Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103




 Питання безпечної виробничої діяльності не є чимось новим, але, на жаль, кількість нещасних випадків в процесі роботи щороку не зменшується. Відтак завжди існує проведення навчання, практичних занять, семінарів, тренінгів для працівників різних галузей. Одним із таких кроків до отримання нових знань, вдосконалення власних вмінь та навичок і обміну досвідом став проведений 24-25 квітня у м. Хмельницькому ІІI Всеукраїнський семінар-тренінг для тренерів «Безпечна робота в обмеженому просторі. Кращий досвід – 2018», організований головним редактором журналу “Промислова безпека” Андріаном Галачем. На захід завітали і представники адміністрації МКП “Хмельницькводоканал” та начальники служб головного енергетика, водопровідних та каналізаційних мереж, а також заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.









Перший день семінару відбувався у приміщенні конференц-залу готелю “Поділля”, де кращі експерти з різних куточків України обговорювали з учасниками причини та наслідки нещасних випадків та інцидентів в замкнених просторах, проблеми небезпек, ризиків та мір контролю при підготовці та виконанні робіт в замкнених просторах (спікери — Ольга Богданова, Дмитро Григоренко), проаналізували ключові помилки при підготовці та проведенні робіт в замкненому просторі та приклади нещасних випадків та інцидентів (Ольга Богданова, Ірина Петченко). Дискусії підкріплювалися практичними заняттями у групах, що додало семінару колориту спортивних змагань.











У перервах в обговореннях представники компаній “Восток-Сервіс” (Сергій Пугін), “Укрінтек” (Максим Дзюбак) та “Теміо” (Віктор Джунь) презентували сучасні засоби індивідуального захисту та обладнання для роботи у замкнених просторах.





Другий день зустрічі відбувся на базі міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”, де гостям заходу був продемонстрований автопарк підприємства та обладнання, яке щодня використовується працівниками служб та відділів. Семінар продовжився у навчальному класі охорони праці, де представник компанії “Укрінтек” Вадим Гриньков продемонстрував зразки ліхтарів Steamlight для роботи у замкнених просторах, наголосивши на їх технічні та практичні можливості. Згодом на території бази провели практичне заняття за участі працівників служби водопровідних мереж, де одна із бригад продемонстрували свої вміння виконувати ремонтні роботи у водопровідних колодязях.










Завершився семінар виступом представника компанії “FAST” Федора Сердюка, який не лише розповів про порядок проведення реанімаційних дій при втраті свідомості, а й надав можливість кожному втілити здобуті знання на практиці.




Зустріч стала не лише теоретично та практично корисною для її учасників, а й застереженням, червоним ліхтарем для працівників різних галузей промисловості, адже безпечна праця — ключ до злагодженої роботи підприємств, компаній чи організацій та процвітання країни в цілому.






 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням будівельно-монтажних робіт із приєднання новозбудованого водопроводу на вул. Старицького, 26.04.2018 р. з 10:00 до 16:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Кам'янецькій (на відрізку від житлового будинку № 169 до житлового будинку № 179) та на вул. Старицького.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.





 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Героїв Майдану, 48, 25.04.2018 р. з 09:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Героїв Майдану (на відрізку від вул. Соборної до вул. Свободи) та на вул. Володимирській (на відрізку від вул. Соборної до вул. Героїв Майдану).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.







Головна каналізаційно-насосна станція у м. Хмельницькому недарма є головною. Цей пункт прийому стічних вод з усього міста є найбільшим і найтрудоємкісним, адже за таких масштабів необхідні і значні матеріальні витрати, і постійна техпідтримка для роботи станції.


Уже не перший рік міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” проводить активну роботу з модернізації технічного обладнання ГКНС. Зокрема, раніше було виконано заміну трьох насосних агрегатів із повною автоматизацією їх роботи.


Цьогоріч за власні кошти у розмірі 754 тис. 631 грн. підприємство здійснило установку, налагодження та запуск в експлуатацію двох грабельних механічних решіток, призначених для затримання завислих відходів, що потрапляють на станцію зі стічними водами.


Основними перевагами решіток є автоматизований процес роботи, їх матеріал (нержавіюча сталь, яка, відтак, не піддається корозії, а отже, підвищує їх експлуатаційний термін та надійність), а також висока пропускна спроможність — не менше 2500 кубічних метрів на годину. Увесь цей комплект можливостей дає змогу не лише покращувати якість очистки стічних вод, що потрапляють на станцію, а й дбати і про екологічний стан навколишнього середовища.








 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Подільській, 10 та вул. Подільській, 12, 19.04.2018 р. з 09:00 до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Подільській (на відрізку від вул. Кам'янецької до вул. Плоскої).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.





 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Кармелюка, 3г та вул. Кармелюка, 3д, 18.04.2018 р. з 09:00 до 16:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Кармелюка (нумерація будинків — непарна).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.




Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 103

Останні новини

16
липня 2018
Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації ушкодження водопроводу на вул. Тернопільській, 36, 17.07.2018 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання...

докладніше