Порядок передачі рапорта і отримання рахунків за спожиті послуги з централізованого водопостачання і водовідведення по e-mail, для абонентів — юридичних осіб.


З метою покращення взаєморозрахунків між МКП “Хмельницькводоканал” і абонентами юридичними особами на підприємстві впроваджено систему отримання рахунків по e-mail.


Для того, щоб отримати по e-mail рахунки на сплату вартості послуг з водопостачання і водовідведення, абонент має заповнити “рапорт” наступного зразку за посиланням.


В рапорті має бути обов'язково зазначено назву організації, яка звітує, номер договору (код абонента), дата здачі рапорту (дата зазначена в договорі про надання послуг), а також реальна дата подачі рапорту в МКП “Хмельницькводоканал”. Крім того, мають бути вказані точки обліку(кількість водолічильників), адреса місця встановлення водолічильників, номер лічильника, попередні та останні покази лічильника і їх різниця, загальна кількість спожитих кубічних метрів води.


Після коректного заповнення рапорту його необхідно надіслати на e-mail: kmwater2@ukr.net з поміткою “рапорт від абонента № договору”.


Після чого оператор сформує рахунки в електронному вигляді і надішле на e-mail абонента, який надає абонент при підписанні договору (якщо він бажає отримувати рахунки по e-mail). Якщо абонент не бажає отримувати рахунки по e-mail, то він як і раніше особисто подає рапорт в кабінет № 8 підприємства і рахунки отримує на руки.


УВАГА! Некоректно заповненні рапорти залишаються без розгляду!

Останні новини

03
липня 2020
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” на час карантину відновлює роботу відділів по розрахунках з населенням та юридичними особами, а також виробничо-технічного відділу та прийом заяв на повірку лічильника (-ів)...

докладніше