Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119
Шановні мешканці міста Хмельницького!

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 18.09.2018 р. №994 “Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868”, зареєстрованої Міністерством юстиції України від 11 січня 2016 року за № 24/28154 (зі змінами), МКП “Хмельницькводоканал” встановлено наступні тарифиДля мешканців багатоквартирних будинків:

- тариф на послугу з централізованого постачання холодної води — 8,42 грн. за 1 куб. м (з ПДВ) (з використанням внутрішньобудинкових систем);

- тариф на послугу з централізованого водовідведення — 8,08 грн. за 1 куб. м (з ПДВ) (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Для решти споживачів постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 18.09.2018 р. №993 “Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141”, зареєстрованої Міністерством юстиції України від 20 липня 2016 року за № 995/29125 (зі змінами), МКП “Хмельницькводоканал” встановлено наступні тарифиДля мешканців приватного сектору:

- тариф на послугу з централізованого водопостачання — 7,99 грн. за 1 куб. м (з ПДВ);

- тариф на послугу з централізованого водовідведення — 7,67 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).Постанови офіційно оприлюднені у газеті “Урядовий кур'єр” у № 183 (ст. 8-12) 29.09.2018 р. та набувають чинності наступного дня після дня публікації в “Урядовому кур'єрі”ПОСТАНОВИ НАБИРАЮТЬ ЧИННОСТІ З 30 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на перехресті вул. Житецького — вул. Лізи Чайкіної, 27.09.2018 р. з 10:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Лізи Чайкіної, вул. Богуна, вул. Нечая, вул. Житецького та житлового масиву “Молодіжний”.

Окрім цього, у зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Героїв Майдану, 42/1, 27.09.2018 р. з 10:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Героїв Майдану (від вул. Соборної до вул. Свободи) та на вул. Володимирській (від вул. Соборної до вул. Героїв Майдану).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Шановні мешканці міста Хмельницького !

З метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя міста та покращення якості питної води, міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» 25–го вересня поточного року проводитиме планову промивку та знезараження водопровідних мереж міста.

З 10-ї до 17-ї години, під час промивки, вода не придатна до вживання та приготування їжі.

З метою покращення якості промивки внутрішньобудинкових мереж, бажано після 16.00 год. почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.

Адміністрація міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності.

25 вересня 2018 року відбудеться планова загальноміська промивка та знезараження водопровідних мереж і споруд міста.
ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ПРОМИВКУ


Профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні) на підставі плану, який погоджується з міськвиконкомом і санітарною службою міста з метою дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя хмельничан. Попри це, у хмельничан виникають часті запитання щодо проведення промивки та якості води. У цьому матеріалі зібрані відповіді на найпоширеніші запитання споживачів.


Як проводиться промивка водопровідних мереж?


Процедура промивки водопровідних мереж здійснюється у кілька етапів:


випуск води із водопровідних мереж міста;

заповнення водопровідних мереж водою із підвищеною концетрацією гіпохлориту натрію;

випуск води з дезінфікуючим розчином із водопровідних мереж і промивка мереж;

здійснення постійного лабораторного контролю якості води;

подача споживачам питної води.


Яка речовина використовується для дезінфекції мереж?


Для дезінфекції мереж використовується гіпохлорит натрію марки А. Ця сполука у допустимій концентрації є абсолютно безпечною для життя та здоров'я людини. Його використання регламентоване Інструкцією із застосування гіпохлориту натрію для знезараження води в системах централізованого питного водопостачання, затвердженою наказом Мінрегіонбуду №18 від 18.05.2007 р. та відповідає «Державним санітарним нормам та правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом Міністерства охорони здоровя України від 12 травня 2010 року № 400, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 01 липня 2010 року за № 452/17747».


Що робити, якщо після промивки з кранів тече неякісна вода?


Спершу необхідно відкрити крани та випустити незначну кількість води. Жодним чином це не відобразиться на гаманцях споживачів, адже випуск навіть 100 літрів води, згідно діючого тарифу, обійдеться всього у 74 копійки. Відкривання кранів необхідне для того, аби залишки гіпохлориту натрію разом із відкладеннями, що утворюються під час експлуатації всередині трубопроводів, не залишалися у трубах, а відтак, не створювала дискомфорту у подальшому споживанні питної води. Якщо випуск води не допомагає, необхідно зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567 та повідомити про проблему.


Чому на деяких вулицях міста у день промивки з'являються потоки води?


Після проведення загальноміської промивки водогонів та їх знезараження проводиться випуск води із підвищеним вмістом гіпохлориту натрію шляхом відкриття водорозбірних колонок та пожежних гідрантів на водопровідних магістралях. Характерним є те, що гіпохлорит натрію при контакті з повітрям втрачає свої активні властивості. Як правило, випущена вода потрапляє до зливової каналізації та по рельєфу місцевості далі до відкритих водойм, не спричиняючи шкідливої дії довкіллю через незначні концетрації залишкового хлору.


Наприкінці робочого тижня на територію колишнього Хмельницького міського молочного заводу, що на вул. Кам'янецькій, 137, завітали працівники МКП “Хмельницькводоканал”, аби з'ясувати, чи діючі на території підприємства суб'єкти господарювання користуються системами водопостачання та водовідведення і чи це відбувається на законних підставах.


Детальніше про ситуацію розповів начальник контрольно-сервісного центру Степан Кушлак:


“Територія колишнього міського молокозаводу знаходиться у занедбаному стані, але в одному із приміщень вже кілька років свою діяльність провадять приватні підприємці. Виникло питання, чи не користуються вони послугами з водопостачання та водовідведення. На наші неодноразові звернення обстежити територію та системи водопостачання і водовідведення працівники МКП “Хмельницькводоканал” отримували відмову; те ж саме сталося і 13 вересня. Сьогодні ми виїхали сюди для того, щоб власник нас допустив на свою територію, щоб працівники служби водомереж та канмереж змогли провести таке обстеження. З'ясувалося, що на території проходить водопровід, до якого, за результатами обстеження, приватний підприємець не підключений. Також з'ясувалося, що ПП Кліменко А.В. користується водою з власної свердловини, яка, на жаль, не зареєстрована в Управлінні водних ресурсів, що є порушенням. Окрім цього з'ясувалося, що біля цього приміщення є каналізаційна мережа, в яку вони скидають стоки уже півроку. На наше запитання “чому не уклали договір?”, отримали звинувачення на адресу підприємства у монополізмі і скарги на значну кількість документів, необхідних для укладання договору. Це не вимога і не примха підприємства, це необхідність. ПП Кліменко А.В. пообіцяв зібрати повний пакет документів, а тоді завітати на підприємство для укладання договору. Після того, як договір буде укладено, до підприємця будуть застосовані заходи впливу згідно норм чинного законодавства”.


МКП “Хмельницькводоканал” звертає увагу всіх суб'єктів господарювання на те, що в Кодексі України про адміністративні правопорушення внесено статтю 103-1 Порушення правил користування енергією водою чи газом і статтю 103-3 Порушення вимог щодо комерційного обліку теплової енергії, гарячої та питної води.


Крім цього, у Кримінальному кодексі України з'явилася стаття 188-1 Викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання.


Просимо усіх суб'єктів господарювання, а також населення своєчасно укладати договірні стосунки з МКП “Хмельницькводоканал” та не допускати порушень чинного законодавства України з питань водокористування.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 119

Останні новини

18
січня 2019
Аварійні роботи

18 січня тимчасово призупинено водопостачання на вулицях

докладніше