Виготовити проектну документацію

Відділ проектування та інвентаризації мереж, що є структурним підрозділом МКП “Хмельницькводоканал”, надає послуги по виготовленню проектної документації на підключення до мереж водопроводу та/або каналізації фізичних осіб. 

Для виготовлення в МКП «Хмельницькводоканал» проектної документації на приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення замовник або уповноважена ним особа має надати наступні документи:

1) письмову заяву (з найменуванням об'єкту, його адресою) підписану замовником або уповноваженою ним особою;

2) технічні умови;

3) викопіювання із генплану М 1:500

4) копію квитанції на сплату за виготовлення робочого проекту та за його погодження.


Замовлення на виготовлення проектної документації приймаються за адресою: м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75, каб. 39. Контактний телефон: (0382) 78-75-39


Крім того, виготовлення проектної документації на підключення до мереж водопроводу та/або каналізації фізичних осіб здійснюється в спеціалізованих проектних інститутах, групах та приватних архітекторів, які мають відповідні державні ліцензії на виконання робіт.

А саме:


- КП “Цивільпромбуд”, вул. Свободи, 53,

- ПК “Архітектор”, Старокостянтинівське шосе, 26/3,

- Хмельницькархпроект, вул. Європейська, 5,

Укржилремпроект, вул. Свободи, 37- та іншими спеціалізованими проектними інститутами, а також спеціалістами проектантами.


Документація виготовляється
з дотриманням вимог СНіП, ДБН, "Правилами технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення в населених пунктах України", "Правилами користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України".

Останні новини