Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 115Невдовзі у Хмельницькому з'явиться ще один об'єкт для відпочинку містян — сквер імені Степана Бандери. Однак, щоб на новому місці було усе гаразд, потрібен не лише благоустрій майбутнього скверу, а й попіклуватися про те, щоб старі комунікації залишилися лише на сторінках історії, а в майбутньому не дошкуляли відпочиваючим.


Саме тому працівники підрядної організації ТОВ “Сантехмонтаж” проводять реконструкцію каналізаційного колектора, що пролягає під майбутньою зоною відпочинку. Міським бюджетом для оновлення 40-річного трубопроводу виділили 1 млн. 289 тис. грн. Усього заплановано замінити 148 метрів старої мережі діаметром 800 мм, використовуючи високоякісні полімерні труби. Крім цього, облаштують п'ять каналізаційних колодязів.


Краще попередити проблему, аніж потім усувати негативні наслідки, тому ця реконструкція є ще одним кроком для МКП “Хмельницькводоканал” до покращення роботи системи водовідведення та благополуччя міста в цілому.

МКП “Хмельницькводоканал” щодня проводить роботи із відключення боржників від систем водовідведення. Це стосується насамперед тих споживачів, які користувалися цими послугами, однак не сплачували за них упродовж півроку або більше.


У понеділок, 30 липня, в рамках чергового виїзду, такі роботи працівники КСЦ виконали у будинку № , що на вул. Свободи. Через великий борг (979,86 грн. за послуги з водопостачання та 941,42 грн. за послуги з водовідведення) та ігнорування вимог підприємства сплатити вартість спожитих послуг мешканцям квартири № 99 частково обмежили водовідведення (в туалеті). Також через борг (934,05 грн. за послуги з водопостачання та 873,41 грн. за послуги з водовідведення) та ігнорування вимог підприємства сплатити вартість спожитих послуг мешканцям квартири № 105 цього ж будинку частково обмежили водовідведення (в туалеті), про що було складено відповідні акти.


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” вкотре просить усіх споживачів своєчасно оплачувати вартість послуг з водопостачання та водовідведення, що дозволить мешканцям уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних із неможливістю користуватися послугами з водовідведення через їх відключення.Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 115

Останні новини

15
листопада 2018
ТРУБИ, ЗМІНИ ДО ДБН ТА ОЧИСНІ СПОРУДИ: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ НА СЕМІНАРІ

У приміщенні актового залу МКП “Хмельницькводоканал” у четвер, 15 листопада відбувся сеімнар на тему “Проектування, виробництво та застосування полімерних труб у водопровідних та каналізаційних мережах. Локальні очисні споруди”, у якому брали участь працівники служб водопровідного та каналізаційного господарства підприємства, а також представники монтажних та проектних підприємств...

докладніше