Додатково для абонента

 • Виконання міським комунальним підприємством "Хмельницькводоканал" постанови НКРЕКП №464 від 30.03.2017 р.
 • Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення по Україні станом на 05.02.2019 р.
 • Структура тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» станом на 05.02.2020 р.
 • Виконання міським комунальним підприємством "Хмельницькводоканал" постанови НКРЕКП №464 від 30.03.2017 р.
 • Основне для абонента
 • Як оплачувати послуги?
 • Інформація для ОСББ
 • Зміни до порядку надання житлової субсидії
 • Багатоканальний телефон довідкової служби (дзвінки безкоштовні)

  0-800-50-8067


  Шановні абоненти !!!

  Повідомляємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) постановою від 28.05.2019р. №804 встановила для МКП “Хмельницькводоканал” тарифи: на централізоване водопостачання - 8,98 грн/куб.м (з ПДВ) і на централізоване водовідведення - 8,22 грн./куб.м (з ПДВ). В структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення МКП “Хмельницькводоканал” (додаток №44 до постанови НКРЕКП) відсутня складова на оплату послуг фінансовим установам за приймання платежів за отримання послуг. А це означає, що МКП “Хмельницькводоканал” не має права витрачати кошти на оплату комісійної винагороди Банкам.

  Зважаючи на постанову НКРЕКП, МКП “Хмельницьк-водоканал” вимушене було розірвати з фінансовими установами міста договори на прийняття платежів від населення за спожиті послуги і відповідно припинило виплачувати комісійну винагороду.

  Оскільки діяльність Банків контролюється Національним Банком України, який вимагає проведення не збиткових операцій, Банки самостійно встановили комісійну винагороду за здійснення фінансових операцій при оплаті послуг в касах або через термінали самообслуговування. Для ХОУ АТ “Ощадбанк” комісійна винагорода становить: при оплаті в касах-15 грн. один платіж, при оплаті через термінал самообслуговування - 5 грн. один платіж. Для ПАТ КБ “Приватбанк” комісія при оплаті в касах становить 10 грн. за один платіж і при оплаті через термінал - 3 грн. один платіж. Для АТ “Укрпошта” при оплаті послуг за один платіж комісія складає - 6 грн Наостанок повідомляємо, що питання правомірності встановлення і розміру комісійної винагороди необхідно зясовувати із керівництвом відповідних Банків.


  З повагою адміністрація МКП “Хмельницькводоканал”

  Останні новини

  23
  вересня 2020
  Планові роботи, Буде відсутнє водопостачання, Заміна запірної арматури, Приєднання водопровідних мереж

  У зв'язку з проведенням планових робіт по заміні запірної арматури вул. Подільській, 38, 24.09.2020 р. з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання...

  докладніше