ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА!


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року № 106 “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій” для призначення житлової субсидії необхідно подати заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, що звернулися за призначенням житлових субсидій (за встановленою формою). Бланки заяви та декларації будуть доставлені Вам підприємствами, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення разом із рахунками на оплату послуг в квітні 2015 року.

Призначення житлової субсидії відповідно до нових змін буде здійснюватись з 1 травня 2015 року в громадських приймальнях управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/15 року, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів.

На протязі травня місяця 2015 року просимо сім’ї в яких відбулися зміни в складі сім’ї, джерелах доходів, відбулося придбання товарів або послуг вартістю більше 50 тис. гривень та які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/15 року, повідомити про такі зміни.

Відповідно до нових умов призначення житлових субсидій громадянин несе відповідальність за вчасне повідомлення про такі зміни.

Управління праці та соціального

захисту населення

Хмельницької міської ради