Додатково для абонента

 • Виконання міським комунальним підприємством "Хмельницькводоканал" постанови НКРЕКП №464 від 30.03.2017 р.
 • Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення по Україні станом на 05.02.2019 р.
 • Структура тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» станом на 05.02.2020 р.
 • Виконання міським комунальним підприємством "Хмельницькводоканал" постанови НКРЕКП №464 від 30.03.2017 р.
 • Основне для абонента
 • Як оплачувати послуги?
 • Інформація для ОСББ
 • Зміни до порядку надання житлової субсидії
 • Багатоканальний телефон довідкової служби (дзвінки безкоштовні)

  0-800-50-8067


  Шановні абоненти !!!

  Повідомляємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) постановою від 28.05.2019р. №804 встановила для МКП “Хмельницькводоканал” тарифи: на централізоване водопостачання - 8,98 грн/куб.м (з ПДВ) і на централізоване водовідведення - 8,22 грн./куб.м (з ПДВ). В структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення МКП “Хмельницькводоканал” (додаток №44 до постанови НКРЕКП) відсутня складова на оплату послуг фінансовим установам за приймання платежів за отримання послуг. А це означає, що МКП “Хмельницькводоканал” не має права витрачати кошти на оплату комісійної винагороди Банкам.

  Зважаючи на постанову НКРЕКП, МКП “Хмельницьк-водоканал” вимушене було розірвати з фінансовими установами міста договори на прийняття платежів від населення за спожиті послуги і відповідно припинило виплачувати комісійну винагороду.

  Оскільки діяльність Банків контролюється Національним Банком України, який вимагає проведення не збиткових операцій, Банки самостійно встановили комісійну винагороду за здійснення фінансових операцій при оплаті послуг в касах або через термінали самообслуговування. Для ХОУ АТ “Ощадбанк” комісійна винагорода становить: при оплаті в касах-15 грн. один платіж, при оплаті через термінал самообслуговування - 5 грн. один платіж. Для ПАТ КБ “Приватбанк” комісія при оплаті в касах становить 10 грн. за один платіж і при оплаті через термінал - 3 грн. один платіж. Для АТ “Укрпошта” при оплаті послуг за один платіж комісія складає - 6 грн Наостанок повідомляємо, що питання правомірності встановлення і розміру комісійної винагороди необхідно зясовувати із керівництвом відповідних Банків.


  З повагою адміністрація МКП “Хмельницькводоканал”

  Останні новини

  14
  липня 2020
  Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання, Промивка кналізаційних мереж, Заміна люка

  Сьогодні, 14 липня 2020 р., ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над ремонтом водопровідних мереж на вул. Гавришка, 32 та на перехресті вул. Чорновола — прв. Матросова...

  докладніше