Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 136
Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8.

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із заміною водопровідних мереж на вул. Плоскій, 30.

Проводиться промивка каналізаційних мереж на вул. Північній, 113, вул. Бандери, 20/2 та на вул. Прибузькій, 16.

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв’язку з виконанням планових робіт, 10 липня 2019 р. з 9.00 до 15.00 буде призупинено водопостачання по вул. Кам’янецької (від вул. Героїв Майдану до вул. Проскурівського Підпілля) та вул. Проскурівського Підпілля (від вул. Соборної до р. Плоскої).
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв’язку з підключенням нових водопровідних мереж, 10 липня 2019 р. з 9.00 до 20.00 буде призупинено водопостачання по вул. С. Бандери (від вул. Зарічанської до вул. Пр. Миру) та вул. Мазура.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
08 липня 2019
Роботи на 9 липня

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з ремонтними роботами по вул. Проскурівського Підпілля, 9 липня 2019 р. з 9.00 до 13.00 буде призупинено водопостачання по Завадського від вул. Гагаріна до вул. Володимирської.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Лабораторією контролю якості стічних вод МКП «Хмельницькводоканал» протягом 2015-2019 р.р. систематично фіксується перевищення встановлених гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин у рідких відходах, які зливаються на зливальну станцію при головній каналізаційній станції (ГКНС) асенізаційним транспортом.

Враховуючи те, що значна кількість рідких відходів утворюється в накопичувачах, жировловлювачах, нафтовловлювачах підприємств і установ і по фізико-хімічним характеристикам вони значно забрудненні ніж звичайні стічні води від житлового масиву, вони не можуть бути прирівнені до “стічних вод”.

Розмір тарифу на приймання, перекачку та очистку стічних вод залежить від витрат, які несе МКП “Хмельницькводоканал” на здійснення цих робіт. Якщо вміст забруднюючих речовин у рідких відходах із септиків-накопичувачів, жиро-масловловлювачів більший ніж у звичайних госпфекальних водах, то і витрати на їх очистку пропорційно більші.

Правилами приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м.Хмельницького (Правила) передбачено нарахування додаткової плати для компенсації витрат, які несе МКП “Хмельницькводоканал” для очистки наднормативно-забруднених стоків.

03 липня 2019 року в приміщенні актового залу МКП “Хмельницькводоканал” відбулась зустріч працівників підприємства з Перевізниками, які надають послуги по відкачці та перевезенню рідких відходів асенізаційним транспортом до зливальної станції, на якій повідомлено про внесення змін при розрахунку за приймання рідких відходів (наднормативно забруднених стічних вод).

Внесення змін (укладення Договору про приймання наднормативно забруднених стічних вод) має відбутись протягом місяця, як передбачено Правилами, після внесення доповнень у раніше укладені із Перевізниками та Споживачами договірні документи.  

Оголошення!!!


Шановні мешканці мікрорайону Гречани!


МКП “Хмельницькводоканал” повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.06. 2019 р. № 580, починаючи з 01.07. 2019 р. послуги з централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям мікрорайону Гречани надаватиме міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”.

Зважаючи на зміни Виконавця послуг, просимо мешканців Гречан, які отримували послуги з водопостачання від АТ “Українська залізниця”, протягом місяця звернутися у відділ по розрахункам з населенням контрольно-сервісного центру МКП “Хмельницькводоканал” з заявою про взяття на абонентський облік. При собі необхідно мати:


  • паспорт громадянина України;

  • довідку про склад сім'ї (видає ЦНАП);

  • витяг з державного реєстру речових прав на право власності житла;

  • акт про дату реєстрації ЗВТ (лічильника) в АТ “Укрзалізниця”;

  • додаток про дату повірки ЗВТ;

  • показники ЗВТ на 01.07.2019 р.;

  • персональну картку пільговика (посвідчення).


Мешканцям мікрорайону Гречани, які споживали послугу з централізованого водовідведення і були зареєстровані абонентами МКП “Хмельницькводоканал”, зміни в електронній базі даних про споживання послуг з водопостачання будуть внесені АВТОМАТИЧНО.


Увага! Термін повірки квартирних ЗВТ складає чотири роки. При закінченні терміну повірки — ЗВТ вважаються непридатними для подальшої експлуатації і потребують проведення повторної державної повірки. Державна повірка має бути проведена протягом місяця. У випадку несвоєчасного проведення повірки, нарахування вартості отриманих послуг проводитиметься за діючими нормами водокористування.


Увага!!!

У разі неоформлення абонентом, водокористування вважатиметься самовільним з подальшим припиненням надання послуг.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал”
04 липня 2019
Оголошення

Оголошення!!!


МКП “Хмельницькводоканал”, як Виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що здійснює розподіл обсягів відповідної комунальної послуги, зобов'язаний щомісяця знімати показники ВКО (лічильників), встановлених на водопровідних вводах багатоквартирних житлових будинків, нежитлових приміщень, садових товариств, обслуговуючих кооперативів, котеджних масивів тощо.

Згідно статті 1033 “Порушення вимог щодо комерційного обліку теплової енергії, гарячої та питної води” Кодексу України про адміністративні правопорушення. “Створення перешкод для доступу представника суб'єкта господарювання, який забезпечує експлуатацію та обслуговування відповідних зовнішніх інженерних мереж, Виконавця комунальної послуги або іншої особи, що здійснює розподіл обсягів відповідної комунальної послуги, до ВКО відповідно до Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” - тягне за собою накладення штрафу на громадянина від п'ятидесяти до стап'ятидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двохсот до двохсотп'ятидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян”.


Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал”

Шановні мешканці міста Хмельницького!
У зв'язку з ремонтними роботами по вул. Степана Бандери, 5 липня 2019 р. з 9.00 до 17.00 буде призупинено водопостачання по вул. Степана Бандери 3/1, 7, 7/1, 9. 
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

4 липня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із поривами водопроводу на вул. Трудова (вхід до ГКНС), вул. Вокзальна, вул. Красовського 1/1, , вул. Курчатова 6, перехрестя вул.Північна - П'яскорського. 
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж по пров. Іподромному, 18, вул. Щорса, 40 та вул. Зарічанська 22/2.

3 липня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв'язку із поривами водопроводу на вул. Трудова (вхід до ГКНС), вул. Проскурівського Підпілля, 127, вул. Вокзальна, 2, Львівське шосе, 51, вул. Курчатова 4/3, перехрестя вул. К. Громової-Л. Чайкіної.
Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж по пров. Купріна, 3, вул. Б. Хмельницького, 6, вул. Пилипчука, 36, вул. Деповська, 4, перехрестя вул. Заводська-Трудова.

Нагадаємо, що сьогодні проводяться планові роботи у мікрорайоні Гречани та на перехресті вулиць Заводська - Гальчевського.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 136

Останні новини

18
липня 2019
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж

Можливе призупинення водопостачання у зв’язку з ліквідацією пориву водопроводу на вул. Старокостянтинівське шосе, 8...

докладніше