Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 141
Сьогодні, 16 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Інститутській, 20/1. Водопостачання за вказаною адресою на час виконання робіт може бути призупинено.

Також проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 3, вул. Інститутській, 20 та на вул. Миколи Мазура, 5.

Проводиться встановлення загальнобудинкового лічильника на прв. Козацькому, 47.

Сьогодні, 12 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над заміною запірної арматури на перехресті вул. Купріна — вул. Козацької та над приєднанням водопровідних мереж на вул. Героїв Крут, 4/1.

Також проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Тернопільській, 3, вул. Тернопільській, 3/1, вул. Тернопільській, 3/2 та на вул. Залізняка, 14/2.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання новозбудованого водопроводу на вул. Північній, 12.09.2019 р. з 10:00 до 20:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків на вул. Північній, вул. Курчатова, вул. Деповській, вул. Міцкевича, вул. Торф'яній, вул. Кооперативній, пров. П'яскорського, пров. Північному та прз. Північному.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання новозбудованого водопроводу на вул. Свободи, 2а, 12.09.2019 р. з 09:00 до 17:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№ 2а, 4, 6а, 8а, 8в, 12б на вул. Свободи та на вул. Перемоги, 9/1.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Сьогодні, 11 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Cтарокостянтинівське шосе, 14/1. Водопостачання тимчасово призупинено у житлових будинках №№ 14 та 14/1 на вул. Старокостянтинівське шосе.

Також ліквідовуються пориви водопровідних мереж на вул. Правди, 6 та на вул. Купріна, 52. На час виконання аварійно-відновлювальних робіт водопостачання буде тимчасово призупинено.

Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Соборній, 56 та на вул. Соборній, 58.

Проводиться встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Купріна, 61.

Сьогодні, 10 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Проскурівського підпілля, 203.

Також на вул. Курчатова, 11 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.
09 вересня 2019
Аварійні роботи

Сьогодні, 09 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням поривів водопроводу на вул. Проскурівського підпілля, 203 та перехресті вул. Курчатова — вул. Вокзальної.

Також на вул. Костюшка, 46 проводиться ремонт пожежного гідранту. На час виконання робіт водопостачання буде призупинено у житлових будинках на вул. Костюшка.

Ліквідовуються пориви водопровідних мереж на перехресті вул. Заводської — вул. Трудової (водопостачання тимчасово призупинено у частині житлових будинків на вул. Заводській та на провулку Некрасова) та на провулку Козацькому, 25.

06 вересня 2019 року в МКП “Хмельницькводоканал” відбулися громадські обговорення з питань коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які відбулися у актовому залі МКП “Хмельницькводоканал”. В обговоренні брали участь представники громадськості міста, адміністрація підприємства, керівник сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукурудза, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук.На обговоренні заступник директор з економічних питань Олексій Лункін розглянув причини, які вплинули на чергове зростання тарифів, серед яких — зростання вартості електричної енергії.

Відповідно до результатів проведеного обговорення, протокол засідання передадуть до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що засвідчить про дотримання процедури ухвалення нових тарифів на послуги на централізоване водопостачання – 8,15 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість); на централізоване водовідведення – 7,08 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;Нагадаємо, що діючі тарифи для МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» були встановлені на засіданні НКРЕКП постановою № 993 від 18 вересня 2018 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141, яка набрала чинності 30 вересня 2018 року.

Сьогодні, 06 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Північній, 31/1. Водопостачання тимчасово призупинено у частині житлових будинків на вул. Північній.

Також на вул. Львівське шосе та на вул. Інститутській, 21 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.

Проводиться встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Козацькій, 65/1.

Сьогодні, 04 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Проскурівській (в районі міської лікарні). Водопостачання тимчасово призупинено у корпусі міської лікарні.

На вул. Вайсера, 12/1 та на вул. Миколи Мазура, 5 проводяться аварійно-відновлювальні роботи на водопровідних мережах. На час виконання робіт за вказаними адресами можливе призупинення водопостачання.

Також на вул. Бандери, 16 та на проспекті Миру, 46 проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 141

Останні новини

16
вересня 2019
Аварійні роботи, Встановлення лічильника, Промивка каналізаційних мереж

ьогодні, 16 вересня, ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” працюють над ліквідацією пориву водопроводу на вул. Інститутській, 20/1...

докладніше