Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 15415 жовтня 2019
Аварійні роботи

Сьогодні, 15 жовтня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Миколи Мазура, 12/2, вул. Західній Окружній, 40-42 та на перехресті вул. Прибузької — вул. Горького. Водопостачання на час виконання робіт за вказаними адресами тимчасово призупинено.

Сьогодні, 11 жовтня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Шевченка, 34/1. Водопостачання на час виконання робіт призупинено на вул. Щевченка (на відрізку від вул. Свободи до Старокостянтинівського шосе).

Також проводиться аварійно-відновлювальні роботи на водопроводі на вул. Вокзальній, 133 та ліквідація пориву напірного каналізаційного колектора на вул. Парковій.

Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова, 11.

Сьогодні, 10 жовтня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на перехресті вул. Західної Окружної — пров. Дружби.

Також проводиться ремонт запірної арматури на перехресті вул. Старицького — вул. Гавришка. Водопостачання тимчасово призупинено на вул. Старицького та на вул. Гавришка.

Виконуються роботи по заміні запірної арматури на вул. Правди, 6; водопостчачання тимчасово призупинено на вул. Правди.

Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Соборній, 58 та на вул. Курчатова, 1г.

Триває реконструкція хлораторної ВНС-9 під електролізну. Нею передбачено встановлення електролізної установки, установки пом'якшення води, обладнання приготування і зберігання розчину солі та зберігання і дозування гіпохлориту натрію.

Технічне переоснащення дасть можливість самостійно виробляти гіпохлорит натрію для потреб підприємства без необхідності його додаткової закупівлі. Крім того, це позитивно вплине на якість питного водопостачання міста.

Крім цього, виконується капітальний ремонт приміщення. Наразі триває підключення необхідних комунікацій. Роботи виконуються ТОВ "Науково-виробнича фірма "Екологія України". Загальна вартість реконструкції - близько 13 мільйонів гривень, з яких 12,04 млн грн - кошти міського бюджету, майже 1 млн грн - власні кошти підприємства.
Сьогодні, 08 жовтня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над приєднанням водопровідних мереж на вул. Мічуріна.

Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 18 та на вул. Тернопільській, 20.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт по заміні запірної арматури на перехресті вул. Правди — вул. Свободи, 08.10.2019 р. з 10:00 до 16:00 год. буде призупинено водопостачання у житлових будинках по вул. Свободи (на відрізку від вул. Проскурівської до вул. Європейської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 04 жовтня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Бандери, 8 та над заміною запірної арматури на вул. Тернопільській, 34/4.

Виконуються аварійно-відновлювальні роботи по ліквідації пориву на напірному каналізаційному колекторі на вул. Прибузькій.

Проводиться заміна люків на вул. Пересипкіна, 16 та на перехресті вул. Пересипкіна — вул. Суворова.

Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 13/4.
03 жовтня 2019
Аварійні роботи

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт по заміні запірної арматури по вул. Північній, 113/1, 04.10.2019 р. з 10:00 до 16:00 год. буде призупинено водопостачання у житлових будинках мікрорайону Дальні Гречани (на відрізку від вул. Кооперативної до вул. Західної Окружної).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 03 жовтня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над заміною запірної арматури на вул. Чорновола, 110. Водопостачання призупинено з 10:00 до 15:00 год на вул. Чорновола (на відрізку від вул. Трудової до вул. Госпітальної).

Виконуються аварійно-відновлювальні роботи по ліквідації пориву водопроводу на перехресті вул. Свободи — вул. Подільської.

Проводиться заміна люків на вул. Молодіжній, 3, вул. Прибузькій, 10-12.

Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Молодіжній, та на вул. Молодіжній, 17.
02 жовтня 2019
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

З глибоким сумом сповіщаємо про смерть зразкового працівника, доброї та світлої людини — Каськова Олександра Івановича. Серце колишнього директора МКП “Хмельницькводоканал” зупинилося 01 жовтня, на 78-му році життя...

Понад 30 років життя він присвятив роботі на підприємстві. Віддана праця, професіоналізм, що поєднувалися зі щирим серцем, наполегливістю, добротою, назавжди залишаться у пам'яті тих, з ким він пройшов свій життєвий і трудовий шлях.

Олександр Іванович запам'ятається мудрим керівником та людиною справи, чудовим товаришем, зразковим батьком та громадянином. Висловлюємо щирі співчуття родині померлого у зв'язку з важкою втратою...


Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 154

Останні новини

27
січня 2020
ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ТАРИФІВ НА 2020 РІК

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866, 24 січня о 14:00 відбулися відкриті обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік для МКП "Хмельницькводоканал".

докладніше