Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    121  122  123  124  125  126  127  128  129  130    >>  ... 15002 липня 2016
Аварійні роботи

2 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Проскурівського підпілля, 25 (заміна водопроводу);

- вул. Володимирська, 1 (будівництво водопроводу).
01 липня 2016
Аварійні роботи

1 липня проводяться аварійні роботи за адресами:

- вул. Прибузька, 42/1 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Чехова, 8 (ліквідація пориву водопроводу);

- вул. Винниченка, 7 (ліквідація пориву водопроводу);

- пров. Пушкіна, 5 (ліквідація пориву водопроводу).
30 червня 2016
Аварійні роботи

30 червня проводяться аварійні роботи за адресою:

- вул. Вокзальна, 39 (ремонт водопроводу).
29 червня 2016
Аварійні роботи

29 червня проводяться аварійні роботи за адресами:

- Східний район (заміна пожежного гідранту);

- перехрестя вул. Свободи - вул. Водопровідна (заміна люка);

- перехрестя вул. Степана Бандери - вул. В.Берегова (заміна люка);

- перехрестя вул. Кам'янецька - вул. Подільська (заміна люка).

Цього тижня (27.06.2016 - 3.07.2016) від мереж водовідведення відключатимуться боржники, які проживають по вул. Хотовицького.

СТРУМОЧОК, ЩО ДЗВЕНИТЬ ПІСНЕЮ


Сергій Буряківський,

інженер МКП “Хмельницькводоканал”


У часи розквіту української держави важливим стає питання про збереження культурних традицій, що передавалися з покоління в покоління. Не менш вагомим є популяризація справжньої української пісні, адже без неї і не працювалось, і не відпочивалось. Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” теж долучився до цієї благородної праці. Як саме, про це ми дізнавались у керівника народного хорового ансамблю “Струмочок” Василя Прокоповича Цимбалюка.


- З чого розпочалась історія Вашого колективу?

 • Історія хорового колективу починається ще з далекого 1984 року за інінціативи колишнього директора нашого підприємства Каськова Олександра Івановича. Він понад два десятиліття підтримував нашу добру справу. Саме завдяки йому і з'явився хор, який називається “Струмочок”. Був побудований гарний клуб, закуплені сценічні костюми для хору, придбана апаратура для озвучення залу, музичні інструменти. У хорі співали люди усіх професій, які працювали на підприємстві — начальники служб, слюсарі, водії, електрики, лаборанти. Хор налічував до тридцяти осіб, діяв також вокально-інструментальний ансамбль. Підтримка адміністрації, профспілкового комітету в усі часи існування колективу була і є дуже відчутною. Сьогодні вся Україна переживає складний період, відчулося це і у нашому хоровому колективі. Зараз іде зміна поколінь, залучаємо нових працівників, шукаємо нових талантів хорового співу. Сподіваюсь, що за підтримки нового керівництва, адміністрації та нового керівництва профспілкового комітету хор зазвучить ще краще. Хоровий спів є кращим видом мистецтва у музиці. Сьогодні “Струмочок” є чи не єдиним серед хорових колективів у складі підприємств міста.

 • Як саме профспілковий комітет підтримує хор?

 • Учасникам хору після кожного концерту видають премію, адміністрація кожного року до відпустки дає додаткових два дні на відпочинок.

 • Судячи з усього, колектив уже існує чимало часу, цьогоріч уже буде 32 роки. Чого вдалось досягти за цей час?

 • За цей час хор ставав дипломантом ІІІ Всеукраїнського фестивалю самодіяльних художніх колективів профспілок України (2001 р.), дипломантом ІV Всеукраїнського фестивалю аматорських колективів культурно-освітніх закладів профспілок (2005 р.), дипломантом V Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва (2007 р.). Також ми є призерами почесних грамот та дипломів міських голів міста Хмельницького, Федерації профспілок України, міського відділу культури, Федерації профспілок Хмельницької області. За досягнення у розвитку самодіяльної художньої творчості, високий рівень виконавської майстерності та репертуару, активну роботу по культурному обслуговуванні та організації змістовного дозвілля населення постановою Президії Ради Професійних спілок України хоровому колективу “Струмочок” присвоєно почесне звання “Народний самодіяльний колектив Профспілок України”. Це відбулося 22 січня 2003 року. Цього року звання підтвердили. 5 травня ми виступали у залі Федерації профспілок області на концерті, приуроченому до Дня Перемоги, який пройшов успішно. Саме там звання “народний” і підтвердився.

 • Які твори є у Вашому репертуарі, використовуєте народні, власні твори і музику? Чи співпрацюєте з літераторами, поетами і письменниками?

 • Любимо виконувати твори таких композиторів, як Іван Слюта, Анатолій Авдієвський, Михайло Лушня. Пишу для хору дуже багато пісень і я сам, як слова, так і музику. Познайомився з такими поетами Хмельницького, як Володимир Ярчук та Сергій Білецький. Співпрацюємо із відомими у подільському краю літераторами — Наталією Андрущенко та Віталієм Михалевським.

