Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130
1 лютого можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Панаса Мирного,24.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по вул. Водопровідній 28/2.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Кутузова,4, вул. Пілотській 74, 76.


31 січня у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. С. Бандери, 22 можливе тимчасове призупинено водопостачання по вул. С. Бандери 22, 22/1, 22/2.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по вул. Шевченко, 3.


У зв'язку з заміною запірної арматури  по вул.Вайсера, 15, 31.01.2019 р. з 9:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання по вул. Вайсера (від вул. Соборної до Кам'янецької). Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням аварійних робіт на перехресті вул. Свободи і вул. Подільської, 31.01.2019 р. з 9:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання вул. Свободи (від вул. Подільської до вул. Шевченка), та вул. Подільської (від вул. Грушевського до вул. Свободи).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.


Чому потрібно заплатити за воду?


Щоб в крані постійно була питна вода.


Наявність в МКП “Хмельницькводоканал” облікових коштів - це - насамперед гарантія безперебійного водопостачання і водовідведення всього міста. Це можливість, насамперед, оперативно ліквідовувати аварійні ситуації на мережах водопостачання та водовідведення, та вчасно реагувати на усі нестандартні випадки.


Щоб вода була високої якості.


Влітку 2018 склалася неприємна ситуація — виробник рідкого хлору призупинив його виробництво. В результаті, в Україні виникла критична ситуація виробництва гіпохлориду натрію. Воду просто нічим було знезаражувати.

Купівля гіпохлоридної установки — першочервове завдання для МКП “Хмельницькводоканал” —позаяк, це гарантія того, що з кранів хмельничан завжди буде текти питна вода. Нагадуємо, що знезараження води здійснюється цілодобово, а профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні), шляхом внесення підвищеної кількості гіпохлориду в водопровідну воду.


Щоб не заплатити більше


Відключення від послуг водовідведення боржників — вимушений крок, на який водоканал змушений іти, оскільки немає можливості іншим чином вплинути на споживачів, що роками не платили за послуги. Відновлення водовідведення здійснюється лише після повної оплати боргу та вартості робіт по відновленню водовідведення, яка становить 515 грн. То для чого тоді накопичувати борг і бути відключеним від послуг, за шо потім прийдеться платити більше — і за спожиті послуги, і за відновлення наданих послуг.


Нагадуємо також, що МКП “Хмельницькводоканал” завжди йде назустріч абонентам, і в разі наявності заборгованості пропонує їм укласти договір реструктуризації (вул. Водопровідна, 75, кабінет № 11, тел.: 74-22-75) (після 50% оплати боргу). Для укладення договору реструктуризації необхідні паспорт України і довідка про склад сім'ї.


Щоб на МКП “Хмельницькводоканал” працювали молоді спеціалісти


Велика кількість вакансій на підприємстві пояснюється тим, що громадяни не бажають іти працювати за низьку заробітню плату. МКП “Хмельницькводоканал” - комунальне підприємство, яке фінансується за рахунок господарської діяльності.

Заробітня плата працівників напряму залежить від тарифу, який розраховується НКРЕКП на підставі витрат минулого року. Окрім цього, не може бути й мови, про актуальну заробітню плату, поки борг споживачів перед підприємством перевищує 25 млн. гривень!

Про наявні вакансії Ви завжди можете дізнатися на сайті підприємства у розділі “Вакансії”.

30 січня можливе тимчасове призупинено водопостачання у зв'язку із:

- ліквідацією поривів водопроводу на вул. Проскурівського Підпілля, 112, вул. Проскурівській 60/1, перехресті вулиць Наливайка-Тютюнника.

- врізкою водопроводу по вул. Озерна, 3А.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на пров. Козацькому 47, 47/1, на вул. Кам'янецькій (ТЦ “Либідь Плаза”).

Виконується заміна люків на вул. Курчатова 1Б.

Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Шевченка, 46/2.


29 січня можливе тимчасове призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Тернопільській 34/4, 34/5 і Зарічанській, 8.


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по Старокостянтинівському шосе, 17/1.


Також нагадуємо, що сьогодні, 29 січня, у зв'язку з виконанням планових ремонтних робіт із заміни запірної арматури по вул. Вайсера, . з 9:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Соборній, (від “Дитячого світу” до Автовокзалу №3), вул. Вайсера (від вул. Кам'янецької до вул. Соборної) та ТЦ “Квартал”.

У зв'язку з виконанням планових ремонтних робіт із заміни запірної арматури по вул. Вайсера, 29.01.2019 р. з 9:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Соборній, (від “Дитячого світу” до Автовокзалу №3), вул. Вайсера (від вул. Кам'янецької до вул. Соборної) та ТЦ “Квартал”.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

28 січня виконується встановлення загальнобудинкового лічильника по Старокостянтинівському шосе, 17/1.


Від мереж водовідведення відключають боржників, які проживають у житлових будинках Північного мікрорайону міста.

25 січня 2019

25 січня можливе тимчасове призупинено водопостачання у зв'язку із ліквідацією пориву водопроводу на вул. Подільській 25.


Можливе припинення водопостачання у зв'язку з заміною запірної арматури на перехресті вулиць Кам'янецька-Смотрицького .


Від мереж водовідведення відключають боржників, які проживають у житлових будинках Північного та Центрального мікрорайону міста.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 130

Останні новини

16
травня 2019

докладніше