Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 130
24 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Сковороди, 48 та вул. Подільській 25.


Від мереж водовідведення відключають боржників, які проживають у житлових будинках Південно-Західного мікрорайону міста.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 3.
23 січня 2019

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійних робіт на вул. Чкалова, 24.01.2019 р. з 9:00 до 15:00 год. буде обмежено водопостачання вул. Чкалова від вул. Курчатова до вул. Північної.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

23 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією поривів водопроводу на вул. Курчатова, 9, вул. Вайсера 15 та вул. Грушевського, 40.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова 5, 11.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 6.
22 січня 2019
Аварійні роботи

22 січня проводяться аварійні роботи по вул. Парковій (відсутнє водопостачання в школі №1 та приватному секторі вул.Паркової з 9.00 до 13.00)


У зв'язку з виконанням аварійних робіт із ліквідації пориву на водопроводі на перехресті вулиць Красовського-Спортивної, 22.01.2019 р. з 9:00 до 20:00 год. буде понижений тиск холодного водопостачання центральної частини міста Хмельницького.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Оплачувати за послуги водопостачання і водовідведення можна будь-яким зручним для Вас способом, а саме: через Інтернет, через відділення банку або їх термінали, а також через відділення “Укрпошти”, які користуються широкою популярністю у певної категорії хмельничан.

Величезні черги бажаючих оплатити “комуналку” біля кас відділень- ще один тому доказ.

На жаль, працівники Укрпошти зловживають своїм службовим становищем і затримують відправку платежів в МКП “Хмельницькводоканал”. Оплачені суми можуть потрапити до підприємства через п'ять, а то і через сім (!!!) днів. Звісно ж, це провокує конфлікти. Бо МКП “Хмельницькводоканал” оплати не бачить і сповіщає людині про наявність заборгованості. А споживач знає, що проплатив.

Подібні ситуації змусили МКП “Хмельницькводоканал” розірвати з 01.01.2019 р. договір з “Укрпоштою”, та не зважаючи на це, відділення пошти продовжують приймати платежі від населення. На неодноразові звернення МКП “Хмельницькводоканал” виправити ситуацію та не порушувати строки передачі підприємсву коштів, “Укрпошта” не реагує.

З метою уникнення конфліктних ситуацій, рекомендуємо усім споживачам оплачувати послуги водопостачання та водовідведення у відділеннях інших банків або в мережі Інтернет без черг!!!


Нагадуємо, що у разі оплати населенням вартості послуг з водопостачання та водовідведення безпосередньо на розрахунковий рахунок МКП “Хмельницькводоканал” через систему Інтернет з використанням пластикових платіжних карток, споживач має дотримуватися певної послідовності внесення інформації в поле “Назначение”, а саме: “Послуга” → “Особовий рахунок абонента” → “Адреса абонента” → “Прізвище, ім'я та по-батькові абонента”.


Зразок заповнення поля “Назначение”:


Послуга: Водопостачання;

Особовий рахунок: 500272;

Адреса: вул. Ранкова, 2а, кв. 64;

ПІБ: Васильків Василь Васильович


21 січня тимчасово призупенено водопостачання на вул. Будівельників 27, у зв'язку з заміною пожежного гідранта.


Проводиться промивка та чистка каналізаційної мережі на вул. Прибузька, 16.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 8.
21 січня 2019

З КРАНІВ ХМЕЛЬНИЧАН ПОТЕКЛА ОСВЯЧЕНА ВОДА

19 січня, у святковий день Хрещення Господнього для усіх містян з самого ранку освятили воду. На водопровідно-насосну станцію №9, одну з головних приймалень життєдайної води Чернелівського водопроводу, завітав митрофорний протоієрей Степан Миронюк, який і здійснив традиційний обряд освячення води у резервуарах станції.


18 січня 2019
Аварійні роботи

18 січня тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку з ліквідацією поривів водопроводу на вул. Пархоменко, 47 (перекриті Дальні Гречани та школа 20), пров. Плоский,4, вул. Зарічанська, 30.


Можливе припинення водопостачання у зв'язку з заміною запірної арматури на перехресті вулиць Плоска — првулку Плоский, та Пілотська,1 .


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 8.
18 січня 2019
Освячення води

Завтра, 19 січня, на ВНС-9 о 8 ранку відбудеться традиційний обряд освячення води в резервуарах станції.
Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 130

Останні новини

16
травня 2019

докладніше