 • Чи є щось таке, що найбільше запам'яталося з виступів і де взагалі виступав Ваш колектив?

 • Колектив виступав на багатьох сценах. Це був і міський Будинок культури, і Будинок офіцерів, і драматичний театр ім. М. Старицького, і Хмельницька обласна філармонія. Виступали і на майданчиках міста — біля кінотеатру Шевченка, в парку ім. 500-річчя міста Хмельницького. Ми також виступали для ветеранів військового госпіталю, що у мікрорайоні “Ружична”, в Нетішині... Загалом було дуже багато виступів. У Нетішині мер міста вийшов на сцену до нас і сказав: “У нас на сцені виступали і Алла Пугачова, і Філіп Кіркоров, і Софія Ротару, але те, що ви сьогодні подарували нам нашу, рідну, українську народну пісню, за це вам щирий уклін”.

 • Стосовно Ваших планів на майбутнє. Чого Ви очікуєте від свого колективу?

 • Від колективу я очікую гарного співу. Для того, щоб він гарно співав, зрозуміло, що його треба навчити цьому. А стосовно наших планів на майбутнє, хочемо поїхати у Київ на телевізійну програму “Фольк-Music”, це наша давня мрія.

 • І наостанок: чого Ви хочете побажати нашим читачам?

 • Насамперед, хочу побажати віри, надії та любові, щоб швидше закінчилася війна на Сході України, щоб настали кращі, світлі часи. І, звісно, любити чарівну, милозвучну українську пісню.

  Тішить той факт, що у наших предків є такі спадкоємці автентичної української культури. Наш обов'язок — продовжувати цю справу і сприяти розквіту української пісні. Адже, доки живе пісня, живе і Україна.МКП “Хмельницькводоканал” за здоровий спосіб життя!


Сергій Буряківський,

інженер МКП “Хмельницькводоканал”


Минулого тижня, 17 червня у житті міста відбулася традиційна подія — святкували День здоров'я.

Куди ж цей день без спорту? Звісно, що нікуди. Тим паче, без футболу, адже цього дня шість команд боролися за звання найкращої. Упродовж чотирьох годин баталій представники ЗМІ та активістів, комунальників, учасників бойових дій на Сході України та міськвиконкому дарували динамічний футбол своїм уболівальникам.

Перемогу здобула команда “Хмельницьктеплокомуненерго”, срібні нагороди завоювали бійці АТО. А ось матч за третє місце між медиками та міськвиконкомом без драматизму не залишився — лише напружена серія післяматчевих пенальті виявила переможців. Ними стала збірна медичних працівників міста.

Без уваги не варто залишати і участь працівників МКП “Хмельницькводоканал”, одним із яких був наш майстер електромереж Ярослав Дьомін, який продемонстрував цікаву та сповнену моментами гру

Бажаю міцного здоров'я, успіхів та нових спортивних і не тільки перемог у житті!
24 червня 2016
Аварійні роботи

24 червня проводяться аварійні роботи за адресами:

- перехрестя вул. Гоголя - вул. Короленка (ремонт засувки);

- вул. Пархоменка, 13 (ліквідація пориву водопроводу).
23 червня 2016
Аварійні роботи

23 червня проводяться аварійні роботи за адресами:

- перехрестя вул. Плоска - вул. Вайсера (заміна водопроводу);

- провулок Гагаріна, 11 (ремонт водопроводу по листу);

- вул. Франка, 35 (ліквідація пориву водопроводу).

Шановні мешканці міста Хмельницького!


МКП “Хмельницькводоканал” на виконання пункту 2.2 розділу II Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України від 30.07.2012 року №390, повідомляє про наміри змінити тарифи на послуги з водокористування, що обумовлено непокриттям витрат з надання послуг. На розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи:

 • вартість централізованого водопостачання споживачам (без ПДВ) — 4,33 грн/куб.м;

 • вартість водовідведення споживачам (без ПДВ) — 4,71 грн/куб.м;

 • вартість централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 4,59 грн/куб.м;

 • вартість централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без ПДВ) — 4,99 грн/куб.м.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт із заміни запірної арматури по вул. Проскурівського Підпілля (річка Плоска), 22.06.2016 р. з 9:00 до 18:00 буде обмежено водопостачання в районі вулиць Паркова, Староміська, Старобульварна, Проскурівського Підпілля та Кам'янецька.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка: 1 ...  <<    121  122  123  124  125  126  127  128  129  130    >>  ... 150

Останні новини

11
грудня 2019
Планові роботи, Приєднання водопровідних мереж

У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню водопровідної мережі на вул. Львівське шосе, 14, 12.12.2019 р. з 09:00 до 20:00 год. буде призупинено водопостачання...

докладніше