Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 103
Виконуються роботи з усунення пошкодження водопроводу на вул. Подільській, 109; за вказаною адресобю водопостачання призупинено. З 15:00 год. буде призупинено водопостачання на вул. Мічуріна, 21 у зв'язку із ліквідацією прориву водопровідної мережі.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова (ж / б №№ 1б, 1л) та на вул. Чкалова (ж / б №№ 18, 20).


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Героїв Майдану, 17/1; за вказаною адресою водопостачання на час виконання робіт призупинено.

У понеділок, 16 квітня, у приміщенні актового залу міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” відбулося громадське обговорення щодо наміру підприємства змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік.
Захід відбувся за участі представників адміністрації та трудового колектив підприємства, громадськості міста, а також заступника міського голови Анатолія Нестерука.Головний економіст МКП “Хмельницькводоканал” Галина Павлощук стисло озвучила основні складові тарифу та їх зростання, зокрема, найбільшу увагу було звернено на зростання вартості електроенергії для промисловості, податків та зборів, рентної плати та інших складових структури тарифу. Після обговорення до присутніх звернувся Анатолій Нестерук.
Ми весь час думаємо, як місто повинне вижити, як зробити так, щоб тарифи не підвищувалися. Звичайно, будь-яке підвищення цін — чи то на тепло, чи то на воду, чи на електроенергію, - населення сприймає такі зміни негативно. Я, як і інші споживачі, теж не хочу, щоб тарифи зростали. Міський голова, депутати, усі зацікавлені у тому, аби комунальні підприємства працювали злагоджено, щоб люди отримували гідну заробітню плату, аби і надалі працювали на благо міста. Я підтримую вас і погоджуюсь із тим, що тарифи потрібно підвищити, аби в майбутньому уникнути несприятливої фінансової ситуації”, - зазначив заступник міського голови.
Варто відзначити, що до проведення громадського обговорення були враховані всі зауваження та пропозиції, що надійшли від населення міста, відтак МКП “Хмельницькводоканал” забезпечив виконання постанови НКРЕКП №866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”.


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Бандери, 2/1а, 17.04.2018 р. з 09:00 до 16:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Бандери (від вул. Прибузької до вул. Зарічанської), вул. Нижньої Берегової, прв. Бандери та у житлових будинках №№ 44-52 на вул. Зарічанській.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією проривів водопроводу на перехресті вул. Винниченка — вул. Гальчевського та на вул. Нижній Береговій, 2/1.


Тимчасово призупинено водопостачання житлових будинків №№ 17 та 17/1 на вул. Героїв Майдану у зв'язку зі встановленням загальнобудинкових лічильників.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Інститутській, 19/3 та вул. Інститутській, 19/2.


Виконується заміна люків на вул. Молодіжній, 3 та на вул. Пілотській, 125.

Ліквідовуються прориви водопровідної мережі на вул. Перемоги, 10а та на прс. Миру, 94/1а; за вказаними адресами можливе призупинення водопостачання.


Виконуються роботи із промивки каналізаційних мереж на вул. Герцена, 3 та на вул. Гагаріна, 18/1.


Проводиться ліквідація пошкодження на каналізаційному колекторі на вул. Прибузькій.

Ліквідовується прорив водопровідної мережі на вул. Перемоги, 10а.


Виконуються роботи із промивки каналізаційної мережі на вул. Інститутській, 13 та на вул. Інститутській, 13/1.
10 квітня 2018
Аварійні роботи,

Виконуються роботи із усунення пошкоджень у водопровідних колодязях на вул. Кам'янецькій, 67 та на перехресті вул. Зарічанської — вул. Бандери; призупинення водопостачання не передбачається.


Ліквідовується прорив водопроводу на перехресті вул. Бандери — прс. Миру; роботи проводитимуться без призупинення водопостачання.


Проводиться промивка та читска каналізаційних мереж за адресами: вул. Вайсера, 75/1; вул. Свободи, 4а, 22а; вул. Тернопільська, 3, 3/1; прс. Миру, 72, 72/1.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Cвободи, 4а; вул. Львівське шосе, 18/1 та 18/2; прс. Миру, 70/1 та 72.


Проводиться ліквідація проривів водопроводу на вул. Перемоги, 10а та на вул. Хотовицького, 4/1.


Ліквідовується прорив у водопровідному колодязі на вул. Зарічанській, 12а.
Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 103

Останні новини

16
липня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації ушкодження водопроводу на вул. Тернопільській, 36, 17.07.2018 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання...

докладніше