати з 01.01.2019 р. договір з “Укрпоштою”, та не зважаючи на це, відділення пошти продовжують приймати платежі від населення. На неодноразові звернення МКП “Хмельницькводоканал” виправити ситуацію та не порушувати строки передачі підприємсву коштів, “Укрпошта” не реагує.

З метою уникнення конфліктних ситуацій, рекомендуємо усім споживачам оплачувати послуги водопостачання та водовідведення у відділеннях інших банків або в мережі Інтернет без черг!!!


Нагадуємо, що у разі оплати населенням вартості послуг з водопостачання та водовідведення безпосередньо на розрахунковий рахунок МКП “Хмельницькводоканал” через систему Інтернет з використанням пластикових платіжних карток, споживач має дотримуватися певної послідовності внесення інформації в поле “Назначение”, а саме: “Послуга” → “Особовий рахунок абонента” → “Адреса абонента” → “Прізвище, ім'я та по-батькові абонента”.


Зразок заповнення поля “Назначение”:


Послуга: Водопостачання;

Особовий рахунок: 500272;

Адреса: вул. Ранкова, 2а, кв. 64;

ПІБ: Васильків Василь Васильович

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 133

Останні новини